Wybory Prezydenckie 2010

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
tvn niech sobie pokazuje co chce bo to prywatna tv ale tvp szczyci sie temu ze jest obiektywne tfu
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Niestety nakręcana w mediach psychoza strachu przed IV RP wygrała...
Mnie pośrednio cieszy, że przy wielkiej medialnej kampanii prawie połowa Polaków odrzuciła ten system i nie poszła do urn.

taaak najlepiej w ramach protestu nie zrobić nic i pozwolić wygrać popaprańcom !! albo z nudów zagłosować na lepera !! co z wami ludzie !!??
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
demokracja to rządy wiekszości bo wiekszośc to oszołomy !! brak elit i prawa wyborczego opartego o cenzus !! oto co jest kanałem !! ba rynsztokiem demokratycznych wyborów !!
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
taaak najlepiej w ramach protestu nie zrobić nic i pozwolić wygrać popaprańcom !! albo z nudów zagłosować na lepera !! co z wami ludzie !!??


demokracja to rządy wiekszości bo wiekszośc to oszołomy !! brak elit i prawa wyborczego opartego o cenzus !! oto co jest kanałem !! ba rynsztokiem demokratycznych wyborów !!

Właśnie dlatego lepiej, że Ci, którzy nie są jakimiś zapaleńcami polityki(tzw. "fanboyami" określonych kandydatów) zostają w domach, i że mają dystans do całej sytuacji. Skoro wystarczy, że połowa społeczeństwa weźmie się za wybieranie kandydata, to po co druga część ma tracić czas? Słowem - skoro są wolontariusze do wykonania tej pracy, to po co mieliby iść jeszcze ci, którzy szczególnie się wyborami nie podniecają. Podobnie gdybyśmy wypatrywali statku na morzu z celem poinformowania obsługi portu o jego przybyciu - jeżeli trafi się wolontariusz, który chce wypatrywać, to w jakim celu mieliby się wokół niego gromadzić także mniej chętni? Zobaczą to samo, nawet po sondażach na kilkuset osobach było widać wyniki tej tury. Idempotentne są konfiguracje z jedną, i wieloma jednostkami wyczekującymi statku. Kto nie czuje szczególnej potrzeby wybrania się do urny - po cóż ma przeczyć własnym przekonaniom? 
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
po to żeby jak najmniejszy promil debili nie mających z realnym światem styczności a jedynie w ramach braku organizacji czasu wolnego wybrał się do urn nie decydował za niejednokrotnie mądrzejszych o realiach w jakich będą funkcjonować !!

cenny jestes Tendencjuszu ale jak to z takimi jak ty bywa oderwany od rzeczywistosci albo ponad nią... a to nie koresponduje z rzeczywistymi potrzebami naszego kraju !!
trzeba wziąć sie do roboty i zrobic porzadek a nie czekać aż to sie samo ropierniczy !!
bo wtedy może być już za późno aby cokolwiek ocalić ...
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
po to żeby jak najmniejszy promil debili nie mających z realnym światem styczności a jedynie w ramach braku organizacji czasu wolnego wybrał się do urn nie decydował za niejednokrotnie mądrzejszych o realiach w jakich będą funkcjonować !!

cenny jestes Tendencjuszu ale jak to z takimi jak ty bywa oderwany od rzeczywistosci albo ponad nią...  a to nie koresponduje z rzeczywistymi potrzebami naszego kraju !!
trzeba wziąć sie do roboty i zrobic porzadek a nie czekać aż to sie samo ropierniczy !!
bo wtedy może być już za późno aby cokolwiek ocalić ...

Jest jeden szkopuł. Mianowicie w różnych czasach różne statki zawijają do tych samych portów. Te inne wymagają odmiennego traktowania. Masz jednak słuszność, iż trzeba odpowiedzieć także na zapytania tych, o których wiemy, że są tu stale. Tak samo ma się kwestia modernizowanych jednostek - warto zachęcać do montowania najlepszych urządzeń, i częstszego przybijania do tego portu. "Zapraszamy ponownie", chciałoby się rzec :).

 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Tendencjusz bredzisz próbujesz czasami na siłę dać wypowiedz filozoficzną z jak największą ilością wyrazów kończących się na izm aby mądrze wyglądała jak wygląda agent Bronek o zerowej treści merytorycznej podobnie jak kampania PIS PO SLD i PSL tym bardziej.
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Oczywiście razem z dziewczyną głosowaliśmy na JKM.

Ale coś mi tu cuchnie... Nie zamierzam knuć jakichś teorii spiskowych, ale na litość boską... Większość moich znajomych głosowała na JKM, tak samo ich znajomi i pewnie to szło jeszcze dalej. A tu tak kiepsko. Przyznam, że podczas tych wyborów liczyłem, że JKM będzie miał znacznie większe poparcie.
Ale jednak. Nic się nie zmieni...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Oczywiście razem z dziewczyną głosowaliśmy na JKM.

