Nawiedzone domy w Polsce - gdzie?

kabeti

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam strasznym domów w okolicy wejherowa lub pomorza piszcie na moje gg 8364445. dzieki z up :D :papa: :papa:
 

emcia1993emi

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam o nawiedzonym domu w miejscowości Święte jak się jedzie na Stargard Szczeciński.Ale ile w tym prawdy to ja nie wiem...:D


Słyszałam o tym mama mi mówiła .... :D Ponoć znowu jest pusty dziwne że wszyscy co tam mieszkają albo się wyprowadzają albo się zabijają o tym nie wiedząc raczej ... .:) Mój tata cały czas przejerzdza koło tego domu do jeżdzi do pracy ... :)
 

lukasz686

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Podobno nawiedzony dom jest w miejscowości Przebród k. Olecka(20km) i od Suwałk (6km) ;p
 

adamesz

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
zapraszam do kalisza wlkp. na ulice poznańska, dom w srodku miasta prawie nikt nie mieszka tam od kilkunastu lat, wczesniej mieszkala tam moja rodzina, prawdopodobnie mozna tez wynajac na pare dni. powodzenia i szczescia zycze.
 

zdecydowany

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam o nawiedzonym domu w miejscowości Święte jak się jedzie na Stargard Szczeciński.Ale ile w tym prawdy to ja nie wiem...:D





Mam pytanko Tosia23 do Ciebie a wiesz moze jak skontaktować się z właścicielami tego domu w miejscowości SWIETE?? ponieważ widziałem ten dom i....
zastanawiam sie nad jego kupnem ....lecz za cholere nie mam pojecia jak dotrzeć do kogoś kto ma z ym domem jakieś powiązania(tj: były własciciel ...czy tym podobne ) koles mieszkający wgłąb podwórka nie chce gadać mówi ze nie on jest już właścicielem i taka kołomyja...

będe wdzięczny za wszelkie informacje...
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Mam pytanko Tosia23 do Ciebie a wiesz moze jak skontaktować się z właścicielami tego domu w miejscowości SWIETE?? ponieważ widziałem ten dom i....
zastanawiam sie nad jego kupnem ....lecz za cholere nie mam pojecia jak dotrzeć do kogoś kto ma z ym domem jakieś powiązania(tj: były własciciel ...czy tym podobne ) koles mieszkający wgłąb podwórka nie chce gadać mówi ze nie on jest już właścicielem i taka kołomyja...

będe wdzięczny za wszelkie informacje...
Tosia była ostatno widziana na forum 4.05.2008 - 20:58. Nie sądzę żeby Ci odpowiedziała.
 

0111adam

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Idealnym miejscem dla poszukiwaczy nawiedzonych domów jest Szklarska Poręba,jest to miasto o statystycznie największej ilości samobójstw w Polsce.W czasie gdy SZ.P. była kurortem dla mieszkańców Berlina i Breslau / Wrocław/ to znaczy przed II WŚ niemieccy lekarze wydali zalecenie aby nie mieszkać w SZ.P. dłużej niż 5 lat gdyż minerał /niestety nie pamiętam teraz jaki/występujacy w wodzie pitnej jest w tak wysokim stężeniu ,że spożywanie go dłużej niż 5 lat może prowadzic do chorób psychicznych.Niestety po "wyzwoleniu"nikt juz nie prowadził badań i nie ostrzegal mieszkańców.
Sam dwa lata temu bylem w domu w SZ.P.w którym straszy...do dzisiaj na wspomnienie mam "gęsią skórkę" a mój kolega ,który jest grotołazem ,taternikiem i pracuje na wyskosciach więc nie może byc strachliwy nawet nie chce rozmawiać na ten temat.....
W Szklarskiej P.wystarczy spytać mieszkańca o taki dom a każdy wymieni ich KILKA.
pozdrawiam
 

