Roznice wiekowe u partnerow

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ja mam 16 mój chłopak jest trochę ode mnie starszy no parę lat....no i co z tego??? pozdrawiam
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Moja dziewczyna ma 16 ja mam 24 prawie, i co ? Jestesmy ponad 10 miesięcy razem, bardzo sie kochamy, moim rodzicom juz nie przeszkadza, że mam młodsza dziewczyne, pisze juz bo na poczatku troche przeszkadzalo, no ale co takie ich zdanie, ja jestem dorosly i mam swoje, na poczatku bylo trudno, bo troche sie balem mowic znajomym ktorzy sa w moim wieku mniej wiecej ze mam 16 letnia dziewczyne, ale teraz sie nie boje juz tego i w sumie Ci co maja wiedziec to wiedza, Jej rodzina od poczatku nie miala nic przeciwko, tylko jej ciotka i wujek tak troche blisko mojego wieku sa :D Ale co tam. Liczy sie to, że jestesmy razem. Pozatym ja nie wygladam na swoj wiek a i ona wyglada na starsza :)
 

annaslez

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
panuje taki stereotyp,ze mezczyzna powinien byc starszy od kobiety.
ja rowniez wole starszych mezczyzn tak ok 3 lat roznicy:) ale to zalezy, bo krecilam rowniez z mlodszym o 3, ale nie odwazylam sie na nic powazniejszego:( iii.......... chyba zaluje. balam sie co inni na to powiedza:(
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Ekhm no u mnie jest taka roznica 23(24) 16 lat, wiec w sumie taka sama jak u Ciebie. I praktycznie wiekszosc moich znajomych wie o tym zwiazku, i nikt sie nie czepia wszystkim ten zwiazek odpowiada, Jej tacie, moim rodzicom, jej rodzinie mojej. Nie ma zadnego problemu.
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Ekhm no u mnie jest taka roznica 23(24) 16 lat, wiec w sumie taka sama jak u Ciebie. I praktycznie wiekszosc moich znajomych wie o tym zwiazku, i nikt sie nie czepia wszystkim ten zwiazek odpowiada, Jej tacie, moim rodzicom, jej rodzinie mojej. Nie ma zadnego problemu.

To sie ciesz ;) w pewnym sensie wam zazdroszczę ...
bo mu mnie nie do końca jest kolorowo jeśli chodzi o otoczenie ...
Myślę że masz związek nie odpowiada wielu ludziom.. bo mieszkam w małej miejscowość .. niekiedy mam wrażenie że niektórzy ludzie są z innej planety :) ... ale to nic ;) albo się przyzwyczaja albo mają pecha !! Chociaż drażniące są komentarze niektórych osób ... mimo to myślę że najważniejsze że nam jest dobrze razem .. bo my jesteśmy ze sobą, a nie z tymi którzy to komentują ;)
:p
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Wiek nie ma znaczenia o ile partnerzy odpowiadają sobie tak psychicznie jak i fizycznie. (No - i oczywiście jeśli nie łamie się w ten sposób prawa ;) )

PS.
Ja osobiście kicham na to, ile facet ma lat, skoro mi się podoba, zalezy mi na nim. Inna sprawa, że ciężko jest mi sobie wyobrazić, że zakochuję się w np. 15-latku czy 70-latku.
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
No tak ... wyobraxnia jednak szwankuje... ( u każdego) ... bo nigdy niewiadomo co sie może stać ;)
 

Suavis

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
81
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Łódź
Wiek ma znaczenie fizyczne (np: młodsza z starszym) i psychiczne (np: są do siebie podobni charakterami)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja zawsze interesowalem sie dziewczynami w swoim wieku. jakos tak czulem ze emocjonalnie i intelektualnie powinna byc na moim poziomie, nie lubie towarzystwa osob ktore nie wiedza o czym mowie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Zawsze lubiłam mieć starszego chłopaka i tak już zostało.
nie wiem dlaaczemu ale nigdy nie związałabym sie z rówieśnikiem (nie wspominając o młodszym)
już tak mam ot co :D
hah ale mi to pasuje.
Szczerze powiem,że 2 lata starszy...ale nie odczuwam tego wogóle...no prawie :( bo niestety szkołe już kończy... i wolny ptaszek.
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
hm, ja też zawsze mowilam, ze nie zwiąże się z młodszym.
mój 'prawie' chłopak jest o rok młodszy ale intelektualnie prześcignąłby nie jednego 16 czy 17 latka.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
mi tam nie przeszkadza duża róznica wieku :p Moje najlepsze kolezanki mają facetów o wiele od siebie starszych :]
Ja sama kręciłam kiedyś z gośceiem młodszym od sibie :)
Mój chłopak jest w moim wieku :D :*
 

dominikaaa800

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
hmm a co myslicie o takiej roznicy gdy dziewczyna ma 18 lat a chlopak 23 ?? wydaje mi sie , ze to juz troszke co innego niz 15 i 24, chociaz to wszystko zalezy od czlowieka i charakteru ,dojrzalosci:)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
DDmalenka
To wg mnie nie jest wcale duża różnica wiekowa ;)
Jak najbardziej za jestem :D
 

stupido

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Lubię starszych, ale młodsi mi nie przeszkadzają :p .

Taki przykład: poznałam kiedyś chłopaka, gościu był miły, inteligentny, przystojny-no po prostu ideał. Kiedyś sobie rozmawialiśmy, mówił coś o szkole. I wtedy skojarzyłam że coś jest nie tak. Wydawało mi się że ma ok.20 lat, a się okazało że ma...14 :bag: NIGDY bym nie powiedziała że 14-sto latek może być taki dojrzały. Psychicznie i fizycznie.
Oczywiście mu nie wierzyłam, ale widziałam jego legitymację, znajomych itp.

Gdyby większość nastolatków była taka jak on, to życie byłoby piękne <marzy> :)
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Moim zdaneim milosc w wieku 12-16 lat jest bez alternatywy. Każdy może wysiąc na innym przystanku. Mysle ze wiecei o co chodzi
 

gosiek8810

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
wiadomo że wszystko zależy od psychiki partnerów a nie wieku czy jest sie z kims:)
osobiscie spotykam sie teraz o 2 lata mlodszym chlopakiem (ja 20 on 18) i wcale nam to nie przeszkadza choc na poczatku zawsze bylo jakies takie dziwne gadanie znajomych zwłaszcza tych po 20....
 
Do góry