Wybory Prezydenckie 2010

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
po południu Ci odpowiem bo teraz niestety mam trochę roboty a tu jednak trochę dłuższe pisanie się wydaje być
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nie wiem czemu Wam tak bardzo zależy żeby być dojonym w sposób liberalny, a nie socjalny. No ale co kto woli.

Moze zapoznaj sie na czym polega liberalizm. Wlasnie na tym iz nie jestes dojony bo panstwo twoje pieniadze zostawia w twojej rece a nie zmusza Ciebie do korzystania z beznadziejnych panstwowych uslug ktore duzo pieniadza pozeraja a nic z tego nie ma.

Panstwo doi Ciebie tylko na to co konieczne, czyli administracja (ktora jest wielokrotnie mniej rozbudowana i kosztowna niz w panstwie socjalistycznym ) wojsko i policja.

Zabawne, zaiste. Korwin by antagonizował 235 państw. Ale to już jest racjonalna polityka, bo w końcu to Korwin.

Chyba malo jego wypowiedzi slyszales w tej kwesti.

to tak bardziej z ciekawości dla przypomnienia i rozluźnienia się wyniki testu IQ sympatyków różnych ugrupowań z 2004 roku

hehe, to chyba troche zmadrzalem ostanio :lol:
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Moze zapoznaj sie na czym polega liberalizm. Wlasnie na tym iz nie jestes dojony bo panstwo twoje pieniadze zostawia w twojej rece a nie zmusza Ciebie do korzystania z beznadziejnych panstwowych uslug ktore duzo pieniadza pozeraja a nic z tego nie ma.
O dżizys. Dojonym przez INNE państwa (korporacje, rządy światowe, agenture etc.), nie własne -_-

No co tam Korwin ciekawego mówi? Polityka miłości z socjalistycznymi państwami wyrażona poprzez wyjście z UE? ^^ Korwin byłby sam jak palec, potem by albo pozwolił na kontynuacje dojenia (zewnętrznego), albo by musiał zbudować pół milionową armie. Tylko ciekawe kto by mu samoloty sprzedał, na pewno nie USA (pozbawione opcji dojenia), nie kraje UE, Rosja tym bardziej nie.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
WYBORY 2005:

Województwo Warmińsko-Mazurskie - 6316 głosów na JKMa
Powiat Gołdapski - 53 głosy na JKMa
Gmina Gołdap - 39 głosów na JKMa

WYBORY 2010:

Województwo Warmińsko-Mazurskie - 12663 głosy na JKMa
Powiat Gołdapski - 201 głosów na JKMa
Gmina Gołdap - 158 głosów na JKMa


Także jest progres...


(http://www.goldap.info/wszystko/wia...oldapskim-wygral-zdecydowanie-komorowski.html

Ciekawi mogą zajrzeć na gołdapskie forum...)

Za parę lat może będzie jeszcze lepiej jeśli chodzi o Korwina i "Korwinistów" - [url="http://www.mlodagoldap.info/i....html"]http://www.mlodagold...wdz-wyniki.html[/url]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
O dżizys. Dojonym przez INNE państwa (korporacje, rządy światowe, agenture etc.), nie własne -_-

a teraz tak nie jest ? wole dojenie przez INNE panstwa niz przez INNE + WLASNE

No co tam Korwin ciekawego mówi? Polityka miłości z socjalistycznymi państwami wyrażona poprzez wyjście z UE? ^^ Korwin byłby sam jak palec, potem by albo pozwolił na kontynuacje dojenia (zewnętrznego), albo by musiał zbudować pół milionową armie. Tylko ciekawe kto by mu samoloty sprzedał, na pewno nie USA (pozbawione opcji dojenia), nie kraje UE, Rosja tym bardziej nie

Sa kraje w Europie ktore nie sa w UE i maja sie bardzo dobrze. Pozatym UE musi zbankrutowac wiec co za roznica.


- kontynuacja prezydentury brata w polityce zagranicznej z naciskiem na Litwę, Łotwę, Ukrainę, OBY dobre relacje z żydkami)

ohh tak, pelno sukcesow tej polityki, w Gruzji Rosja pozamiatala, na Ukrainie Rosja pozamiatala, machanie szabelka nie pomoglo ? ehh szkoda


- człowiek USA

bardzo madre wlazic w pupe tym co Nas wlasnie tam maja


- veto będzie przeżywało kolejną młodość

wetowanie ustaw tylko z powodu iz pochodza one od rywala politycznego to ma byc pozytyw ?

