6 zestawów ubrań.

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. :)
A teraz nowa "kolekcja"
 

Attachments

  • 01.png
    01.png
    55,5 KB · Wyświetleń: 14
  • 02.png
    02.png
    62,9 KB · Wyświetleń: 13
  • 03.png
    03.png
    74,1 KB · Wyświetleń: 20
  • 04.png
    04.png
    58,6 KB · Wyświetleń: 13

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dla mnie takie przekombinowane, wole zwykle rzeczy (moze nie lubie sie po prostu wyrozniac w tlumie hehe ;) ) wiec mysle, ze nie zalozylabym nic z tego zestawu, nie lubie tak sie ;'stroic', ale ewentualnie numer 2.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja wezmę "poszarpaną" czyli numer 1, mimo, że taki ubiór to nie jest jakiś mój typ.

Choć nie wiem czy to przypadkiem nie jest efektem tego, że jakby sama jakość wykonania tej grafiki jest wg mnie najfajniejsza


Dwójka ma poszerzającą sukienke na górze i w porównaniu z tą "górą" jej chude nogi wydają się ... jeszcze chudsze (a np. na poprzednim "zestawie" z obciślejszą sukienką czy czymś tam ;) wyglądały w miarę ok). Nie

Trójka to nie wiem co to tam w okolicach biustu ma. Jakieś falbany, szalik ? Nie wiem co to i jakoś tam tak wszystko w nieładzie jest. Jedno z drugiego wystaje. Nie ;)

Czwórka jakoś tak za mało szczegółów ma - tzn. sama grafika i w rezultacie kompletnie nie umiem sobie tego wyobrazić, no ale to pewnie dlatego, żem facet ;p
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
A ja jak zwykle miałabym jakieś "ale" ;)

1. spodnie (czy to co z nich zostało :p) do wymiany
2. tu dla odmiany góra
3. nic mi się nie podoba
4. tą kamizelkę bym wyrzuciła na pewno, a reszta sama nie wiem...
bo podobnie jak Greeg za mało tam widzę :p choć facetem nie jestem ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
lol i znowu sie zaczyna dyskusja Greega ktora ma najzgrabniejsze nogi, mimo że znowu wszystkie są takie same :lol: hehe

4 jest najlepsza, i pani ma ładny kolor włosów :p

prosze Cie, 1 ? z dziurami na nogach? :bag: nie wiem czy wiesz jak to na żywo wygląda

1275118899.jpg


nadal Ci sie podoba? :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ja w ogóle nie ogarniam sensu tego czegoś.. niech zdejmie to i chodzi z gołym tyłkiem, będzie milej :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
nadal Ci sie podoba? :D
Widzę, że postarałaś się o graficzną prezentację. Dziękuje :)

Masz rację, te ze zdjęcia są do d... (za mało materiału, za dużo większych dziur i takie dodatkowo nieregularne - na grafice wszystko układa się w taki no bardziej wzór (czyli dziury są z przodu nogi - na udach, kolanach, piszczelach)). te na grafice mają inny fason :) Jeśli takich nie ma w sklepach to trudno - nie znam się, może trzeba takie wyprodukować ;)

Ale możliwe, że trochę racji masz - jak zaznaczałem, samo wykonanie grafiki nr 1 podoba mi się. Być może to ma wpływ na moją ocenę. JA po prostu patrzę jak to wygląda na grafice - nie widzę od razu oczami wyobraźni, że to są takie legginsy, a takie, w sklepie na II piętrze :D Po prostu widze jakieś tam legginsy, które ładnie wyglądają na tej grafice. Jak wyglądają w rzeczywistości to nie wiem.

Ja patrzę bardziej ogólnie. Podoba mi się to co widzę - umówiłbym się z nią :D :D :D Ale czy w rzeczywistości jakby się tak ubrała ? To juz nie wiem :)

lol i znowu sie zaczyna dyskusja Greega ktora ma najzgrabniejsze nogi, mimo że znowu wszystkie są takie same :lol: hehe
O rety, ale ty niereformowalna jesteś :) :sciana: Jest coś takiego jak złudzenie optyczne, iluzja.

