6 zestawów ubrań.

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
no paradoks i to wielki, nie znam kobiety ktora brzydko ubrana czuje sie dobrze :]jesteś pierwszą.
I wcale nie mowie ze trzeba chodzic odpicowanym i Bog wie za jaką kase sie ubierać, bo wiemy że z kasą jest jak jest i rzadko kogo stać na drogie ubrania, a po za tym tak jak mowisz w wiekszosci tych drogich znanych marek to raz że brzydkie dwa że wcale nie dobre jakości, ale są markowe dobrze skrojone ciuchy, które są ładne i nie jedna kobieta dała by sie za nie pociać ;)

jak Ci to pasuje, to nic mi do tego, ważne że Ty czujesz sie z tym dobrze, jakby każdy ubierał sie tak samo to byłoby nudno :]

Katja hehe może rzeczywiscie ten strój był specjalnie projektowany z myślą o rozdawaniu orzeszków i piwa :]

a co do Greega i Zary..to popieram, czasem maja fajne meskie koszule, ale tak to raczej styl "it's ok to be a gey". Biedni faceci juz samo wejscie do sklepu ich stresuje, mysl ze musza łazic miedzy tymi regałami i wieszakami, a tu jeszcze dodatkowy stres czy aby na pewno nie oglądają damskich ciuchów :D


No wiem wiem ^^ U faceta tez raczej tak nie zwracam bardzo uwagi na ubior, co nie znaczy, ze chcialabym miec takiego ze starym , oblesnym swterkiem, ale nigdy nie mialam wiekszych wymogow :)

Masz racje, jakby kazdy ubieral sie tak samo i byl taki sam, to byloby z pewnoscia nudno :]

Tak sa fajne markowe, ale jak zdazylo mi sie takie kupic w lumpeksie, to super, po co przeplacac :p A ta jedna sukienke co mam w szafie, to kupilam kiedys w C&A :) Akurtat mi sie spodobala i akurat to nie bylo drogie, wiec wiadomo, ze mozna cos fajnego spotkac.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kolejna "kolekcja". Co sądzicie o tych strojach?
 

Attachments

  • 232073.png
    232073.png
    61,2 KB · Wyświetleń: 2
  • 519092.png
    519092.png
    59,9 KB · Wyświetleń: 4
  • 954735.png
    954735.png
    64,6 KB · Wyświetleń: 4

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Dwójka jest urocza, nie wiem czy sama bym się tak ubrała, ale... w końcu idzie wiosna :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a dwójka to nie dłuższa bluzka?:niepewny: ledwo jej zakrywa , wiadomo co ;) (choć bratu pewnie bedzie sie podobać:])
ta falbanki jak u baletnicy pewnie mega pogrubiają.

co do jedynki to takich pasków bym na siebie nei zakładała, ale zestaw mi sie podoba, osobiscie bym dala tam jeansy ciemne, te getry nie pasują.

trójka wersja luzna, z dekoltem spoko, na impreze wiosenną by przeszła.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
1 - podoba sie
2 - nie podoba sie
3 - w miare podoba sie
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Trójka ok, choć bez tych "szmatek" na butach ;) No i wreszcie jest jakiś biust bo wcześniejsze panie były zbyt szczelnie zakryte ;) Nawet mi się podoba :)

Dwójka - podejrzewam, że w rzeczywistości pewnie bym się radował sporą porcją odsłoniętego ciała no i tym chyba, że ta obcisła bluzka z tą spódniczką fajnie podkreśla talię (czyli wcięcie, które chyba wszyscy faceci lubią ;) ). Z drugiej strony te wzorki na tej bluzce kojarzą mi się z ... zespołem mazowsze - tam zawsze takie haftowane cuda były (fakt, że na białym materiale, a nie czarnym). Nie do końca mi się podoba ubranie (buty jeśli są bez małego choćby obcasa to też mi się nie podobają bo wg mnie jak dziewczyna pokazuje tyle nóg to powinna to podrkeślić obcasem, a nie jakimiś baletkami z zajęć korekcyjnych dla przedszkolaków ;) ), ale mimo wszystko wydaje mi się, że bym przeżył :)

Jedynka - w sumie nawet mi się podoba. Poza tym jakbym w rzeczywistości widzial dziewczynę wyglądającą zgrabnie w sukience w pasy to na 100 % bym sobie pomyślał, że jak się ubierze kobieco to mi szczęka opadnie ;)

(choć bratu pewnie bedzie sie podobać:])
A nieprawda :) Nigdy np. nie emocjonowało mnie bikini, które więcej odkrywa jak zakrywa :) No dobra, mała poprawka - czasem i tak się podjaram, ale to nie jest jakby do końca moja bajka. Chyba do pewnego stopnia bardziej wolę sobie wyobrażać resztę widząc skrawek ciała (czyli tak odkrywać, ale żeby było zakryte) niż widzieć wszystko wywalone na tacy (no chyba, że mówimy już o scenie poziomej ;) ).
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
1 mi się podoba, tylko jak wcześniej do tych butów mam zastrzeżenia
3 nie podoba mi się w ogóle
2 mi się podoba, ale sama bym tak na pewno do ludzi nie wyszła :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Z drugiej strony te wzorki na tej bluzce kojarzą mi się z ... zespołem mazowsze - tam zawsze takie haftowane cuda były (fakt, że na białym materiale, a nie czarnym). Nie do końca mi się podoba ubranie (buty jeśli są bez małego choćby obcasa to też mi się nie podobają bo wg mnie jak dziewczyna pokazuje tyle nóg to powinna to podrkeślić obcasem, a nie jakimiś baletkami z zajęć korekcyjnych dla przedszkolaków ;) ),
hehe z zajęć korekcyjnych :D

a wzór ala Mazowasze teraz jest w modzie, co drugie dziewcze w tym łazi, pytanie czy ktoras w tym moze dobrze wygladać :]

