Sporty Walki Czy Silownia?

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Proste że Sztuki Walki :> Tam przecież również ćwiczysz muskulaturę ponad to masz trening kondycyjny (Bieganie) Wytrzymałościowy ( np w Kung Fu utwardzanie pięści/przed ramion). Wdg mnie siłownia dużo ci nie da jeśli nie będziesz miał bladego pojęcia jak wykorzystać swoje warunki fizyczne :>
 
M

mom

Guest
Sztuki walki na pewno, tutaj również trochę rozwijasz swoje ciało.
 

Seweryniak

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
silownia i sporty walki to zupelnie inne treningi i inne wyniki
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Dobry karateka czy coś bez problemu pokona jakiegoś Pudziana :D.

Są takie zawody walki, w których występuje pełno zawodników reprezentujących różne style walki, pamiętacie film 'Quest'? To właśnie coś takiego ale dziejącego się naprawdę i o pieniądze prawdziwe :D I te turnieje najczęściej wygrywali zdaje się przedstawiciele szkoły Karate Kaykoushin czy coś takiego. A bokserzy czy poprostu napakowane głąby odpadali już już w przedbiegach kiedy jakiś dobry zawodnik wymierzył celny cios w jakąś odsłoniętą przez nich część ciała.


Srry Pudzianowski ma czarny pas w karate 4kyo, trenowal 8-10 lat nie pamietam. A do tego jeszcze przygotowuje sie do MMA w tym roku pozdro
 

_zibi_

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
myślę, że i jedno i drugie jest znakomitym pomysłem na rozwijanie swojej tężyzny fizycznej. choć niektóre ćwiecznia mogą się zazębiać i powtarzać w tych dwóch przypadkach, to jednak polecam oba treningi.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
dobrze ćwiczyć i jedno i drugie ale wtedy trzeba na prawdę ogromne ilośći kcal wpie.przac bo przy wadze 60kg sory ale nawet sztyuki walki i siłka nie pomorze.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
dobrze ćwiczyć i jedno i drugie ale wtedy trzeba na prawdę ogromne ilośći kcal wpie.przac bo przy wadze 60kg sory ale nawet sztyuki walki i siłka nie pomorze.

oj więcej respektu powinieneś mieć dla wyżyłowanych kościstych przeciwników ;) najwięksi mistrzowie wcale tytanami nie byli

co do treningu to fakt dobrze trenować i jedno i drugie ważne aby się nie przetrenować stąd trening i jednego i drugiego powinien być zsynchronizowany.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
dobrze ćwiczyć i jedno i drugie ale wtedy trzeba na prawdę ogromne ilośći kcal wpie.przac bo przy wadze 60kg sory ale nawet sztyuki walki i siłka nie pomorze.
Wybacz ale nie rozumiem tego co napisałeś, co nie pomoże - stać się silniejszym szybszym itp, nie pomoże zdobyć doświadczenie i technikę ? wynika z tego że dzieci uczęszczające na kursy sztuk walki powinny zrezygnować bo są za lekkie i im to nie pomoże (cokolwiek ma to znaczyć ;x)
 

samos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja ci polecam laczenie muay thai i silowni. Obecnie to robie i mialem jedna sytuacje na ulicy gdzie koles nie ogarnial co sie dzieje. Przyznam ze tamten koles cos tez cwiczyl bo mial technike, ale dostal. Pozdro!
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
No i o to chodzi, zawsze się opłaca, statystycznie większe szanse ma taki koleś który coś ćwiczył niż ten sam co leżał przed telewizorem. Więc nie wiem co miał na myśli Tajemniczy. Walka 50kilowca ze 100kilowym klocem faktycznie jest bezsensowna ale nie operujmy skrajnościami.
 

HitTive

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Na ulicę... na ulicę to siłownia. Chodzę i wiem ,że jak już naprawdę urośniesz to nikt cię nie ruszy. Oczywiście zawsze możesz napotkać jakiegoś "ninje" który bardzo szybko mógłby znokautować cię kopnięciem ale już przypadki skrajne zostawmy w spokoju.
 

samos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Naprawde jestes pewny, ze jak juz ktos jest 'duzy' to wszyscy sie go boja bo on musi sie naprawde umiec 'bic'?Wyjdz z dziory i zobacz, to XXI w. ze sztukami walk takimi ze najchudsi daja rade 'koksom'. To nie sa skrajne przypadki, co 3 osoba mloda cos trenuje. Pozdro
 

Siwa15

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław || Świdnica
a co myślicie o dziewczynie trenującej boks i umięśnionymi bicepsami?;p
to trochę nie na temat, ale ciekawią mnie wasze odpowiedzi :p
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
a co myślicie o dziewczynie trenującej boks i umięśnionymi bicepsami?;p
to trochę nie na temat, ale ciekawią mnie wasze odpowiedzi :p

ab gustibus non disputandum est, taka Agata Wróbel tez pewnie się komuś podoba, dla mnie osobiście kobieta winna być kobieca i boks to nie zajęcie dla kobiety, tak samo jak duży muł.
 

samos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Niech trenuje co chce, jesli tylko jej sie to podoba.
Natomiast ciekawi mnie co masz do Swiadkow Jehowy. Tak nie na temat, ale zobaczylem w odpisie twoim cos na ten temat... odpowiesz mi?
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Na ulicę... na ulicę to siłownia. Chodzę i wiem ,że jak już naprawdę urośniesz to nikt cię nie ruszy. Oczywiście zawsze możesz napotkać jakiegoś "ninje" który bardzo szybko mógłby znokautować cię kopnięciem ale już przypadki skrajne zostawmy w spokoju.
Głupoty opowiadasz. Morda u każdego taka sama niezależnie od tego czy duży czy nie.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
moim skromnym zdaniem - 85kg - 90kg wyrzeźbionych mięśni (chodzi mi o to, żeby nie 85kg tłuszczu, którym nie umiemy sprawnie i szybko poruszać) + jakaś sztuka walki i wystarczy. każda waga powyżej 90kg znacznie już imho osłabia szybkość, a z kolei za niska masa nie daje takiej pary w łapie.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
, a z kolei za niska masa nie daje takiej pary w łapie.
To ja Ci wystawie paru chłopaków w przedziale 55-70 kg i gwarantuje że każdy z nich wysłałby Cie w kosmos, nie siła nie masa a technika i szybkość to jest najważniejsze co z tego ze ważysz 90 kg jak nie potrafisz poprzeć ciosu ciałem?
 

sergio_

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie liczą się wielkie mięśnie tylko technika jeśli chodzi o uliczne starcia he, sam trenuje mma od paru lat i w to wliczona jest także siłownia. No chyba że komuś zależy tylko na wyglądzie.
 
Do góry