- delikatniusi eurosceptyk

Taki jak brat ktory podpisal TL ?

- istotna polityka historyczna (oby kontynuacja Lecha)

Tak, nie ma to jak swietowanie narodowych Polskich porazek i budowanie z nich mitow...

- potężne zaplecze merytoryczno polityczne

to w ramach rozluznienia atmosfery ?

- dobry mówca (a jakie malownicze wpadki językowe ^^)

Dobry klamca, manipulator i propagandzista. Tak ale to pozytywy tak ?

- zadziorny

Pewnie, stoicie tam gdzie stalo zomo

- energiczny (tu niemal przeciwieństwo brata)

w szkodzeniu ?


- doświadczony

tak liderem panstwa ma byc ktos kto nawet własnej rodziny nie ma i konto bankowe z mamusia

wzrost idealny! ;)

...

- środowisko katolicko narodowe (Radio Maryja, Nasz Dziennik itp.)

nacjonalistyczny fanatyzm katolicki ta? pisales cos o dobrymi ralacjami z zydkami a teraz srodowisko antysemickie jest ok ? nie no looz

- anty homoterrorysta

niech ci bedzie, to uznam

.......................................................................................................

- swoją wielką wiedzę wykorzystuje w sposób jej przeczący


cos w tym jest ?

- radykał

bo ?

- 100% teorii 0% praktyki

no to inni kandydaci to maja chyba propagandy 1000% pratyki -100%

- program z 2004 roku (albo nowy, który jest merytorycznie identyczny z programami POPISSLDPSL)

postualny JKM takie same jak POPISLSDPSL ..... ? :mruga:

- "pogońcie ich kijami" na mnie nie działa (mimo, że to jest prawda)

lepiej zatem klamstwa ktore na Ciebie dzialaja ?

- brak elementarnej ogłady

tak mozna sie z tym zgodzic

- jestem zdecydowanym przeciwnikiem poglądów rewolucyjnych

przeciwstawna wizja systemu do tego ktory panuje obecnie to jeszcze nie rewolucja

- polityka to nie festiwal pobożnych życzeń

polityka te festiwal pieknych klmast, faktycznie Korwin w tym sie slabo czuje

jestes prawoskretny a na jedynego przedstawiciela (staty lub niestety) prawicy nie glosujesz ?

dziwne..
 

ozymandiusz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
39
Punkty reakcji
1
no cóż.. od czego by tu zacząć..

po wyborach jestem już pewny. polska to w 80% bezmózgi plebs. jak to zwykle bywa obywatele poszli głosować na kandydatów, których widzieli w tv, których nasza telewizja wylansowała. oczywiście idąc nie wiedzieli jaki oni mają program wyborczy, co chcą zrobić, co mogą zrobić. dzięki temu w polsce nie ma szans na poprawę. głupota w naszym kraju to chyba przywara. ludzie z innych państw najlepiej o tym wiedzą, bo na naszej głupocie rąbią kasę. po co jednak się zastanawiać? lepiej poddać się żałosnym sloganom, które podają nam media i politycy. zero myślenia to krótki opis polaka. potem będzie narzekanie. nikt oczywiście nie będzie pamiętał o tym, że sami sobie zgotowaliśmy ten los. większość elektoratu bronka i kaczorka nie wie nawet co zamierzają ich faworyci. to smutne.

mam już coraz bardziej dosyć tego państwa. jestem młody i jak widać ciągle naiwny. ciągle miałem nadzieję na zmianę. na to, że w polsce ludzie będą chcieli być istotami myślącymi. rzygać mi się chce. niczego innego nie można było się spodziewać a jednak... czuję smutek.

nie mam siły już pisać o szambie, które szumnie nazywamy narodem i patriotyzmie, które polega na tym, że pójdę i oddam głos na kogoś kto miał ramówkę przed wiadomościami. chyba sam zostanę pseudo patriotą. wyniosłe słówka o wielkiej polsce a za plecami pozwalać by państwo spadało na dno, by obcokrajowcy robili interesy na naszej głupocie. powiedzcie co można zrobić jako jednostka? oddałem głos. dokształcam się, chce reprezentować dobrze nasz kraj. a tutaj widzę wszechobecną durnotę. płakać mi się chce. mam dosyć tego głupiego państwa. ciągle pozostaje nadzieja, że kogoś wkurzymy i zostaniemy unicestwieni przez jakąś jądrówe.