Jedynka - w sumie nawet mi się podoba. Poza tym jakbym w rzeczywistości widzial dziewczynę wyglądającą zgrabnie w sukience w pasy to na 100 % bym sobie pomyślał, że jak się ubierze kobieco to mi szczęka opadnie ;)
z pewnością, bo w takich pasach to pewnie z 2% Polek moze bez zarzutu chodzić ..
A nieprawda :) Nigdy np. nie emocjonowało mnie bikini, które więcej odkrywa jak zakrywa :) No dobra, mała poprawka - czasem i tak się podjaram, ale to nie jest jakby do końca moja bajka. Chyba do pewnego stopnia bardziej wolę sobie wyobrażać resztę widząc skrawek ciała (czyli tak odkrywać, ale żeby było zakryte) niż widzieć wszystko wywalone na tacy (no chyba, że mówimy już o scenie poziomej ;) ).

noo to zwracam honor :pwiadomo, że jak czasem mniej widać to można sobie wyobraźnia popracować...
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kolejne stroje.
 

Attachments

  • fgfgasfg.png
    fgfgasfg.png
    57,4 KB · Wyświetleń: 5
  • bvnbng.png
    bvnbng.png
    75,3 KB · Wyświetleń: 3
  • jm,gj,.png
    jm,gj,.png
    71,7 KB · Wyświetleń: 3

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
1 stroj nie najgorszy, choc jak wspominalam nie raz sama nie lubie spodnic, wiec pewnie nie bylby moim ulbuionym gdybym taki miala. Aczkolwiek zmienic pare elementow i nawet dobry stroj biurowy np sekretarka.

2 - jest ok, ale lepiej byloby chyba bez tej kurteczki .

3 - jak wyzej .
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jedyneczka bardzo fajna, gdyby nie te buty, nie masz jakiś normalnych obcasów w zanadrzu ? a nie jakies okropne platformy, i to jescze w panterke :]

dwójka spoko, ale chyba do gry w kosza, na sportowo ok :eek:k:

a trójka mi sie nie podoba kompletnie, nie znoszę krótkich spodenek do jakiś wyjściowych strojów, wg mnie krotkie spodenki to są do latania pod blokiem, na boisku albo na plazy.
jakbyś dała tam jakaś krótką spodniczkę i do tego gladkie czarne baletki to byłoby dobrze.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
1 fajna, choć też nie chodzę raczej w spódnicach, ale buty okropne
2 nawet mi sie podoba
3- myślę tak jak nieśmiertelna, krótkie spodenki i to jeansowe nie podchodzą mi w ogóle w wydaniu "wyjściowym"
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jedynka ok, ale wymyśl jakieś szpilki :)
Dwójeczka - kurteczkę takich rozmiarów nosiłem jak pewnie miałem ze 4 lata ;) Rozumiem ideę noszenia "skurczonych" rzeczy, ale to już chyba przesada ;)
Trójeczka - wolałbym tą białą bluzkę z dwójeczki. Skoro pokazuje zgrabne nogi to i trochę biustu może no i do tego nie ma tam tego słitaśnego serduszka :D



nie znoszę krótkich spodenek do jakiś wyjściowych strojów, wg mnie krotkie spodenki to są do latania pod blokiem, na boisku albo na plazy.
Nie znasz się.





:D ;)

Jasne, nie wszędzie przystoi nosić spodenki / szorty, ale w zestawie z ładnymi nogami zawsze będzie całość dobrze wyglądać i wzbudzać sympatię męskiego oka (damskiego niekoniecznie ;) ). Wg mnie w jakiś ciepły wieczór spokojnie może tak wyjść sobie na spacer czy gdzieś tam.

Jakbym umiał to dopiero bym tu zaprezentował kreacje :D :D :D ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Dwójeczka - kurteczkę takich rozmiarów nosiłem jak pewnie miałem ze 4 lata ;) Rozumiem ideę noszenia "skurczonych" rzeczy, ale to już chyba przesada ;)
teraz jest taka moda " na odkryte nery" :D

Nie znasz się.

:D ;)

Jasne, nie wszędzie przystoi nosić spodenki / szorty, ale w zestawie z ładnymi nogami zawsze będzie całość dobrze wyglądać i wzbudzać sympatię męskiego oka (damskiego niekoniecznie ;) ). Wg mnie w jakiś ciepły wieczór spokojnie może tak wyjść sobie na spacer czy gdzieś tam.

jasne w ciepły wieczór nad morzem na piwko :p ale w centrum miasta szorty po prostu wyglądają tandetnie, już lepiej krótką spodniczkę założyć prawda?
Jakbym umiał to dopiero bym tu zaprezentował kreacje :D :D :D ;)

oj myślę że nie tylko ja bym to obejrzała z chęcią, choć i tak można przypuszczać jakby ta Twoja niunia na tych grafikach wyglądała :p
 
Do góry