6 zestawów ubrań.

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
o lol, powiem szczerze, że za porównanie drzwi przesuwanych i krzywch scian z obraniami na prawdę Greeg chyle czoła BB)
Czyżbyście się wszystkie nabijały troszeczkę ? :D

tak mi sie przypomnialo, wczoraj widzialam taką panienkę jedną, wyglądała jak dziewczyna tarzana, miala kurteczke w paneterki, legginsy z brokacikiem, torebke w panterki, szaliczek w panterki, białe kozaczki (my favourite :przewraca:), ale ona wyraznie czuła się że jest cool i trendy. Zastanawialiśmy się ile panter zabili żeby ją ubrać :D
Lubię o sobie mówić, że opinia otoczenia mnie nie interesuje (bo naprawde staram się mieć do tego dystans), ale prawda też jest taka, że gdybym np. umówił się z dobrymi znajomymi w pubie i przyszedł z taką dzieweczką ubraną "dziwnie" to chyba spaliłbym się ze wstydu, a oni z kolei mieliby problem, aby zachować powagę :D

Nie, nie mógłbym być z dziewczyną, która kompletnie nie ma gustu, nie umie wydobyć z siebie atutów :)

Ocenia całościowo :) Pobodno mężczyźni nie są w stanie dostrzec niektórych szczegółów, które kobiety bez problemu wyłapują :p
Mi też jest niezmiernie przykro, że to tylko rysunek ;)
Może (raczej na pewno) trochę przejaskrawione, ale jak patrzę na kobietę to widzę taką poruszającą się ... plamę (nie, nie mam okularów i nie potrzebuję :p), która albo mi się podoba, albo nie :) To swoją drogą ciekawe bo w aucie widzę każdą nową rysę, a u kobiety nie potrafię jej rozczłonkować na kawałeczki i oceniać po kolei - liczy się całokształt, to jak łączy się jedno z drugim :p. Jasne, to nie jest znowu tak, że kompletnie nic nie widzę, bo często jakiś element urody mnei negatywnie uderza i już jestem na nie.

Ups, chyba trochę zszedłem z tematu - czekam na nowe projekty :p Autorko - wyposaż te modelki w ładniejsze nogi :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Czyżbyście się wszystkie nabijały troszeczkę ? :D

:p

z Ciebie Greeg? no jakże byśmy śmiały :p

Lubię o sobie mówić, że opinia otoczenia mnie nie interesuje (bo naprawde staram się mieć do tego dystans), ale prawda też jest taka, że gdybym np. umówił się z dobrymi znajomymi w pubie i przyszedł z taką dzieweczką ubraną "dziwnie" to chyba spaliłbym się ze wstydu, a oni z kolei mieliby problem, aby zachować powagę :D

Nie, nie mógłbym być z dziewczyną, która kompletnie nie ma gustu, nie umie wydobyć z siebie atutów :)

to tak jak kobieta miałaby spore problemy w pokazaniu znajomym dziwnie ubranego mężczyznę...to całkiem naturalne i logiczne, z tym że co dla jednego dziwne..dla drugiego piękne i na odwrót :]


hehe ja w ogóle bym proponowała autorce obcinać nogi tych kobietek bo potem męska część kobiecego kącika szaleje :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
hehe ja w ogóle bym proponowała autorce obcinać nogi tych kobietek bo potem męska część kobiecego kącika szaleje :D
Nie ma co obcinać tylko po prostu trzeba je zrobić porządnie :) Model wyjściowy też powinien być apetyczny choćby po to, aby poprawić samopoczucie oglądającym :D (czy ewentualnemu klientowi biznesowemu :p)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Nie ma co obcinać tylko po prostu trzeba je zrobić porządnie :) Model wyjściowy też powinien być apetyczny choćby po to, aby poprawić samopoczucie oglądającym :D (czy ewentualnemu klientowi biznesowemu :p)
Greeg Ty to masz wymagania :) Aczkolwiek pyta o ubiór a nie o modelkę czy jej nogi ;) Musicie przyznać, że lepsza taka niż wieszak :p
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kolejne zestawy tym razem tylko dwa:)
 

Attachments

  • na spac.png
    na spac.png
    66,3 KB · Wyświetleń: 11
  • na impr.png
    na impr.png
    62,8 KB · Wyświetleń: 12

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
1 zestaw bardzo mi sie podoba, niby zwykly, ale ja wlasnie lubie taka prostote, wiec jest ok, dla mnie super. Fajne spodnie, bluzeczka tez, buty takie dosc sportowe i good, bo ja np lubie sportowe, zadne szpilki. Ok :)

2 zestaw uz mniej mi sie podoba - sama nie nosze sie tak elegancko, nie lubie spodniczek, takich butow, wiec nie moj styl, lecz wizualnie nienajgorzej, ale ja bym sie tak nie ubrala :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
1. spoko, nawet mi sie podoba chociaż szary to nei jest mój ulubiony kolor, ale taki miejski luzny styl :eek:k:
2. ta pani wygląda jakby trudnila się pracą na ulicy , coś okropnego, czy na prawde istnieje ktoś normalny, kto wyszedł by tak na ulice w bialy dzien ? a te buty to tylko do leżenia się nadają a nie do chodzenia :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Zgadzam się z dziewczynami :)