Mimo, że nogi mają takie same to jednak ludzkie oko można oszukać i jedne mogą się wydawać chudsze, inne grubsze. Jako kobieta powinnaś wiedzieć jak oszukać męskie oko, a w zasadzie jak oszukać każde oko :D :bijeglowe: W razie czego służę pomocą :p Możesz porobić zdjęcia i powiem Ci, w których masz ładniejsze nogi :D Tylko bez dziubków proszę przysyłaj :D Fakt, że tutaj dobrze jest mieć model wyjściowy, czyli taki, gdzie nie ma żadnych iluzji, czyli no bez ubrania.

Ok ? hehe :sexy: :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Widzę, że postarałaś się o graficzną prezentację. Dziękuje :)

Masz rację, te ze zdjęcia są do d... (za mało materiału, za dużo dziur i takie dodatkowo kuliste - na grafice wszystko układa się w taki no bardziej wzór), ale to nie zmienia faktu, że te na grafice mają inny fason :) Jeśli takich nie ma w sklepach to trudno - nie znam się, może trzeba takie wyprodukować ;)

bo ludzie kupią wszystko co im sie powie ze jest modne, a ze wygldaja w tym jak szmaty to sie nie liczy ;)

O rety, ale ty niereformowalna jesteś :) :sciana: Jest coś takiego jak złudzenie optyczne, iluzja.

Mimo, że nogi mają takie same to jednak ludzkie oko można oszukać i jedne mogą się wydawać chudsze, inne grubsze. Jako kobieta powinnaś wiedzieć jak oszukać męskie oko, a w zasadzie jak oszukać każde oko :D :bijeglowe: W razie czego służę pomocą :p Możesz porobić zdjęcia i powiem Ci, w których masz ładniejsze nogi :D Fakt, że tutaj dobrze jest mieć model wyjściowy, czyli taki, gdzie nie ma żadnych iluzji, czyli no bez ubrania.

:sexy: :D

o rety rety Greegu, ja nie widzę różnicy w tych grafikowych nóżkach, każde są krzywe po prostu :D

ja doceniam chęć pomocy z Twojej strony, ale zdradzę Ci, że ja mam we wszystkim ładne nogi :ptakże nie ma co wybierac w czym mam ładne a w czym nie :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
O proszę... nawet nie wiedziałam, że mamy tutaj takiego specjalistę :p

Dokładnie nieśmiertelna niektórzy ślepo podążają za modą i nawet się nie zastanowią jak w tym wyglądają ;)
W życiu bym czegoś takiego nie założyła :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
nom Greeg jako jedny reprezentant płci męskiej odważył się dyskutować o fatałaszkach z kobietami :p pełen podziw.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
bo ludzie kupią wszystko co im sie powie ze jest modne, a ze wygldaja w tym jak szmaty to sie nie liczy ;)
Masz rację, ale ja akurat nie znam się na modzie :) Jedyne za czym ślepo podążam to własne oczy :D

ja doceniam chęć pomocy z Twojej strony, ale zdradzę Ci, że ja mam we wszystkim ładne nogi :ptakże nie ma co wybierac w czym mam ładne a w czym nie :)
Udało Ci się jakoś wybrnąć ;)

nom Greeg jako jedny reprezentant płci męskiej odważył się dyskutować o fatałaszkach z kobietami :p pełen podziw.
To znacznie lepsza rozrywka w stosunku do działu męskiego (a może dziecięcego) gdzie co drugi temat zawiera w sobie kombinację słów: penis, mały, krzywy, stulejka ;)