pozdrawiam i mam nadzieję, że podoba się wam "bezpłatna" służba zdrowia (zdrowia.., dobre sobie) i płacenie za tych co nic nie robią. socjalizm ma prawo bytu przy bogaty państwie. czy to polska? hmmm ale co tam. niech żyje socjalizm!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A to zabawne, machanie szabelka i antagonizowanie sobie Rosji i Niemiec to bardzo racjonalna polityka zagraniczna. Mowil o tym sam Korwin.
Troll nie przesadzaj. Racją jest to co mówił Korwin, bo machanie szabelką nie jest dobre w polityce zagranicznej. Cóż takie mamy czasy, że politykę zagraniczną, trzeba prowadzić w stylu show. Uroki demokracji. To samo robi druga strona, która zamiast machania szabelką serwuje nam miłość polsko-brukselską i polsko-moskiewską. Natomiast trzeba rozpatrywać jakie konkretne cele się za tym kryją. Granie przeciw dwóm potężnym sąsiadom jest niezwykle ciężkie i łatwe do krytykowania. Natomiast, opieranie się na osi Moskwa-Berlin-Paryż, proste nawet dla dziecka, ale niestety oznacza marginalizacje Polski. Warszawa jest zbędnym kołem do tego wozu niestety. Sądzę, że nawet Korwin rozróżnia krytykę nieudolnej walki od jawnego wywieszenia flagi, o czym mogłoby świadczyć, że pięć lat temu jednak w II turze oddał głos na Lecha.
Tak samo z tą Lizboną. Lech podpisał ale załatwił nam osobny protokół razem z Wielką Brytanią. Dłużej opierał się tylko Klaus, ale podpisał też kiedy ugrał ustępstwo podobne do naszego. Nie strzelił sobie w łeb, ani nie skoczył z mostu Karola jak pisał Kaaguar. Nie miało to sensu. Podobnie i nie miał sensu opór Lecha Kaczyńskiego. A jakie on miał szanse jeśli rząd i parlament nie okazały żadnego poparcia w sprawie?
Jest druga tura i wybieramy teraz najlepsze rozwiązanie z bardzo małej puli. Jak zachowałby się Komorowski, kiedy by doszło do podpisywania. Może zamiast specjalnego protokołu wystarczyło by mu klepnięcie Sarkozy'ego i uśmiech Angeli Merkel?

wetowanie ustaw tylko z powodu iz pochodza one od rywala politycznego to ma byc pozytyw ?
Tak kiedy do wyboru mamy danie wolnej ręki Donkowi we wszystkim. Przegięcie w drugą stronę, ale nie było tak jak piszesz, że Lech wetował tylko dla zasady. Wetował w sprawach kontrowersyjnych.

- istotna polityka historyczna (oby kontynuacja Lecha)


Tak, nie ma to jak swietowanie narodowych Polskich porazek i budowanie z nich mitow...
Jakaś w końcu. Amerykanie mają tez swoje mity, niektóre z nich to też porażki jak Alamo czy Pearl Harbor. Polityka historyczna buduje siłę narodu, jeśli państwo powołuje się na swoją przeszłość, jest mocniejsze. Ludzie dumni ze swojej przeszłości nie są tak zakompleksieni mają więcej sił, aby budować kraj. Kaczyński zbytnio z powodów osobistych akcentował akurat PW, ale były tez inne rzeczy na przykład wielkie święto WP, w rocznice bitwy warszawskiej. Niby nic wielkiego, ale żaden polityk się nie zdobył aby wykorzystywać ten element do wspomożenia odbudowywania tożsamości narodu który wiele wycierpiał i potrzebne mu potwierdzenie.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Sądzę, że nawet Korwin rozróżnia krytykę nieudolnej walki od jawnego wywieszenia flagi, o czym mogłoby świadczyć, że pięć lat temu jednak w II turze oddał głos na Lecha.

Wlasnie w konteksie tego krytykowal Lecha i sie na nim "zawiodl" poprzez polityke zagraniczna.

