Nawiedzone domy w Polsce - gdzie?

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Oglądałam ten filmik już kiedyś...na końcu się nieźle przestraszyłam. :bag:
Ale sama nie wiem czy w to wierzyć...może to prawda, ale takie rzeczy da się specjalnie nakręcić. Nie mam pojęcia co o tym sądzić.
 

gizi0

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
TRN / BDG / G-D
mi się wydaje że to ściema :p
oglądałam REC-a tego Hiszpańskiego (Amerykańskiego nie niestety, i nie mam porównania)
no i efekty użyte w tym filmie właściwie od razu mi się skojarzyły z tym tu filmikiem :p

poza tym podobno :p duchy na kamery się nie łapią, no chyba że podczerwień to wyjątek ^^"
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
u nas w Iławie jest "straszny dom"
podobno mieszkał tam jakiś zagraniczny bogacz.
ma powybijane szyby i wgl strasznie wygląda.
byłam tam w dzień <w nocy, nigdy!>
w środku jest wielki basen bez wody rzecz jasna.
jest też piwnica, ale tam jest tak ciemno, że juz nie weszłam.

pisali o tym domu w gazecie, że straszy. nie wiem, na własnej skórze się jeszcze nie przekonałam :D
 

Wojtek92

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Na mojej działce :) To rodzinna posiadłość. Straszy ponieważ wiele nienawiści zostało sie w scianach przez osoby juz nie zyjace. Podrobione testamenty nierówne rozdzielenie itd.
 

Kama122

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na ulicy Wodnej w Świeciu n/W jest taki dom.
Rodzice chłopaka mojej sąsiadki tam się wprowadzili. W czasie II wojny światowej wykopali tam duuuży duł, postawili ludzi dookoła i strzelali, a ludzie wpadali do dołu. Teraz, w tym dole, jest kilka (lub więcej) domów. Podczas budowy w.w. domu znaleziono ludzkie kości. W domu straszy - widać ludzkie cienie mimo, że nikt tam nie chodzi, otwierają się drzwi itp. Chłopak mojej sąsiadki chciał tam się przespać, żeby zobaczyć, o co chodzi Jego rodzicom, ale w środku nocy, jak zaczęło straszyć, wsiadł w samochód i wrócił do swojego domu.
 

ArekFilm

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiem gdzie w biłgoraju stoi dom w którym straszy, facet postawił dom i nawet nocy w nim nie spędził, podobno jest w nim diabeł
 

Metin2

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Blok ;D
Witam czy ten temat dalej Hmm... działa ??? :lol:

W Warszawie jest zobacz sama ten na Morskim Oku chyba .To Willa ale juz zjarana podobno ;P

U mnie w okolicy jest dom w którym straszy ale nie powiem miejscowości bo i tak nie znacie. Jezeli w jakims domu straszy to znaczy ze w nim zamordowano osobę, a w telewizji duzo o takich nawiedzonych domach było.
No nie jestem pewnien ....

U mnie w mieście jest taki szpital z czasow wojny chyba 12lat stoi opuszczony.Kiedys sie tam wybiore z kolegami i zrobie fotki ;P
 

slaweeek777

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
162
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
na początku tematu wspomniał ktoś o domu w Izbicy....tak to prawda mieszkam ok 20 km od tej miejscowości nie jestem dokońca pewien ale podobno w tym domu cała rodzina sie powiesiła i od tamtej pory jest nawiedzony ale tak jak mówię to nie są pewne informacje wiem też że nikt tam nie mieszka a w oknach pojawiły sie świete obrazy niewiadomo skąd....mieszkało tam podobno kilka rodzin lecz szybko sie z tamtąd wynosiły....także dom w tej miejscowości naprawde jest nawiedzony...
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Czy ktoś słyszał o domu województwie lubelskim we wsi Dzierzkowice Wola? Jestem ciekawy co sie w tym domu dzieje. Podobno byla tam telewizja.
 