karola_25

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
mnie zawsze ciekawiły takie zjawiska:) az na swojej skorze odczulam:/masakra nigdy tego nie zapomne wies znajduje w woj. Podkarpackim za:cenzura:e na maxa:/ kiedys stal tam dom i zabito tam partyzantow i zakopali ich na tej posesji dom z czasem sie sam rozwalil i teraz wybudowano tam na serio niezla chate:d wypas no i wieczorem w sumie w nocy wbilismy sie tam bo jeszcze sie nikt tam nie wprowadzil.. chata "prawie" byla skonczona i siedzielismy na dole ale oczywiscie obadalismy gore wszystkie pomieszczenia itp. usiedlismy jakby w salonie z widokiem na pola ksiezyc swiecil strasznie jasno wszystko bylo widac.. i za chwile zaczelo cos chodzic po tarasie :/ az teraz mam gesia skore:/slychac bylo dupanie normalnie jakby ktos chodzil..ale nikogo nie bylo widac a bylo jasno a ten caly podest czy taras byl na widoku na przeciwko nas ..kumpel poszedl zlukac i mowi kur..tu nic nie ma..co sie dzieje co to..zbladl ze strachu.. a wiec wstalismy i my ..stanelam kolo okna i poczulam zimno mowie ja pierd...to cos jest kolo mnie...sorx za wyrazenia ale na serio w nerwach i pance nie panujesz nad soba odsunelismy sie od tego okna nagle slychac kroki na gorze uwiezcie mi!! nie w sposob bylo wejsc oprocz tego okna co ja je otworzylam i weszlismy do tego domu jeszcze na gorze gdzie wszystko sprawdzilismy reakcja byla taka...spojrzenie na siebie i w nogi przez to okno nawet nie ogladalismy sie za siebie masakra nie zycze nikomu czegos takiego od tamtej pory wierze bo przekonalam sie ze to cos istnieje :/ pozdrawiam:):*
 

taku

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
W małej miejscowości Biała Podlaska na wschodzie polski stoi podobno nawiedzony dom. Niejednokrotnie opisywany w tamtejszych gazetach, mieszkało w nim młode małżeństwo, później jacyś studenci, następnie ksiądz (egzorcysta?). Z niewiadomych przyczyn wszyscy wyprowadzali się po jednej nocy ( nie chcieli nic mówić na ten temat. I stoi po dziś dzień, szary, zaniedbany.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Jest taki dom w którym straszy w Województwie Lubelskim w miejscowości Izbica ... bylo o nim czasami w telewizji ...
dom , jest w bardzo dobrym stanie, murowany otynkowany, dwu pietrowy, a jednak nikt w nim nie mieszka, a rzadko w tych czasach sie zdarza zeby jakas rodzina sie nie upomniala o spadek itd... zreszta to naparwe dobry dom...
podobno keidys jacys łepki sobie impreze w nim zrobili... to w srodku nocy wszyscy pouciekali...


widocznie cos tam sie musi dziac...

Jestem z Zamościa, Izbica leży pomiędzy Zamościem a Krasnystawem zdarzało mi się przejeżdżać kilkakrotnie koło tego strasznego domu, w oknach stoi obraz, Maryji jak dobrze pamiętam, na pozór dziwnie to trochę wygląda :p

Jeszcze na przedmieściach Zamościa jest stary opuszczony dom, podobno jakiś facet się tam powiesił, mój kumpel mieszka niedaleko, jak przechodzi na spacerze z psem to pies nie chce iść, tylko chce wracać.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Województwo świętokrzyskie, powiat Kielecki. Dokładnie to Piekoszów :)
Nikt w tym domu nie mieszka..wszyscy którzy go kupili, po nie całym tygodniu się wyprowadzali..
Zdjęć niestety nie mam
 

BUB3R

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
W moim mieście jest kilka, ale jeden szczególny. O tych kilku tylko słyszałem, a w tym szczególnym byłem...
Były w nim popełnione 2 zabójstwa, o których było w gazetach, jak się wejdzie to na ścianach widoczne są liczne napisy typu "Wszedłeś tu i zginiesz jak Klaudia" - są napisane kredą więc pewnie ktoś sobie żarty robi.. Z kolegami kilka razy tam weszliśmy.
Pierwszy raz: Wchodząc do domu od razu się wycofaliśmy widząc napisy gdyż byliśmy wtedy jeszcze młodzi, ale nie opuściliśmy terenu. Poszliśmy do garażu obok w którym był dól. Stanęliśmy we trójkę przy nim i ja z jednym kolegą poczuliśmy w jednym momencie dotyk w plecy. trzeci kolega był w ogóle po drugiej stronie (ten który nie poczuł), a drugi był blisko mnie, ale raczej to nie on mnie dotknął bo raczej by nie sięgnął.
Drugi raz inni koledzy nas tam zabrali. Pochodziliśmy, ale nic strasznego się nie wydarzyło.
Trzeci raz. Poszedłem tam z kolegą i po drodze zgarnęliśmy dwóch innych i nagle usłyszeliśmy kroki blisko nas. Przebiegliśmy wszędzie. Nikogo nie było i uciekliśmy.
Czwarty i ostatni raz kiedy tam byłem: Poszliśmy z kolegami we czwórkę już na luzaku siedzieliśmy, gadaliśmy i nagle było słychać stłuczoną butelkę także blisko nas jednak szkieł nigdzie nie było, a dźwięk był wyraźny więc nie mogło być to na ulicy.
Kilka razy próbowałem wyciągnąć tam kolegów, ale żaden już nie chciał.
Jeśli chcesz info gdzie ten dom jest to PW
 

