Nawiedzone domy w Polsce - gdzie?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może znacie jakieś nawiedzone obiekty w okolicy Biłgoraja ? Chętnie się przejdę i sprawdzę jak to jest z tymi duchami.
 
M

MacaN

Guest
macie jakieś nawiedzone miejsca na dolnym śląsku???


Prosze o kontakt na priv :) Będę wdzięczny :)

a co? potrzebujesz dreszczyku emocji? :p jak tak to wpakuj się do sztolni, gdzieś daleko od wejścia, zgaś lampy i zacznij myśleć ile osób tutaj zginęło :) na dodatek możesz sobie jeszcze oglądnąć program typu niedowiary przed tym .. kupa w gaciach murowana :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może znacie jakieś nawiedzone obiekty w okolicy Biłgoraja ? Chętnie się przejdę i sprawdzę jak to jest z tymi duchami.

Podbijam. Nadal szukam nawiedzonego domu w województwie lubelskim. Proszę o info na PW lub odpowiedź w temacie.
 
M

MacaN

Guest
ludzie ! nie ma czegoś takiego jak nawiedzony dom.. dom może być stary, mogą w nim skrzypieć podłogi, chodzić szczury ale NIE duchy! jak chcecie zobaczyć ducha to go wywołajcie a nie szukajcie " nawiedzonych " miejsc.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie szukam duchów bo one nie istnieją. Chcę udowodnić koleżance, że nie ma czegoś takiego jak nawiedzone domy.
 

iwo3253

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Z ta zabawa w wywoływanie duchow to raczej odradzam...to nie jest zabawa,zrozumcie że podczas wywoływania duchow np kogoś z rodziny dajmy na to wujka to nigdy nie przyjdzie danej osoby wujek tylko zawsze to będzie diabeł! On może jako tak manipulowac że nawet się wam w pale nie miesci..jest przebiegly i zawsze dąży tylko do jednego-do przejecia kompletnej władzy nad czlowiekiem! Dużo wiem akurat w tym temacie więc mogę was tylko ostrzec,tych ktorzy się pokusza wywoływać duchy..Nie róbcie tego bo będziecie żałowali!!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Z ta zabawa w wywoływanie duchow to raczej odradzam...to nie jest zabawa,zrozumcie że podczas wywoływania duchow np kogoś z rodziny dajmy na to wujka to nigdy nie przyjdzie danej osoby wujek tylko zawsze to będzie diabeł! On może jako tak manipulowac że nawet się wam w pale nie miesci..jest przebiegly i zawsze dąży tylko do jednego-do przejecia kompletnej władzy nad czlowiekiem! Dużo wiem akurat w tym temacie więc mogę was tylko ostrzec,tych ktorzy się pokusza wywoływać duchy..Nie róbcie tego bo będziecie żałowali!!

Temat jest o nawiedzonych domach.
 

iwo3253

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiem że jest o nawiedzonych domach ale odpowiadał tylko na wpis użytkownika przede mną który rzucil pomysłem aby inny użytkownik wywołał sobie duchy...swoją droga to mam zamiar się wybrac do tego pensjonatu w wisle(o ile mnie tam wpuszcza) i zobaczymy czy faktycznie "grasuje" tam jakiś duszek ;p
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja w piątek jadę do Izbicy koło Zamościa, a jeżeli nic tam nie znajdę (a pewnie tak będzie) to odwiedzę jeszcze "nawiedzony" dom w lublinie. Nadal szukam adresu "Domu z diabłem" znajdującego się w Biłograju, póki co wiem tylko, że ludzie mówią na ten budynek "Dom z Diabłem" i jest w Biłograju. Dokładniejszego adresu nie znam.
 

Khushi

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Tokyo
no coz każda bajka swoją prawdę ma. dom na kosocickiej to pierwotnie spadek przypadający dwojgu braciom, nie mogli sie oni dogadac co do podziału domu, jeden z braci w momencie bezradności i nie możności sie dogadania na swoją korzyść zabił swojego brata, zadał mu kilka ciosów nożem potem by ukryć zabójstwo spalił ciało w piecu w tym domu.
reszta opowiada sie tak ze dusza mężczyzny który został spalony bladzi po domu i szuka zemsty albo pomocy w przejściu na druga stronę. zawieszony pomiędzy dwoma swiatami nie zazna spokoju ponieważ jego prochy nieświadomie sa rozsypane wokół domu
pozatym to teren bagien, a robotnicy rzeczywiście nie chcieli tam byc podczas budowy autostrady
 

6Dark6Angel6

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
kazdy z was szuka jakiegos nawiedzonego domu , duchów... a ktos tak naprawde spotkał sie z czymś takim ??? czy tylko z opowieści albo jakiś legend...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zamość - pusto, Zamknięte a nie chciałem niczego niszczyć. Żaden duch do mnie nie wyszedł. Lublin tam dało się wejść ale nic ciekawego poza bałaganem nie zobaczyłem. W Biłgoraju nie byłem.
 
Do góry