Czasem przydaje się męskie spojrzenie ;)
To męskie spojrzenie bierze się z majsterkowania. Np. masz krzywy sufit - na 1 metrze, 2 centymetry różnicy. Powinno być widać ? Powinno, ale nie widać bo oko nie ma punktu odniesienia i dzięki temu można je łatwo oszukać. Ale jak już np. wstawisz tam szafę z drzwiami przesuwnymi, które mają taką szynę przymocowaną do sufitu, po której się poruszają drzwi , no to wtedy już okrutnie widać jak się wszystko "rozjeżdża". Widać bo oko może już sobie porównać to i owo i spostrzeże krzywiznę. No ale jak dobrze pomyslisz (np. ukryjesz szynę i górną krawędź drzwi za deską) to znów oszukasz oko :)

Hyhy ;) Z ubraniami jest podobnie. To stąd te grubsze, chudsze nogi :) No chyba, że ma się nogi jak złoto (czyli takie jak nieśmiertelna :D) - wtedy tylko je pokazywać ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
hehe no jak dla mnie to coś obszarpane wygląda okropnie :) i nie chce mi się wierzyć, że może się komuś podobać, no ale... ;)

Mi tez sie to katjo nie podoba :)

Greeg, to zamaist patrzec na ubrania to patrzy chyba na te dziewczyny z grafik, ale przykro mi to tylko obrazek :D :p hihih :D

Z tym, ze w jednym stroju nogi moga wydawac sie grubsze, szczuplejsze, to chyba kazdy z nas wie :) Jasna sprawa :)

niesmiertelna jaka pewna siebie, ze we wszystkim ladne nogi hehe . Fajnie :)

Widze Greegu, ze Ty dokladne te oko masz :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
To znacznie lepsza rozrywka w stosunku do działu męskiego (a może dziecięcego) gdzie co drugi temat zawiera w sobie kombinację słów: penis, mały, krzywy, stulejka ;)

bo kobiety maja prawdziwe, życiowe problemy :D

a tak serio, co do tematu, to niech sobie kobity chodzą w czym chcą, jak się dobrze w tym czują, uważają że wyglądają ponętnie to super.

tak mi sie przypomnialo, wczoraj widzialam taką panienkę jedną, wyglądała jak dziewczyna tarzana, miala kurteczke w paneterki, legginsy z brokacikiem, torebke w panterki, szaliczek w panterki, białe kozaczki (my favourite :przewraca:), ale ona wyraznie czuła się że jest cool i trendy. Zastanawialiśmy się ile panter zabili żeby ją ubrać :D

To męskie spojrzenie bierze się z majsterkowania. Np. masz krzywy sufit - na 1 metrze, 2 centymetry różnicy. Powinno być widać ? Powinno, ale nie widać bo oko nie ma punktu odniesienia i dzięki temu można je łatwo oszukać. Ale jak już np. wstawisz tam szafę z drzwiami przesuwnymi, które mają taką szynę przymocowaną do sufitu, po której się poruszają drzwi , no to wtedy już okrutnie widać jak się wszystko "rozjeżdża". Widać bo oko może już sobie porównać to i owo i spostrzeże krzywiznę. No ale jak dobrze pomyslisz (np. ukryjesz szynę i górną krawędź drzwi za deską) to znów oszukasz oko :)

o lol, powiem szczerze, że za porównanie drzwi przesuwanych i krzywch scian z obraniami na prawdę Greeg chyle czoła BB)

Hyhy ;) Z ubraniami jest podobnie. To stąd te grubsze, chudsze nogi :) No chyba, że ma się nogi jak złoto (czyli takie jak nieśmiertelna :D) - wtedy tylko je pokazywać ;)

tak tak, złote nogi nieśmiertelnej :przewraca: ahh..


niesmiertelna jaka pewna siebie, ze we wszystkim ladne nogi hehe . Fajnie :)

no ba, co bede prawde ukrywać.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
To znacznie lepsza rozrywka w stosunku do działu męskiego (a może dziecięcego) gdzie co drugi temat zawiera w sobie kombinację słów: penis, mały, krzywy, stulejka ;)
Mężczyźni są jak widać monotematyczni. Natomiast my - kobiety - myślimy wielotorowo ;)

