6 zestawów ubrań.

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
No właśnie z butami jest problem, ponieważ mam dość ograniczone pole. Niestety ale dużo butów zniekształca nogi tych "modelek".
A co do spodenek na mieście uważam, że w lato jak najbardziej one pasują. Nie uważam tego za tandete.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
jedyneczka bardzo fajna, gdyby nie te buty, nie masz jakiś normalnych obcasów w zanadrzu ? a nie jakies okropne platformy, i to jescze w panterke :]

dwójka spoko, ale chyba do gry w kosza, na sportowo ok :eek:k:

a trójka mi sie nie podoba kompletnie, nie znoszę krótkich spodenek do jakiś wyjściowych strojów, wg mnie krotkie spodenki to są do latania pod blokiem, na boisku albo na plazy.
jakbyś dała tam jakaś krótką spodniczkę i do tego gladkie czarne baletki to byłoby dobrze.

Moim zdaniem 2 nie tylko do gry w kosza, na miasto tez bym sie tak ubrala, lubie takie zwykle ciuchy, bez udziwnien, ale bez tej kurteczki.
Co do tych krociutkich spodenek tez w lato nie uwazam nic za ich zlego, mimo iz sama np wole zalozyc rybaczki.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No ja też nie widzę niczego złego w spodenkach na miasto i gdziekolwiek (oczywiście bez przesady), byle nie w dziwnym połączeniu z elementami stroju wieczorowego ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
szorty są bardzo sexy, o ile oczywiście odpowiednia kobieta je założy :)

szorty są sexy ale na plaży albo na wakacjach, a nie w centrum miasta isc w szortach i butach na obcasie..krótkie spodenki i obcasy do siebie po prostu nie pasują :] do krótkich spodenek pasują płaskie buty, najlepiej sportowe a nie jakieś high heelsy :]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
w Butach na wysokim obcasie faktycznie może niezbyt wyglądać - tzn. wygląda dobrze, ale to już chyba jest zbyt "kurevkowy" ubiór ;) Jeśli nogi są ładne to na płaskim buciku też będzie ok wyglądać :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No masz racje, choc moje zdanie moze nie jest tak wazne, bo ja wcale nie nosze obcasow.
 
Do góry