Papierosy - ogólnie

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
To po co palić, skoro się nie zaciągasz?
Bo fajny posmak w ustach?

Lepiej znaleźć inne przyjemności ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja się nie zaciągam. Nie wciągam tego świństwa do płuc tylko trzymam to w ustach. i potem wydycham:D. Pale tylko dla przyjemności i tylko czasami/
To po co w ogóle palisz to "świństwo"? Szkoda kasy bo i tak nic z tego nie masz.
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Szkoda kasy bo i tak nic z tego nie masz.
Może i na chwile obecną nic nie ma, ale w przyszłości dorobi się chłopak raka jamy ustnej :D
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ja paliłem 5lat rzuciłem w poprzedniego sylwka.Powiem wam,że może tak nie ciągnie ale jest znowu taka głupia ciekawość (czy bym jeszcze umiał sie zaciągnoć,czy pamiętam smak). Ogólnie powiem,że jest to do zrobienia. :)
 

Espresso

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja się nie zaciągam. Nie wciągam tego świństwa do płuc tylko trzymam to w ustach. i potem wydycham:D. Pale tylko dla przyjemności i tylko czasami/
Paradontoza, rak jamy ustnej i przełyku, smród, żółte palce, to tylko niektóre frajdy, które sobie fundujesz. Lepiej już się zaciągaj.
 

fasolkabolka123

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
palic mozna ale dobre papierosy dla rozkoszy raz na jakis czas np Black Devil czekoladowe albo Pink Elephant owocowe sa bardzo dobre polecam :)
 

grzesiek332

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Black Devil waniliowe też są dobre. Tylko że we Włoszech kosztują aż 4.20 euro :(
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
W niektórych lepszych kioskach są.

Jak się zaciągnąć: Weź dym do ust i wciągnij powietrze tak jak normalnie oddychasz tylko, że przez usta. Jak się zaciągniesz to możesz wypuścić dym przez nos, a jak nie to sam nie wiem ale chyba nie(ja się zaciągam więc nie wiem [nie pale od 3 dni :p])
 

OnlyMe

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Jestem pod wrażeniem stwierdzenia "palę ,ale się nie zaciągam" ...
to nie palenie tylko "popalanie" i co to właściwie daje ?? Nic poza tym ,że jedyne co się z tego ma to smród :D
 

Kama91

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Palę już dość długo ale moi znajomi powiedzieli mi że się nie zaciągam. Po czym można to poznać? I co zrobić żeby się zaciągnąć?


Skoro sie nie zaciagasz ...to nie jestes uzalezniona i palisz by palic dla szpanu wiec po co .??? :niepewny:

'Co zrobic zeby sie zaciagac ' - przestan palic bo tobie i tak palenie nic nie daje . ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Skoro sie nie zaciagasz ...to nie jestes uzalezniona i palisz by palic dla szpanu wiec po co .???
Wniosek? Palisz, bo jesteś uzależniona, a zaczynałaś palić, żeby się uzależnić? Ja na przykład palę bo sprawia mi to przyjemność. Mam paru znajomych, którzy palą raz na jakiś czas na weekend do piwa, żaden nie jest uzależniony i żaden nie pali dla szpanu, tylko dla przyjemności.
 

Yoei

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wniosek? Palisz, bo jesteś uzależniona, a zaczynałaś palić, żeby się uzależnić? Ja na przykład palę bo sprawia mi to przyjemność. Mam paru znajomych, którzy palą raz na jakiś czas na weekend do piwa, żaden nie jest uzależniony i żaden nie pali dla szpanu, tylko dla przyjemności.

Palisz dla przyjemności ale i tak jesteś uzależniony. Sam pale już z 5 lat - owszem jestem uzależniony ale pale bo lubię.
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
poprostu zaciagnij do siebie ten cały dym, wez go w płuca, jeżeli po zaciagnieciu powiesz jakies dłuzsze zdanie i dym nie bedzie wychodził szybko z twojej buzi . znaczy to ze sie zaciągnełeś. a jezeli zaraz po "zaciągnieciu" przy otwarciu buzi dym wyleci Ci w kłębku to znaczy ze sie nie zaciągnełes ;)

a teraz jedynie tracisz pieniadze na fajki.. ;']
 
J

juliX

Guest
mnie też to mówią, ale to głąby są i się nie znają


żeby się zaciągać to ten dym musi się znaleść w płucach
czyli jak ciągniesz z fajki to później wciągnij powietrze, żebyś miał to w płucach
i potem wydmuchujesz dym

jeśli nigdy tego nie robiłeś, to po tym powinieneś się zacząć dusić (co mija im więcej razy palisz), albo powinno ci się w głowie kręcić

teraz ja mam pytanie - jak się zaciągam to mi się kręci, DLACZEGO????????????????
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Reakcja mózgu na zbyt małą ilość tlenu i nikotynę. Normalne na początku. Jak zaczynałem palić miałem helikopter po jednej fajce. Teraz w ogóle.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Ehhh, kiedyś kręciło mi się w głowie po niebieskiej, potem po czerwonej niezależnie od tego która to była w ciągu dnia. Teraz tylko po pierwszej czerwonej.

Czeka mnie 1,5 tygodnia bez fajki... mam nadzieje, że uda mi sie rzucić, albo przynajmniej zredukować, bo już nie wyobrażam niektórych sytuacji bez fajki. Oj... cięzko będzie zająć czymś myśli, ale w końcu tym , na co mamy największy wpływ jesteśmy my sami:)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Ja od razu próbowałem się zaciągać, bo co to za problem normalnie oddychać? Oczywiście prawie płuca wyplułem, ale już miesiąc później czerwone nie robiły na mnie wrażenia. Teraz pale mentole, są dla mnie przyjemniejsze, mocniej je czuje.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
ja mentoli wcale nie czuje, nie czuje też slimów i papierosów w różnych smakach np. waniliowych, czekoladowych...:)
 
Do góry