Jak zachowałby się Komorowski, kiedy by doszło do podpisywania. Może zamiast specjalnego protokołu wystarczyło by mu klepnięcie Sarkozy'ego i uśmiech Angeli Merkel?

No wsumie cos w tym jest. Ale osoby artykol podpisal tylko przez sprawy obyczjaowe. Utrata suwerennosci "wielkiemu Polakowi" jakos nie przeszkadzala. Mogl zrobic w Polsce referendum ktore warunkowaloby jego podpis.

Wetował w sprawach kontrowersyjnych.

Co kontrowersyjnego bylo w prywatyzacji szpitali ?

Jakaś w końcu. Amerykanie mają tez swoje mity, niektóre z nich to też porażki jak Alamo czy Pearl Harbor. Polityka historyczna buduje siłę narodu, jeśli państwo powołuje się na swoją przeszłość, jest mocniejsze. Ludzie dumni ze swojej przeszłości nie są tak zakompleksieni mają więcej sił, aby budować kraj. Kaczyński zbytnio z powodów osobistych akcentował akurat PW, ale były tez inne rzeczy na przykład wielkie święto WP, w rocznice bitwy warszawskiej. Niby nic wielkiego, ale żaden polityk się nie zdobył aby wykorzystywać ten element do wspomożenia odbudowywania tożsamości narodu który wiele wycierpiał i potrzebne mu potwierdzenie.

No wlasnie PW, najwieksza kleska i glupota w historii, to mamy kultywoac ? tego mamy uczycz Polakow ? Jak pieknie bylo sie rzucac na smierc ?
Preferuje inna wizje hitorii naszego kraju a nie mitologizacje i "Polska Chrystusem narodow".
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dobra zatem, nie wetowal tylko z powodow politycznych ale z takich iz byl socjalista. Dla mnie zadna roznica.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Stosunek zdobytych % poparcia do ilosci czasu (h) na antenach TVP:
Kaczyński: 1,57
Korwin-Mikke: 1.48
Olechowski: 1.14
Komorowski: 0.95
Jurek: 0.78
Napieralski: 0.69
Lepper: 0.39
Pawlak: 0.13
Ziętek: 0.085
Morawiecki: 0.065
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Oj no sorry. Za mąż bym za niego nie wyszedł. Wiem, że za Korwina to byście sobie dali jajca poucinać, ale nie każdy jest fanatykiem. Po za tym "drób" nijak nie jest obraźliwe (przynajmniej dla Kaczyńskich).
Dla Was to każdy jest socjalistą (a Korwin by się stał).

jestem krytyczny także do Korwina i mam wiele różnych poglądów niż on nie mniej w kwestii najważniejszej czyli gospodarki zgadzamy się a to jest dla mnie najważniejsze GOSPODARKA bo jak z tym jest dobrze to reszta się zawsze ułoży

No cóż. Nie myliłem się, że odpowiedź Ciebie nie interesuje.

interesuje mnie merytoryczna wypowiedz a nie lanie wody


Od kiedy wybory to koncert życzeń? W dodatku życzeń nierealnych? Dla Twojego dobra wybieram mafijną ochronę USA, zamiast analogicznej Rosji czy Niemiec. Zakładając, że Korwin nie jest agentem, tylko prawdziwym Polakiem (jedynym ocalałym), to stałby się "agentem" po objęciu funkcji. Świat to mafia, czyją ochronę by Korwin wybrał? Nie wiem, jeszcze nie wiem. To, że by musiał, to wiem. Ty nie wiesz. Cieszy mnie Twoja wiara w dobrych ludzi i miły świat. No i poza tym: kalkuluje NAJLEPIEJ dla Polski i wybieram USA.
Edit: Wiem. Korwin to USA. Mówił, że kraju w którym są bazy USA nikt nie atakuje.

jak to nie realne ? nie realne dla obecnie rządzących jak i innych pis sld psl bo im to jest na rękę aby utrzymywać obecny stan rzeczy NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH tylko są chęci albo ich brak co do polityki to owszem USA jest ok ale nie powinno się tylko na tym kończyć


Akurat służby specjalne, to raczej nie z Kaczorem. Znaczy nie te komusze. W ogóle wiesz co to zaplecze? O ludzi chodzi, nie o własną wiedzę. Korwin to by nie miał pewnie kim obstawić paru stołków w kancelarii.