W drugim zestawie o ile góra jest ok to dół - moim zdaniem - kompletna porażka... Nie wyszłabym tak nigdy na ulicę ani w biały dzień ani po zmroku ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
szkoda że Greeg już nam nie potowarzyszy w rozmowach na temat ktora z nich ma zgrabniejsze nogi :(
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Widzę, że tu panuje jednomyślność :)
Też zdecydowanie wybrałabym numer jeden

Z poprzednich propozycji tez jedynie nr 1 przypadł mi do gustu, a raczej przypadłby gdyby udało mi się pozszywać co nieco :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Widzę, że tu panuje jednomyślność :)
Też zdecydowanie wybrałabym numer jeden

Z poprzednich propozycji tez jedynie nr 1 przypadł mi do gustu, a raczej przypadłby gdyby udało mi się pozszywać co nieco :D

no ale bez tych dziur, to nie ma klimatu przeciez :p
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
trochę nie mój styl ale:

1. nawet niezłe, wyrzuciłabym tylko tą torebkę
2. żeby może nie te pończochy...:niepewny: a spódniczka była prosta a nie falbaniasta to było by znośne :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mnie samej strasznie podoba sie 1:) Ale ja uwielbiam kolor szary. Do tego jest na luzie ale i dziewczęco.
A 2 to takie małe szaleństwo z mojej strony:)Sama bym się pewnie na ulice też tak nie ubrała. Chociaż na jakąś domówkę wśród samych znajomych... zastanowiłabym się:)
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Zrestaw 1 - klasyka, luz - to mi się naprawdę podoba. Zestaw 2 jak dla mnie trochę za bardzo zwraca na siebie uwagę
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
szkoda że Greeg już nam nie potowarzyszy w rozmowach na temat ktora z nich ma zgrabniejsze nogi :(
hyhy ;)

Jedyneczka spoko, dość dziewczęcy styl. No ale, że nie mam 15 lat to wolałbym, aby zwolenniczka takiego stylu choć raz na jakiś czas (raz na tydzień ? :) ) ubrała się jak kobieta :)

Dwójka ma fatalne buty - wielkie cegły. Ja bym tutaj widział cienkie szpileczki, do tego zdjął tą brązową szmatę na górze razem z sukienką, zastąpił je prześwitującą ciemną (czarną ?) koszulą nocną na cienkich ramiączkach i ... do łóżka :D
Wydaje mi się, że z tych pończoch to ciężko wyciągnąć coś co się będzie nadawać do wyjścia poza łóżko :)

Ewentualnie dół dwójki bym połączył z tą sukienką, ale to chyba tyłek by wyszedł na wierzch :D No ale w sumie mogłoby być ładnie :p
post-71077-0-81447900-1298809675_thumb.png
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Dwójka ma fatalne buty - wielkie cegły. Ja bym tutaj widział cienkie szpileczki, do tego zdjął tą brązową szmatę na górze razem z sukienką, zastąpił je prześwitującą ciemną (czarną ?) koszulą nocną na cienkich ramiączkach i ... do łóżka :D
Wydaje mi się, że z tych pończoch to ciężko wyciągnąć coś co się będzie nadawać do wyjścia poza łóżko :)

Ewentualnie dół dwójki bym połączył z tą sukienką, ale to chyba tyłek by wyszedł na wierzch :D No ale w sumie mogłoby być ładnie :p

:lol::lol:

uśmiałam się do łez, normalnie rośnie nam nowy kreator

tą szmatę wyrzucić, tam koroneczki, tam prześwitujący, cienkie ramiączka, już nawet zestawy przepalata...:D

nie czarujmy się 2 jest beznadziejna, i nikt by sie w tym nie pokazał, albo z kobietą w tym czymś by się ni epokazał.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dla mnie tez dwojka to beznadzieja, stwierdzilysmy to dziewczeta widze niemal jednoglosnie :p
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
:lol::lol:

uśmiałam się do łez, normalnie rośnie nam nowy kreator

tą szmatę wyrzucić, tam koroneczki, tam prześwitujący, cienkie ramiączka, już nawet zestawy przepalata...:D
Hehe, nie sądzę :D

Nawet gdyby to podejrzewam, że pielgrzymki feministek szybko by mnie ukrzyżowaly. Dlaczego ? Bo pewnie 99 % kreacji byłoby tworzone wg prostego wzorca: postawić przed sobą ładną kobietę i ubrać ją tak, aby jarała mnie możliwie jak najbardziej i abym chciał z nią pójść do łóżka :D Czyli byłby pewnie nacisk na twarz, nogi, sylwetkę :)

nie czarujmy się 2 jest beznadziejna, i nikt by sie w tym nie pokazał, albo z kobietą w tym czymś by się ni epokazał.
No, z niunią nr 2 w miasto bym poszedł tylko po pijaku ;) Na trzeźwo bym jej kazał się przebrać co pewnie byłoby wspaniałym pretekstem do wielkiego focha :D

ps. zamiast kreatorem wolałbym chyba być jurorem. Siedzisz sobie i ... krytykujesz :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kolejna porcja:)
Chociaż te wszystkie wydają mi się nijaki i nieciekawe:/
 

Attachments

  • dgfgfg.png
    dgfgfg.png
    64 KB · Wyświetleń: 5
  • 803052.png
    803052.png
    72,3 KB · Wyświetleń: 4
  • 558655.png
    558655.png
    61,6 KB · Wyświetleń: 11
  • 455180.png
    455180.png
    75,4 KB · Wyświetleń: 10
Do góry