Roznice wiekowe u partnerow

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Wychowanie, wychowanie, wychowanie...

Jeśli dziewczyna Cię okłamuje to widocznie nie darzy Cię zaufaniem, może boi się, że byłbyś zły? Ona musi mieć pewność, że może Ci powiedzieć o wszystkim, od małych kłamstewek zaczynają się większe.

Jeśli robi coś złego to karaj ją, nie pozwalaj jej na to. Poczytaj przyklejone tematy w dziale podrywu ;)

Różnica wieku nie ma tu znaczenia, sam byłem z 16latką mając 19lat, z tym, że ona była dojrzalsza od moich rówieśniczek...
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
heh i co po zawadoch....

czemu dziewczyny mlodsze nie rozumieja ze czasami trzeba walczyc o milosc??


a nie pujsc na latwizne i odciac sie?


zostalem sam...


dostalem sms ze tak bedzie lepiej...


a teraz placze zalamany...
 

Mareritti

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Różnica między mną a moim facetem(pierwszym poważnym i pierwszym od seksu) to 8 lat. Choć jestem jeszcze stosunkowo młoda, nie narzeka na mnie i już pare lat cieszymy sie dobrym związkiem. Wg mnie to nie zalezy aż tak badzo od wieku bo wiadomo-jak chodzi o wyglad-dojrzewa się szybciej i powiedzmy 16 latki wygladaja juz w pelni na kobiety gotowe do pozycia(oczywiscie nie wszystkie). Zas jesli chodzi odoswaidczenie jest malo dziewczyn w tym wieku, ktore nie zachowywalyby sie za bardzo dzieciennie lub glupio. Ja znam bardzo malo takich, ktore moglyby zadowolic doroslego dojrzalego mezczyzne. Wiec niestety-kwestia doswiadczen. Ja osobiscie daje sobie rade mimo sporej przewagi doswiadczen mojego partnera. Po prostu chyba uzywam czesciej mozgu ;) Ogolnie jest ok i mimo roznicy 8 lat uwazam, ze lepiej trafic ani ja, ani on nie moglismy ;)
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
tak tak trzy lata to nie jest dużo!
Po za tym skoro jesteś jej pierwszym chłopakiem to powinienieś mówić co jest nie jest nietak i po porstu nauczyć Ją co to znaczy kochać :)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Nie poddaj się tylko o nią walcz skoro ci zależy. Może ona właśnie testuje co zrobisz, może nie jest pewna Twoich uczuć. Przekonają ją o nich.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Rozumiem,że Ci na niej zależało i na Was.
Ale spójrz na to z tej strony, może to i lepiej?
Może stało się to po to , by w życiu spotkało Cie coś innego...coś na co właśnie czekasz?
Jak widać dziewczyna nie miała doświadczenia w związkach i wiele jeszcze musi sie nauczyć...
Mówiłeś jej ,że takie odgrywanie sie za tę pierdołe - jest nie na miejscu?,że tak po prostu sie nie robi, zachowała sie jak rozkapryszony przedszkolak...
Mam nieco więcej lat niż ona...ale wiem,że tak sie nie robi. Kwestia wychowania, charakteru.
Będzie dobrze - wiem, łatwo pisać...ale takie jest życie - raz jest lepiej a raz gorzej, i na tym polega ta karuzela.

No tak, niektórzy nie rozumieją,że jak zależy to sie walczy - na tym polega dbanie o związek,o uczucia.
Kiedyś też o tym nie wiedziałam, w sumie uświadomił mnie mój obecny partner.
Zerwała przez sms... - ...
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
4 miesiące temu poznałam chłopaka. ma 26 lat, a ja 16..
na początku w ogóle go nie lubiłam, byłam dla niego nie miła (heh, on tak stwierdził)
ale mimo wszystko bardzo dużo ze sobą rozmawialiśmy, stopniowo zaczęłam go nawet troszkę lubić..
ale zupełny przełom nastąpił w święta wielkanocne, hmm.. tak jakby 'zaiskrzyło' wtedy pomiędzy nami..
i od tej pory było coraz lepiej..
nadal dużo ze sobą duużo rozmawiamy.. (kocham z nim gadać:)
ja coś do niego czuje, jest mi bardzo bliski, ja jemu też..
ale między nami jest 10 lat różnicy..
ehh.. powiedzcie szczerze, czy to ma sens :(

PS: wiem że napisałam to chaotycznie i w ogóle, z góry przepraszam za to.

help

x
 

monia_w007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miasta :p
Słuchaj, jeśli nie spróbujesz, nie będziesz żałowała? Jeśli nie ma sensu to się rozpadnie... różne w życiu są sytuacje. Ale zawsze trzeba próbować i nigdy się nie wolno poddawać!
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
tez mysle ze jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz
z tego co obserwuje malo kiedy takie zwiaki maja szanse przetrwac, ale od reguly zawsze sa wyjatki
 

Dorcia2614

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Złotów
Zawsze mozesz sprobowac :p
Wiek nie robi tu problemu, jesli jest wam dobrze w swoim towarzystwie itp.

