Roznice wiekowe u partnerow

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
roznica wieku przestaje byc wazna gdy obie osoby sa dojrzale i ze tak to ujme na tym samym poziomie... w przypadku wielkich roznic wieku mysle ze w gre wchodza juz jakies wieksze i skrywane potrzeby, inne oczekiwania wobec partnera... spotykalam sie z przpadkiem gdzie dziewczyna byla mlodsza od mezczyzny o 18 lat- i szczerze bylo to dziwne- ona 18 on 36- on chcial ja sobie wychowac na zone, ona jeszcze mlodziutka i pelna pomyslow na swoje zycie, on szybko ja przygasil... rozstali sie po dwoch latach. znam tez przypadek gdy dziewczyna 26-letnia byla z 20-latkiem, byli swietna para, on pomogl jej sie rozruszac dodawal jej energii jednak wszystko zaczelo sie sypac po jego studniowce gdy kobieta zauwazyla jak wielka jest roznica mentalna miedzy nia a jego rownolatkami i ubzdurala sobie ze ona zabiera mu czas gdy on powinien sie bawic i szalec... rozstali sie po 3 latach choc on o nia walczyl. wiek to kwestia indywidualna i bardzo rzadko charakter osoby jest adekwatny do wieku wiec mysle ze nie tym powinnismy sie sugerowac przy wyborze osoby z ktora jestesmy ale jej osobowoscia
 

Łobuziara

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
~fAR aWAY~
To zależy. Np: facet 20 ,a dziewczyna 15 to duża różnica, ale już 35 i 30 nie.

ellloł, sama mam 15, mój misiek ma 20
były tragicznie między nami
nie potrafię tego opisać, ale teraz jest poprostu dobrze
on ma bardzo dorosłe podejscie, ja tez
sama sie dziwiłam, ze chce byc z 15-latką
on też
ale wszystko jest mozliwe
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
ellloł, sama mam 15, mój misiek ma 20
były tragicznie między nami
nie potrafię tego opisać, ale teraz jest poprostu dobrze
on ma bardzo dorosłe podejscie, ja tez
sama sie dziwiłam, ze chce byc z 15-latką
on też
ale wszystko jest mozliwe
Miłość:D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Łobuziara, życzę szczęścia. Niech Wam się układa ; )
 

amoreq92

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KaToWiCe
nie wiem czy 5 czy 6 lat to duza ruznica bo sama mam chlopaka 9 lat starszego ode mnie a mam 16 lat...I uwazam tylko ze jesli sie ktos kocha to nie patrzy na wiek i tego sie trzymam... ;) ;) ;) :) :) :)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak miałam 15 lat to chciał się ze mną związać chłopak starszy o 8 lat... :niepewny:
I o dziwo moja mama nie miała nic przeciwko, a nawet bardzo go lubiała.
Ale ja nie chciałam, chociaż nie ze względu na wiek, bo tego nawet nie brałam pod uwage wtedy...

Znam przypadek kiedy 20-latka wyszła za mąż za 40-letniego faceta...
Albo moi znajomi: kumpela miała 20 lata i chodziła z 16-latkiem.

Zawsze głównie zwracali na mnie uwage faceci po 20-stce. I jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało i im, przynajmniej z tego co wiem, też nie. Jeśli coś do kogoś czuje to wiek dla mnie nie stanowi bariery, chociaż...hmm nie wyobrażam sobie gdybym miała się związać z facetem o 10 lat starszym...to już jednak troche dużo.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A mogę zapytać ile jesteście razem? ; )


sosad, pisałaś o różnicy 13 lat... W takim wypadku mój wybranek powinien mieć jakieś 2 latka ^_^ Tak się zastanawiam ;P
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
w milosci nie liczy sie wiek tylko WLASNIE TA MILOSC :)) sa osoby ktore lubia starszych czy mlodszych ;) 5 czy 6 lat to nie tak duzo jeszcze gorzej jest jak by bylo 10 czy 15 bo takich zwiazkow nie rozumiem .. toleruje ale po prostu zrozumiec nie moge .
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
ta.. 5, 6 lat to jeszcze wg mnie nie tak dużo ;)

A co do różnicy o jkaieś 10-15 lat to rzeczywiście dużo..
Ale jak się chce to jest się razem ;)
Moja kuzynka miała właśnie chłopaka o 10 lat od siebie starszego i dobrze im się układałop..
Chyba ze 3 lata ze sobą chodzili :D

No, ale się niedawno rozstali..
Nie wiem dokładnie dlaczego ;)
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Ja uwa zam że tu nie chodzi jedynie o wiek .. bo przeciez człowiek który ma dwadzieścia pare lat może być niedojżały ... tak samo jak nastolatek może być dojżały itp.
znam z własnego doświadczenia ze takie związki gdzie różnica wieku jest duża mogą przetrwać .
mam kumpelki 2 które mają starszych facetów jedna ma 18 lat i jest z 25 latkiem druga ma 16 lat i związała się z 22 latkiem .. im róznica wieku nie przeszkadza .. a to jest chyba najwazniejsze.. prawda ??
 

Anka :*

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
się biorą dzieci...???;)
10-15 lat jak dla mnie to jest dużo ... ale jeśli ludzie się kochają to raczej różnica wieku nie stoi na przeszkodzie :D
a 5-6 lat to nie jest duzo pod warunkiem że ludzie są dojrzali ... bo raczej chłopak który ma 20 lat nie wiąże się z dziewczyną która ma lat 14 :D proste i logiczne xDD :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Oj, ja tez takie znam. I to z mojej szkoły. A fe. ;P
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
A ja myśle, że np. w moim wieku obecnym chodzenie z młodszą dziewczyną jest takie... no uważam, że nie są jeszcze na tyle dojrzałe, bo ja niestety oczekuje czegoś więcej...
Starsza max 2-3 lata, albo ostatecznie w tym samym wieku.

Ale ja jestem dziwny :D
 

LadyEmo

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Częstochowa
Co sadzicie jak dziewczyna jest mlodsza od chlopaka np 5 lat albo 6 ?a jak jest u dziewczyn czy naprawde nie lubia mlodszych facetow... zapraszam do dyskusji :)




Fajnie jak chlopak jest starszy od swojej panny ale niezabardzo.... 6 lat to troch duuuzo.... :pp
Ja tam z mlodszymi sie nie umawiam nio bo to jeszcze dzieci sa ..... ja mam 15 lat nio a jak bym sie umowila z takim 14-latkiem to troche nie teges....bo chlopcy pozniej dorastaja....no ale zdarzaja sie tacy z tym swoim ego... A to juz przegiecie :pp
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
a mam 15 lat nio a jak bym sie umowila z takim 14-latkiem to troche nie teges....bo chlopcy pozniej dorastaja....no ale zdarzaja sie tacy z tym swoim ego... A to juz przegiecie :pp
E tam rok różnicy :D moja prababcia od pradziadka była starsza o ok 13 lat:p (albo 14, 15 nie pamietam;]
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Tak patrzę i widzę że wielu z wasnie ma dobrego zdania na temat par gdzie jest duża różnica wieku a dziewczyna jest nastolatką... zmienilibyście zdanie gdybyście sami byli w takim związku ... teraz bądź jakbyscie mieli taki związek za sobą...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hah, a co powiecie na związek z różnicą wiekową 30 lat? ;DDD

Łobuziara, to nieźle. ; ) Oby tak dalej.
 
Do góry