zaufaj mi że Kaczor odkąd był w Magdalence na okrągłym stole jakieś powiązania z nimi musi mieć inaczej by go tam nie było


Dlatego raczyłem zauważyć, że po objęciu władzy przez PIS pojawią się problemy.

to normalne jest to rząd socjalistyczny o dziwo jako jedyny obniżył podatki


Ja to nie wiem jak z Tobą dyskutować. Nie głosuje na niego BO ładnie mówi. Jak byś nie wiedział, to się nazywa atut.

wymieniłeś jako zalety dlaczego na niego głosowałeś


Zabawny jesteś. Chciałbym zobaczyć Twoją minę jak Korwin by podpisywał. Korwin miałby wybór podpisać/skoczyć z mostu. Podpisałby ktoś inny. Wam by pasował ten most chyba, mielibyście kogo wynosić na ołtarze przez następne kilkadziesiąt lat.

nie podpisał by gdyż TL nie jest nam do niczego potrzebny od granic jest Schengen od obrony NATO jak już coś

W poglądach? Jeśli nie kumasz, to posłuchaj Korwina/Ziętka będziesz wiedział co to znaczy "radykalny".

to nie jest radykalizm to powrót do normalnośći to że ty nie znasz innego systemu nie znaczy ze obecny jets normalny


Po pierwsze... a kto nie chce okraść Polski? o_O No dobra... Portugalia i Paragwaj. A z istotnych graczy?
Po drugie oczywiście, że pozytyw. Ty jako Korwinowiec tego nie wiesz? Korwin w zadziorności przebija Kaczyńskiego o lata świetlne (i chwała mu za to).

zadziorności ? wkurza się tak jak i ja jak slyszy takie glupoty jak ludzie pleca miast pomyslec


Za dużo TNU i GW. Na razie to kościół płaci za innowierców, nie zapominaj.

nie wiem nie czytam komuszych gazet

Wydrukuje i oprawie w ramkę.

lepiej zacznij myslec samodzielnie


Prezydent będzie uzdrawiał gospodarkę? A gdzie Ci powiedzieli, że ma takie możliwości? Inicjatywa ustawodawcza? ;)
Wizje kraju ma prostą. Wzmacnianie sojuszu z USA, Litwą, Łotwą itd., konserwatyzm w sferze obyczajowej, zapewnienie przeciwwagi dla rządów PO (dziś, za rok kto wygra to się okaże). Gospodarczo Prezydent g może to nie ma co o tym pisać, będzie wetował pewnie "wszystko", ale ustawy PO jakościowo są beznadziejn. Czy by blokował ustawy Korwinowe? O ile Korwin by coś stworzył, to pewnie obyczajowo nie byłoby za wielu vet, gospodarczo pewnie by były (a raczej TK i baj baj).

prezydent ma ważne narzędzia veto i inicjatywę ustawodawczą plus reprezentacja Polski na arenie miedzynarodowej o ile SP LK nawet nie tak zle sobie radzil w polityce zagranicznej o tyle wewnatrz kraju byla tragedia ok nie mozna oddac calego rzadu PO bo to walkarze i zlodzieje patrzacy ostatnio coraz czesciej na lewo PIS z definicji jest lewicowy stad by vetowal ustawy Korwinowe to chyba normalne



Dla Was każdy jest radykalnym socjalistą. Ale tak to jest jak się nic nie widzi poza teoriami ekonomicznymi i gospodarką. Moje pojęcie prawica - lewica nie dotyczy (nawet w najmniejszym stopniu) gospodarki.
W ogóle nie wiem czemu tyle czasu poświęcacie gospodarce, która służy tylko temu, aby Was wydoić. Nie wiem czemu Wam tak bardzo zależy żeby być dojonym w sposób liberalny, a nie socjalny. No ale co kto woli.
Zabawne, zaiste. Korwin by antagonizował 235 państw. Ale to już jest racjonalna polityka, bo w końcu to Korwin.