raadeek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W małej miejscowości Biała Podlaska na wschodzie polski stoi podobno nawiedzony dom. [...] I stoi po dziś dzień, szary, zaniedbany.
Po pierwsze to wcale nie taka mała ta miejscowość;) po drugie został przeznaczony do rozbiórki juz jakis czas temu więc chyba już go tam nie ma.Ale fakt, było o nim głośno swojego czasu w białej ale ja nigdy nie miałem takich zapędów żeby go zwiedzać:)
 

SystemBrzesko

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Krakowa
Witajcie, z góry chcę przeprosić. Wiem jest już podobny temat. Ale tam o nawiedzonych domach ogólnie. Mnie interesuje konkretnie województwo małopolskie! :)

Zamierzam zebrać 10 miejsc/domów które mają najgorsze opinie. Spisać o nich historie, i w kazdym z tych domów spędzic noc dokumentując doznania, tekst i zdjęcia oraz dowiedzieć się w jakim stopniu naprawdę tam sie można bać, czy naprawde latają szklanki, kurki się same odkecają, a w powietrzu pojawiają sie tajemnicze iskierki. Efektem końcowym bedzie reportaż o 7 [wykasuje 3 najnudniejsze] dniach spędzonych w nawiedzonych domach. Prosbę moją prosze potraktować poważnie, chetnie nawiążę kontakt oraz posłucham histori o interesujących miejscach. Nie interesują mnie pogłoski, czyste konkrety :) Gdzies straszy - chce tam być i się wystaszyć. :) Jesli znajdę odpowiednie miejsca najprawdopodobniej efekt tej pracy będzie mozna zobaczyc w prasie.

pozdrawiam. :)
Daniel.

Mimo wszystko uważam, że można to zrobić w jednym temacie, bo z praktyki wiem, źe zaraz rozwiną się dwie równoległe dyskusje o nawiedzonych domach. Łącze tematy.
Lobo2007
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
forum zjawisk niewyjaśnionych tam znajdziesz dużo, w Krakowie jak jedziesz do Wieliczki po prawej stronie opuszczony dom, polecam fajna zabawa, ewentualnie poszukaj legend i mitów miasta Bardo i okolic
 

SystemBrzesko

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Krakowa
Bardo. poszukam :)

Co do Krakowa pewnie chodzi Ci o ten ceglasty dom, bez szyb, na sprzedarz i koło e4.
Dużo słyszałem, ze jest nawiedzony, ale wydaje mi sie troche "oklepany", ze względu na położenie.. Bo nikt nigdy jeszcze zadnej konkretnej historii mi o nim nie opowiedział. :)
 

perelka1014

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej chcę nawiązać do wypowiedzi Lis-u.Też byłam w Izbicy ze znajomymi bo byliśmy ciekewi tego domu.Tam nic nie straszy te obrazy to dla picu rozmawialismy z mieszkańcami wsi i księdzem zaprzeczyli ponoc pod domem płynie woda czy coś i to robi tyle hałsu w nocy.A poza tym z tego co nam mówili to właściciel przyjeżdża czasami sobie na kilka dni tam nocować a kto na zdrowy rozsądek by spał w domu w którym straszy
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Przeszukałem cały temat ale nie znalazłem informacji o prawdopodobnie nawiedzonych domach w Łodzi, więc jeśli ktoś z was posiada informacje o takowych obiektach pilnie proszę o kontakt ze mną GG albo PW .
 
Do góry