Roznice wiekowe u partnerow

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja nie wierzę w miłość kobiety młodszej od mężczyzny o 30 lat. ^_^
Te 10 lat, to jeszcze okej... : )
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Jeżeli dajecie radę i kochacie się, to mogę życzyć powodzenia ; )
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
pozniej ta roznica wieku sie zaciera, w kazdym roczniku są idioci. najgorzej jest tak do 18. ja mam 16 on 19 wiec rzadna szczegolnie roznica.
 

Klamczucha

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Z czasem różnice się zacierają. A starszy chłopak to nawet lepiej. Ktoś mówił, że powinien być starszy od dziewczyny o 3 lata, żeby mentalnie byli na równym. Heh... coś w tym jest. Ostatnio spotykałam się z chłopakiem, który miał 19 lat, ja 16. Żadna różnica w sumie, a jednak był doroślejszy od co niektórych kolegów w moim wieku :)
 

dimo04

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Kraków
Tak patrzę i widzę że wielu z wasnie ma dobrego zdania na temat par gdzie jest duża różnica wieku a dziewczyna jest nastolatką... zmienilibyście zdanie gdybyście sami byli w takim związku ... teraz bądź jakbyscie mieli taki związek za sobą...
musze cie zmartwic bylem ostatnio z dziewczyna 3,5 a byla mlodsza odemnie o 4 lata i bardzo dobrze to wspominam nawet mozna powiedziec ze wysmienicie :D
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
musze cie zmartwic bylem ostatnio z dziewczyna 3,5 a byla mlodsza odemnie o 4 lata i bardzo dobrze to wspominam nawet mozna powiedziec ze wysmienicie biggrin.gif

E tam..
4 lata to wcale nie jest dużo :p
 

Anka :*

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
się biorą dzieci...???;)
Aniu :* Tu sie mylisz znam kilka takich par.... (oczywiście panie 14lat) kilo pudru, napchane do stanika)
heheh xD no wiesz to już są odchyły od normy :D i takich nie brałam pod uwagę :p xDD 14 lat bądź co bądź raczej nie spełniają oczekiwań pana lat 20 lub więcej ... no chyba że to już wielka miłość i jest poświęcenie z jednej bądź drugiej strony xDD :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Z czasem różnice się zacierają. A starszy chłopak to nawet lepiej. Ktoś mówił, że powinien być starszy od dziewczyny o 3 lata, żeby mentalnie byli na równym. Heh... coś w tym jest. Ostatnio spotykałam się z chłopakiem, który miał 19 lat, ja 16. Żadna różnica w sumie, a jednak był doroślejszy od co niektórych kolegów w moim wieku :)
Między mną, a moim Słonkiem jest rok różnicy. : ) No i myślę, że zazwyczaj jesteśmy na `równym` ;)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
ja jestem starsza od mojego adasia o 2 lata lecz nie mw to zadnego znaczenia
wiek moze miec znaczenie jesli roznica naprawde duza ok 15 lat ale mysle ze problem moze sie pojawic w wieku 40 lat kiedy np facet ma 40 a kobieta np kolo 60 lub na odwrot
 

Visby

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Różnica między mną a moim chłopakiem to 11 lat. Ja mam 16, on 27.
Ale wiem, że to się kiedyś zatrze :) Poza tym, nam nie przeszkadza ta różnica.
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
Taa a co jesli mam 18 a podrywam 13 latke^^
Heh tylko ze ta 13 latka wyglada jak by miala 17 i jest inteligentniejsza ode mnie:p

Roznica niby duza ale niewidoczna:p
Wiec niewazne kto ile ma lat:] Mysle ze liczby inikogo nie interesuja....wazne by czuc sie w takim zwiazku dobzre i juz
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja w przyszłości chcę mieć starszego chłopaka :p

Nie wiem czemu, ale wolę towarzystwo starszych ode mnie ludzi...

Ale tak na marginesie taki związek z różnicą wieku 10 15 lat na dłuższą metę nie ma sensu.
Po jakimś czasie wyjdzie wszystko np. że mają inne zainteresowania, coś innego ich cieszy, smuci
 

afra18

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja mam 18 latek a mój kochany w lutym skonczy 29:) Jest nam cudownie razem chociaz rodzina go nie akceptuje:(
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
ja mam 18 latek a mój kochany w lutym skonczy 29:) Jest nam cudownie razem chociaz rodzina go nie akceptuje:(
No właśnie,
Oceniamy, ze głupio wyglada gdy facet jets starszy o 5 lat.. itd... a tu wystarszczy szczera miłość, i wiek nie ma znaczenia
 

Landryna16

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
podpisuję się pod wypowiedzią "upiór_w_operze" Np. ja mam 16 lat i nie potrafię się dogadać z facetami o rok , dwa , trzy starszymi!!! Ale od trzech w górę już owszem! Np. mój najlepszy kumpel ma 27 lat! I dogadujemy się naprawdę dobrze! Jak żadko z kim!Wszyscy mi mówią że nie zachowuję się na swój wiek , i nie wyglądam . Liczy się zrozumienie między partnerami a nie wiek ! 5 lat to jest żadna różnica nawet gdy dziewczyna ma 15 a chłopak 20 ! Znam parę gdzie dziewczyna miała 15 a chłopak 26 . Byli ze sobą 5 lat i gosciu ożenił się z nią . Różnica wieku która " razi " w oczy nie ma znaczenia. Co to za różnica "co ludzie powiedzą" . Ważne co się czuje!
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja lubię starszych facetów ^.^ Ale tak do 5 lat różnicy. Nie wiem dlaczego ale tak jakoś sobie założyłam, że mój facet nie powinien być ode mnie starszy o więcej niż 5 lat. Jeśli chodzi o związki z dużą różnicą wieku to nie mam nic przeciwko - to ich sprawa, chodzi o to, żeby im było razem dobrze.
 
Do góry