Ale coś mi tu cuchnie... Nie zamierzam knuć jakichś teorii spiskowych, ale na litość boską... Większość moich znajomych głosowała na JKM, tak samo ich znajomi i pewnie to szło jeszcze dalej. A tu tak kiepsko. Przyznam, że podczas tych wyborów liczyłem, że JKM będzie miał znacznie większe poparcie.
Ale jednak. Nic się nie zmieni...

moi znajomi tez na niego glosowali jak i ja i moja zona ale co z tego jesli tydsiace jelopow glosowalo tak jak tvn z tvp kazali ?

tak ntw widze iles tu glosow w sadzie na bronka kaczke napierała i leppera ciekawe ktory z WAS na nich glosowal :) ciekawy jestem czy ktos moze stanac do otwartej dyskusji w obronie swojego kandydata ?
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Tendencjusz bredzisz próbujesz czasami na siłę dać wypowiedz filozoficzną z jak największą ilością wyrazów kończących się na izm aby mądrze wyglądała jak wygląda agent Bronek o zerowej treści merytorycznej podobnie jak kampania PIS PO SLD i PSL tym bardziej.

Masz rację, kończę z filozofią :).
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
ludzie to sondaże są !! pozywiom uwidzim ;) tak czy inaczej zrobilismy dobry poczatek !! JKM prezydentem ??? wolę WIP lub UPR w sejmie coś sie zaczęło !! damy rade
thumbsup.gif
cierpliwosci ...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ah, chciałem jeszcze dodać, że tak właściwie to media już dawno wybrały za nas prezydenta (lub czołowych kandydatów) :(

Czemu krytyka wypowiedzi? Jeśli zagłosowałoby więcej o powiedzmy 30% albo ludzi na siłę by się prowadziło do urn, przecież do oczywiste że dodaliby głosów nie kandydatom spoza głównego nurtu, ale pierwszym lepszym promowanym silnie w mediach.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nowy temat o 2 turze, z ankietą: http://www.forumowisko.pl/topic/150364-wybory-prezydenckie-2010-ii-tura/
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Ah, chciałem jeszcze dodać, że tak właściwie to media już dawno wybrały za nas prezydenta (lub czołowych kandydatów) :(


Czemu krytyka wypowiedzi? Jeśli zagłosowałoby więcej o powiedzmy 30% albo ludzi na siłę by się prowadziło do urn, przecież do oczywiste że dodaliby głosów nie kandydatom spoza głównego nurtu, ale pierwszym lepszym promowanym silnie w mediach.

wszytko jedno ale by zagłosowali i wtedy nie słyszałbym za plecami w markecie "jakich to mamy popaprańców u władzy na których nawet nie głosowałem" !! kwestia podstawowa odpowiedzialność wynikająca z możliwości i tyle !!
a nie sranie po kontach !!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wyniki PKW z 15% komisji:
http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/index.htm

JKM - 2.27
Pawlak - 2.2

Pewnie go wyprzedzi.
Lepper za nimi - 1.6

Komorowski - 39.6
Kaczynski - 37.6
 

No hay banda.

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
219
Punkty reakcji
4
wszytko jedno ale by zagłosowali i wtedy nie słyszałbym za plecami w markecie "jakich to mamy popaprańców u władzy na których nawet nie głosowałem" !! kwestia podstawowa odpowiedzialność wynikająca z możliwości i tyle !!
a nie sranie po kontach !!
Nie, odpowiedzialni są ci, którzy głosowali, bo to oni wybierają.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Nie, odpowiedzialni są ci, którzy głosowali, bo to oni wybierają.

powiedział co wiedział
blink.gif
!! z tego co wiem to mamy niemal remis miedzy odpowiedzialnymi co znaleźli trochę czasu i odwagi aby wetknąć kwitek do urny a "odpowiedzialnymi" którzy tego nie zrobili
dry.gif

kurna hymny pochwalne na temat demokracji nie milkną a jak trzeba dopełnić formalności to rura mięknie !!

może czas dorosnąć ???
 

No hay banda.

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
219
Punkty reakcji
4
powiedział co wiedział
blink.gif
!! z tego co wiem to mamy niemal miedzy odpowiedzialnymi co znaleźli trochę czasu i odwagi aby wetknąć kwitek do urny a "odpowiedzialnymi" którzy tego nie zrobili
dry.gif

kurna hymny pochwalne na temat demokracji nie milkną a jak trzeba dopełnić formalności to rura mięknie !!

może czas dorosnąć ???
Tak, czas dorosnąć i zrozumieć, że nie każdy musi się interesować polityką i nie każdy musi się czuć kompetentny do oceny kandydatów. Zdejmowanie odpowiedzialności z tych, którzy wspierają te wszystkie partie głosami, na tych, którzy tego nie robią jest zabawne.
 
Do góry