6 zestawów ubrań.

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tych zestawów. Który waszym zdaniem jest najlepszy?
 

Attachments

  • Untitled 3.jpg
    Untitled 3.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 22
  • Untitled 4.jpg
    Untitled 4.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 22
  • Untitled 5.jpg
    Untitled 5.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 23
  • Untitled 6.jpg
    Untitled 6.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 28
  • Untitled 1.jpg
    Untitled 1.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 24

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tych zestawów. Który waszym zdaniem jest najlepszy?
Ciężko powiedziec. Ja oceniam rysunek - tamte dziewczyny w spódniczkach mają brzydkie nogi. Najlepsza "niunia" ;) jest nr 2 choc paradoksalnie jestem przeciwnikiem leginsów.

Musiałabyć pokazać kto będzie "nosicielką" bo to trochę takie wróżenie z fusów :) Być może jakbym w rzeczywistości zobaczył np. nr 3 to bym oszalał bo lubie delikatne bluzeczki z ramiączkami (no i fajny dekolcik) :) Spódnica z kokardą trochę nie ten teges, ale jakby się okazało, że ma nogi ładne to na pewno bym przeżył :)

ps. aha, dwójka optycznie najgzgrabniejsza jest, dlatego mi się chyba podoba hyhy. Ale tylko w obcasach. Bez obcasów, a z leginsami - feee bo wyglada wtedy jak dziecko z przedszkola w rajtuzach :D.

Ale mam wymagania :D :p
 
A

Aulelia

Guest
Podoba mi się zestaw 4. i 5., które są do siebie podobne - bardzo kobiece, podoba mi się spódniczka oraz buty. Do tego katana dodająca charakteru, cud miód.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
2 ujdzie, choc do legginsów nie powinno sie nosic bluzek ledwo zakrywajacych tylek bo to wyglada dosyc tandetnie :] jak juz to tunika do polowy uda.

aaa i to cos we wlosach..kwiaty we wlosach, jesli juz to prawdziwe a nie sztuczne, mi sztuczne kwiaty sie kojarza z wiązanką na cmentarzu :p

swoja droga, nie mam pojecia skad wniosek Greega ze 2 jest najzgrabniejsza, skoro wszystkie 5 to te same "ninuie" :D ale ok.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
2 ujdzie, choc do legginsów nie powinno sie nosic bluzek ledwo zakrywajacych tylek bo to wyglada dosyc tandetnie :] jak juz to tunika do polowy uda.

Jak sie ma zgrabną pupę i szczupłe długie nogi, to nic nie trzeba ukrywać. :p Zestaw 2 jest najlepszy.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
2 ujdzie, choc do legginsów nie powinno sie nosic bluzek ledwo zakrywajacych tylek bo to wyglada dosyc tandetnie
...
swoja droga, nie mam pojecia skad wniosek Greega ze 2 jest najzgrabniejsza, skoro wszystkie 5 to te same "ninuie" :D ale ok.
A powinnaś mieć :D Męskie oko widzi inaczej ;)

Nie jestem ekspertem w świecie mody ;p , ale wiem co zrobić, aby np. pomieszczenie wydawało się większe, alufelgi w aucie wydawały się większe itd. Od zawsze trochę interesowała mnie grafika komputerowa i przełożyło się to na jakąś tam ogólną wiedzę. Pewne kombinacje kolorów, tkanin, wzorów pozwalają uwydatnić / zatuszować, wydłużyć / skrócić pewne rzeczy :)

Stawiałbym, że to ta obcisła biala bluzka podkreślająca talię :) Leginsy pewnie też, ale pewnie tylko dlatego, że to są tak naprawdę nogi pomalowane na czarno - autorka powinna dodać tam z 1mm, aby oddać to, że leginsy to też materiał zakładany na nogi więc ciut pogrubia :) No a te gołe nogi po prostu brzydko pokolorowane i brzydkie, ale normalnie mogłyby się okazać znacznie fajniejsze od leginsów :)
No i te kolczyki "zawieszone" też pewnie twarz robią bardziej smukłą, choć tutaj to już musiałem się wpatrywać ;)

Oko można oszukać - jak jakaś kobieta dobrze się zna na tym to wcale nie musi mieć idealnych wymiarów, a swoje osiągnie :)

ps. co ty tam wiesz o tandecie :D ;)
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Dwójka jest oki. Legginsy uwielbiam, do tego wdzianko z motywem kwiatowym, całość nieprzesadzona, chociaż wywaliłabym czarny komin i opaskę z kwiatem. Co za dużo, to niezdrowo :)

Na obrazku nr 1 zestawienie wielgachnych czerwonych kolczyków z czerwonymi butami i komletnie niepasującymi legginsami to jakaś porażka. Tunika dość ładna w łososiowym (łosiowym ;) ) kolorku. Wzięłabym tą tunikę z legginsami, do tego jakiś dłuuuugi szary rozpinany sweterek i balerinki w jakimś nierzucającym się w oczy kolorze. Wtedy by w miarę uszło.

Trójka wygląda jak laska wybierająca się na imprezę w wiejskiej remizie, podobnie piątka.

Z czwórki wywaliłabym całą górę i dała jakąś czarną/szarą bluzeczkę o nieco szerszym kroju (a'la nietoperz). Torebka też mnie nie przekonuje. Lepiej by pasowała ta z zestawu 2, chociaż ogólnie chanelki nie wychodzą, ale już nawet wybiegają z mody ;)

Aczkolwiek - tutaj jest 5 zestawów, gdzie więc ten szósty, zgodnie z tematem? ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tych zestawów. Który waszym zdaniem jest najlepszy?

Moim zdaniem nie sa najgorsze, ale nie w moim stylu, ja raczej chodze w jensach :)

Tak to ta sama dziewczyna, tylko przez stroj na jednym zdjeciu moze wydawac sie ze mniejsze nogi, a innym ze wieksze.ale co tu zachwycac sie ? to tylko rysuneczek, a nie prawdziwa kobieta ;]
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ktoś tu chyba sie rozmarzył :lol:

wiem wiem, co tam tandeta ważne że tyłek widać :p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Z tych zestawów brałabym pod uwagę jedynie 1 i 2 z tym, że ja nie lubię legginsów, a te na pierwszej ilustracji są dla mnie po prostu tragiczne, ale za to tunika bardzo w moim stylu ;) W zestawie drugim nie podoba mi się ten sweter :p Co do dodatków lubię skromniejsze :)
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wlkp
jakie cudne: 1 i 2 :szuka: bardzo my style
 
Do góry