Ps. A tak szczerze to moj ojciec jest 10 lat starszy od mojej mamy :hahaha:
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Było by gorzej jak byś ty miała 26 a on 16 :D nom ale skoro dobrze sie dogadujecie i to nie jest tylko chwilowy stan nom to życie jedynie pokaże czy będziecie z sobą :)

Ważne jest żeby kochać szczerze i prawdziwie :)
 

czarnolaska

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
niemcy
skoro go kochasz ( a przynajmniej czujesz do niego wiecej niz tylko przyjazn ;) ) to bedzie oki doki, musisz tylko sie nie poddawac i nie dopuscic do tego, ze srodowisko , w ktorym zyjesz (np. rodzina, znajomi) nie macili ci w glowie i nie doprowadzili do rozpadu tego, co uwazasz za piekne ;)

bo narazie jestes troche za mloda :/ , ale za pare lat tej roznicy wieku nie bedzie widac ;)

p.s. sama bylam w zwiazku z duuuzo starszym facetem, ale niestety on nie wytrzymal presji otoczenia :/
teraz mam faceta starszego 6 lat ode mnie ;)

(chyba mam jakis pociag do starszych facetow :mruga: :D )
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Sama miałam chłopaka dużo starszego od siebie. Ja miałam wtedy 17 lat a on 25 : ] Myslę, że wiek nie powinien stwarzać jakiegoś wielkiego problemu skoro tak dobrze się dogadujecie. Myślę, że warto spróbować :sexy:
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
znam dużo dziewczyn które związały sie ze starszymi i dużo starszymi facetami
ja osobiście chyba dziwnie bym sie czuła z myślą ze gdy ja miałam 8 latek i chodziłam do 1 klasy podstawówki on uganiał sie za dziewczynami i robił z nimi rzeczy o których jeszcze nie miałam zielonego pojęcia :)
ale decyzja należy do ciebie jeśli go kochasz i ta różnica wieku ci nie przeszkadza to czemu miała byś z nim nie być...

PS.pamiętaj to że jest starszy nie oznacza ze nie może poczekać na sex :D
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moja prababcia miala meza 14 lat starszego od siebie :D ! A pozniej "zrownalo sie"... Roznicy nie bylo widac, ani przez wyglad czy zachowanie...
Tylko u Ciebie widze calkiem inny problem, majac w wieku 16 lat takiego starszego chlopaka to on moze chce stalego, stabilnego zwiazku, moze od Ciebie wymagac nawet wspolzycia. A Ty, to jestes jeszcze tak mloda, musisz sie wyszalec ;) , a co do wspolzycia - to tez lepiej poczekaj ;)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Dla Ciebie to może nie być problem, ale jego i Twoi rodzice mogą tego nie zaakceptować :p.
Mimo tego warto spróbować ;) .
Życzę powodzenia. :D
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
inaczej patrzyłoby sie na tą różnice wiekową gdybys miała więcej lat. Jak dla mnie ta róznica to nic wielkiego, jezeli sie dobrze czujecie ze sobą to bądzcie razem. Lecz znając życie rodzicom bedzie przeszkadzała ta róznica wiekowa. (tak jest w większości)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Dziękuje wam wszystkim
Hmm.. też myślę że warto spróbować..

PS. My na razie jeszcze nie jesteśmy ze sobą. : P

Aha, i jak na razie to nikt o 'nas' nie wie. Nie wyobrażam sobie tego bym mogla powiedzieć o tym rodzicom. : P
 

Caroline071

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeżeli go kochasz to dlaczego by to nie mialo miec sensu. Może jak narazie nie powinnaś z nim sie pokazywac publicznie ani przyprowadzac do domu bo jestes troche mlodziutka i to moglby byc szook dla twoich rodzicow.. Jezeli sie kochacie to badzcie ze soba a dopiero jak skaczysz 18 lat to oznajm calemu swiatu ze go kochasz bo w koncu kiedys bedziesz musiala to zrobic. Mam nadzieje ze przez 2 lata go dobrze poznasz i bedziesz wiedziala czy wart jest twojej milosci i czy niechce cie tylko wykorzystac.
 
Do góry