To męskie spojrzenie bierze się z majsterkowania. Np. masz krzywy sufit - na 1 metrze, 2 centymetry różnicy. Powinno być widać ? Powinno, ale nie widać bo oko nie ma punktu odniesienia i dzięki temu można je łatwo oszukać. Ale jak już np. wstawisz tam szafę z drzwiami przesuwnymi, które mają taką szynę przymocowaną do sufitu, po której się poruszają drzwi , no to wtedy już okrutnie widać jak się wszystko "rozjeżdża". Widać bo oko może już sobie porównać to i owo i spostrzeże krzywiznę. No ale jak dobrze pomyslisz (np. ukryjesz szynę i górną krawędź drzwi za deską) to znów oszukasz oko :)

Hyhy ;) Z ubraniami jest podobnie. To stąd te grubsze, chudsze nogi :) No chyba, że ma się nogi jak złoto (czyli takie jak nieśmiertelna :D) - wtedy tylko je pokazywać ;)
Mistrzowskie porównanie hehe :)

Greeg, to zamaist patrzec na ubrania to patrzy chyba na te dziewczyny z grafik, ale przykro mi to tylko obrazek :D :p hihih :D

Z tym, ze w jednym stroju nogi moga wydawac sie grubsze, szczuplejsze, to chyba kazdy z nas wie :) Jasna sprawa :)
Ocenia całościowo :) Pobodno mężczyźni nie są w stanie dostrzec niektórych szczegółów, które kobiety bez problemu wyłapują :p
Mi też jest niezmiernie przykro, że to tylko rysunek ;)

bo kobiety maja prawdziwe, życiowe problemy :D
Dokładnie :D

o lol, powiem szczerze, że za porównanie drzwi przesuwanych i krzywch scian z obraniami na prawdę Greeg chyle czoła BB)
Prawda, że robi wrażenie? ;)

tak tak, złote nogi nieśmiertelnej :przewraca: ahh..
Niedługo zaczną o nich krążyć legendy ;)

no ba, co bede prawde ukrywać.
I prawidłowo :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
bo kobiety maja prawdziwe, życiowe problemy :D

a tak serio, co do tematu, to niech sobie kobity chodzą w czym chcą, jak się dobrze w tym czują, uważają że wyglądają ponętnie to super.

tak mi sie przypomnialo, wczoraj widzialam taką panienkę jedną, wyglądała jak dziewczyna tarzana, miala kurteczke w paneterki, legginsy z brokacikiem, torebke w panterki, szaliczek w panterki, białe kozaczki (my favourite :przewraca:), ale ona wyraznie czuła się że jest cool i trendy. Zastanawialiśmy się ile panter zabili żeby ją ubrać :D



o lol, powiem szczerze, że za porównanie drzwi przesuwanych i krzywch scian z obraniami na prawdę Greeg chyle czoła BB)



tak tak, złote nogi nieśmiertelnej :przewraca: ahh..




no ba, co bede prawde ukrywać.


Hehe, ale biedny Greeg przez to nie bedzie mogl wylapac zadnych Twoich defektow i bedzie niepocieszony , chociaz z drugiej strony moze przyjedzie do Ciebie z pierscionem .. za piekne nogi hehe :p :)

No Greeg ladne dal porownanie, jestem pelna podziwu :)

No tak katjo w sumie racja, to fakt, ze faceci oceniaja calosc, czasem nie zauwaza detalow :p


Katja cos w tym jest, bo jest tez cos takiego, ze ponoc czesto mezczyzni potrafia dlugo gadac na 1 temat np pilka nozna i tak sie ciagnie ciagnie.. a kobiety gadaja o tym , a za 5 minut o czyms innym - w sumie sama tak mam :p dlkatego moze te tematy o penisach tam, po prostu temat number one dla kazdego faceta :D :p
 
Do góry