Metin2

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Blok ;D
Czy ktoś słyszał o domu województwie lubelskim we wsi Dzierzkowice Wola? Jestem ciekawy co sie w tym domu dzieje. Podobno byla tam telewizja. Mieszkasz w poblizu tego Domu ? Jak tak to wes porob fotki albo napisz co sie tam stalo co ?? ;D
 

AnotherDrama

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Gdynia
Hej dzisiaj byłam w szkole i kumpela mówiła mi że jest w Gdyni 1 a może więcej nawiedzonych domów[to było na chylonii]
opowiedziała mi historie w którą nadal nie moge uwierzyc asz ciarki idą po plecach bo ona to na własne oczy widziała !
to było tak..... ;)
Jedno z 4 dzieci jednej kobiety miało komunie nagle matka widzi że nie ma ryżu i idzie do sklepu nagle uwalnia sie gaz z pieca[ale to nic takiego będzie gorzej] dzieci idą na balkon potem jeden facet napisał na kartce ''Przepraszam ale musze to zrobic'' i zrobił wziął zapałke zapalił ją rzucił na podłogę dzieci sie spaliły ale nadal były na balkonie kobieta wraca ze sklepu widzi pożar biegnie do domu widzi spalone dzieci wbiega do mieszkania i też sie spaliła przyszli goście na komunie dziecka też sie spalili potem ktoś przechodził obok mieszkania i widział pożar[podobno to był drwal bo mieszkał w tym samym bloku] chciał ugasic pożar ale tez zginoł potem jego duch krążył po mieszkaniu z siekierą a inne dusze razem z nim :niepewny:
nagle pewnego dnia dziewczynka zobaczyła na drzwiach domu karteczke z napisem na sprzedarz więc zadzwoniła do drzwi drzwi sie same otworzyły nagle dziewczynka wchodzi[miała tak ok 4-5 lat]nikogo nie ma słyszy kogoś na strychu[to był ten drwal] :niepewny: weszła na strych i drwal ją zabił pewnego dnia matka szuka córki dzwoni do drzwi tego mieszkania otwiera jej córka i szepcze mamusiu uciekaj kobieta uciekła bo wiedziała że to był duch potem zadzwoniła na policje nie umiała tego wyjasnic policjanci zgineli na miejscu to tej pory dusze zmarłych ponoc krążą po mieszkaniu kobieta która uciekła nie umiała tego wyjasnic. A dzisiaj jak moja kumpela jechała do szkoły na 8:00 nagle stoi na przystanku a okno w tym domu jest zasłonięte odwraca sie i znowu patrzy stoi na parapecie kaktus a przedtem go nie było nagle widzijak ktos chodzi po tym mieszkaniu a nikt tam nie mieszka jest jedno logiczne wytłumaczenie ta historia to prawda. :niepewny:
Mówiła mi to rano a ja jeszcze sie boje...

I jeszcze jedno moja 2 kumpela powiedziała mi że u niej w domu chyba też straszy bo drzwi sie same otwierają i zamykają okna sie same w nocy otwierają kto to wytłumaczy jestem przerarzona i dlatego mam błędy ort. :( :/ :niepewny: :phi: :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 

Gordon87

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
dość ciekawe, ja dołączam się do prośby autora, poproszę o adresy tych miejsc, bo chętnie bym je odwiedził
piszcie na maila zyzio87@o2.pl
z góry wszystkim dzięki
 

tomcio20

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich poszukuję nawiedzonych domów i miejsc woj. małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Na razie tworzymy mapę nawiedzonych miejsc a potem zrobimy wypad z dokumentacją tych obiektów. Możecie pisać na priv
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
W Chorzowie był kiedyś szpital moja mama tam leżała teraz jest tam hotel to jest ulica Padarewskiego mama mi mówiła że zmarło tam 20 osób jak leżała tam szpitalu.
Następny nawiedzony dom to też w Chorzowie jak się jedzie ulicą katowicką tuż przed parkiem kultury jak się obrócicie prawo to zobaczycie 3 opuszczone domy raz mi się zdawało jak szedłem do parku i patrzyłem na te domu to w jednym najpierw była firana a póżniej jak się obróciłem z powrotem to nie było jej to są domy co są w okna przybite są deski jak nie dawno szedłem po tej stronie chodnika gdzie są te domy to widziałem tam dużo opon szyby brudne te domy są już ponad 22 lata bo tyle lat mam też na moje oko są w dobrym stanie
 
Do góry