chyba nie rozumiesz pojec ktorych uzywasz ale nie dziwie ci sie dlatego ze w dzisiejszym swiecie lubia sie z biegiem czasu zmieniac znaczenia slow. darujac sobie wyklady na tematy etymologii slow bede uzywac pojec wolny rynek i interwencjonizm panstwowy. uwazam ze panstwo w gospodarke nie powinno sie w ogole wtracac a podatki winny byc tylko na podstawowa administracje wojsko policje ewentualnie infrastrukture i sady
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
W Waszym dzikim podnieceniu drobnym procentem nie zauważyliście w ogóle, że Waszego Korwina i nie Waszego Bronka, Jarka, a w szczególności Waldka wydymał Grześ. Jeśli dalej będzie trzymał się swojej taktyki to lewica powróci hip hip hurra! I w tym miejscu jest mi wstyd bo wątpiłem czy jest w stanie zreanimować lewicę.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
W Waszym dzikim podnieceniu drobnym procentem nie zauważyliście w ogóle, że Waszego Korwina i nie Waszego Bronka, Jarka, a w szczególności Waldka wydymał Grześ. Jeśli dalej będzie trzymał się swojej taktyki to lewica powróci hip hip hurra! I w tym miejscu jest mi wstyd bo wątpiłem czy jest w stanie zreanimować lewicę.

i tego się własnie bardzo obawiam co ciekawe duzo moich znajomych ktorych sie nie spodziewalem bo to elektorat prawicy nawet niektorzy przedsiebiorcy mpoi znajomi glosowali na Napierala zapytani dlaczego bo ladnie wyglada a ja im na to a czy nie rpzeszkadza wam ze on chce was wydymac i wasze przedsiebiorstwa ... maskara ..
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Też uważałem, że to co ładnie wygląda jest do niczego. A tu proszę, fajnie sobie to wszystko obmyślił i dzięki temu jest szansa na trochę normalności.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Też uważałem, że to co ładnie wygląda jest do niczego. A tu proszę, fajnie sobie to wszystko obmyślił i dzięki temu jest szansa na trochę normalności.

niestety dla mnie SLD to lewo a ja zawsze chodzę na prawo nie lubię socjalistów nie lubię socjalizmu a jeszcze bardziej złodziei i cwaniaków. Moim zdaniem Napierał miał takie poparcie bo wieś na niego zagłosowała miast na Pawlaka no i to w zasadzie z calej sceny obok Lepera I jakiegos przyglupa Zietka jedyny kandydat lewicy plus pare procent bo wiecej bo ladnie wygladal moim zdaniem lewica nie wroci ale moze miec liczaca sie juz sile w parlamencie a mnie to wlasnie martwi .
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
A ja na lewo chodzę, ale jednak boję się że zbratają się z Pisem. Wtedy to nie będzie żadna lewica tylko czopek w tyłku prezesa.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
kilka słów ode mnie
stanę w obronie Kaagular (chociaż inaczej na to patrzę)
człowiek, którego bardzo szanuję
czyli prof Chodakiewicz na łamach Najwyższego Czasu napisał, iż jego zdaniem niczym złym jest poparcie udzielone Kaczorowi
gdyż Kaczor dzięki anty-modernizmowi i polityce historycznej daje pewną nadzieję na przywrócenie pryncypiów
a jak uda się je przywrócić to wtedy będzie można zając się przywróceniem w Polsce kapitalizmu
i coś w tym jest, nie zgadzam się z tym poglądem (gdyż uważam że przywracanie normalności w sferze społecznej i etycznej pozbawione czynnika gospodarczego wygeneruje kolejne patologie
tym razem wśród tych, którzy patologie mieli likwidować)
warto też dodać, że jak sam Kaczyński się przyznał bez pieniędzy polityki nie da się prowadzić (stąd te Telegrafy i inne wałki w jego towarzystwie - więc i on nie jest dziewica, uczciwa)
tak jak napisałem rozumiem to stanowisko, chociaż z nim się nie zgadzam
stąd nie naskakujcie tak na Kaagulara...
bo naprawdę w ten sposób utwierdzacie ludzi, iż poglądy kolibrowe są sekciarskimi..
(jeśli uraziłem przepraszam, ale musiałem to powiedzieć)
życzę wszystkim więcej umiaru..
i oby czerwoni lub różowi nigdy więcej nie objęli pełni władzy w Polsce...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
nie uraziłeś ja tylko zawsze proszę interlokutora o podanie argumentów a przede wszystkim chcę go zmusić do:

samodzielnego myślenia

poszukania pewnych publikacyj na pewne tematy pojawiające się w dyskusji może to jak zacznie sam czytać i doszpera się jakichś informacyj więcej aniżeli mu podano na tacy będzie moim sukcesem
 
Do góry