Papierosy - ogólnie

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Mam pytanie.

Wolicie Camele niebieskie czy L&M niebieskie?
Jak dla mnie-Camele sa lepsze, ale jak otwiera sie paczke to smierdza.

I jeszcze jedno: Co uwazacie o tym, ze podobno jak pali sie czerwone to pali sie mniej. Szczegolnie jak ktos wczesniej palil niebieskie. Wg mnie jest to nieprawda. Palę niebieskie, ale rownie dobrze mogę palić tyle samo czerwonych, bo czasem jak nie ma niebieskich to kupuje czerwone i na jedno wychodzi. Moze i czerwone sa mocniejsze, ale tu nie chodzi tylko o dawke trucizny, ale tez o odruch siegania po papierosa.
 

requiem19

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
I jeszcze jedno: Co uwazacie o tym, ze podobno jak pali sie czerwone to pali sie mniej. Szczegolnie jak ktos wczesniej palil niebieskie. Wg mnie jest to nieprawda. Palę niebieskie, ale rownie dobrze mogę palić tyle samo czerwonych, bo czasem jak nie ma niebieskich to kupuje czerwone i na jedno wychodzi. Moze i czerwone sa mocniejsze, ale tu nie chodzi tylko o dawke trucizny, ale tez o odruch siegania po papierosa.

Jeśli palisz z nudów to nie ma znaczenia czy to są papierosy czerwone czy niebieskie. Ale jeśli palisz bo czujesz taką potrzebę to po zapaleniu czerwonego papierosa następną potrzebę zapalenia poczujesz po dłuższym czasie niż po zapaleniu papierosa niebieskiego.
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
warszawa
Temat bez sensu!!!
Palisz a nie wiesz czy czy się zaciągasz???
Robisz to tylko dla popisu???
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
marnowanie fajki po prostu.

co do blackcoffee90, właśnie ostatnio też się nad tym zzastanawiałam. i doszłam do wniosku, że to nie ma różnicy, bo np ja pale tyle samo czerwonych co nieb.
 

Powerslave.

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
VENICE BEACH
powiem ci jak się najlepiej zaciąga.
włóz fajke dokładnie miedzy dwa palce zaraz przy dłoni, ręce złóż jakby do odbijania w siatkówce tylko bardziej zeby to kulę przypominało, i przyłóż otwarte usta, no i ciągnij. Stuprocentowo wtedy dym wypełnia płuca.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Stuprocentowo wtedy dym wypełnia płuca.
Niekoniecznie. Ułożenie ręki nie ma tu nic do rzeczy. Najlepiej zaciągać się uczyć starą dobrą metodą "mama idzie" ;) Ciągniesz fajkę, a na koniec wyciągasz z ust i nabierasz trochę powietrza. Wtedy dym na sto procent dostanie się do płuc.

A co do niebieskich i czerwonych. Wiadomo, że czerwone są mocniejsze i zawierają więcej nikotyny, a co za tym idzie po spaleniu mocnej fajki można dłużej wytrzymać bez palenia.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Nie mogę się z tym zgodzić bo jak paliłam czerwone to paliłam ich tyle samo co niebieskich (Bo się przerzuciłam tak dla zdrowia xD)
Teraz jak zapale czerwonego to hoho wydaje mi się on strasznie mocny a kiedyś był na porządku dziennym. Nie wiem czy ja nie czułam czy smak straciłam... xD
Ale teraz tylko VICEROY'e niebieskie.... próbowałam jeszcze słabszych ale czuje się wtedy jak bym zaciągała się powietrzem. :/
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Najlepiej nauczyć się palić za pomocą lufki.
Wówczas, łatwiej będzie dym wciągnąć, ponieważ wymiesza się z powietrzem obecnym z lufce i nie zacznie tak krztusić.
Chociaż palenie za pomocą lufki uważam za nieco staromodne i zmanierowane.
Pomijając już fakt, że lufkę po każdym użyciu trzeba umyć, inaczej czuć fajkami.

Co do kolorów papierosów.
Zgodnie z prawem unijnym nie można już stosować określeń na papierosy, które wskazywałyby na ich moc ("Light, Super Light, Full Flavour") dlatego też, produkuje się Marlboro Złote, Czerwone, Mentolowe i Srebrne, tak jak i Camele Żółte i Niebieskie. Różnica między nimi polega na tym, że w tych "mocniejszych" jest mnie wypełniaczy, a więcej tytoniu.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Ja polecam te plastry Niquitin byłem sceptyczny co do nich ale naprawde pomagają niesamowicie ! sam niewiem czy to efekt placebo :D przykleiłem raz dla testu i przez cały dzień spaliłem tylko 4 fajki , a normalnie paliłem całą paczke , teraz staram sie ograniczać i dzialac bez wspomagaczy typu tych plastrów , no i jak narazie dosyc dobrze idzie :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja wolę nie katować się rzucaniem palenia, bo szkoda na to życia.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
marnowanie fajki po prostu.

co do blackcoffee90, właśnie ostatnio też się nad tym zzastanawiałam. i doszłam do wniosku, że to nie ma różnicy, bo np ja pale tyle samo czerwonych co nieb.

podpisuję sie pod tym. u mnie tez nie ma różnicy czy palę niebieskie czy czerwone, palę tyle samo. fakt faktem czerwone mocniejsze, ale patrząc po ilości wychodzi na to samo.

Ja wolę nie katować się rzucaniem palenia, bo szkoda na to życia.

też tak myślę. próbowałam rzucić już tyle razy i tylko sie męczyłam... a w zasadzie cągle jestem w zadymionym pomieszczeniu, zatem na to samo wychodzi.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Właśnie, skoro jesteśmy w temacie - jakie palicie fajki?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Routy 66, czy L&M, albo Viceroy'e, czasem Iguany, a w dobie przypływu kasy Black Devile :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Route 66 - nie miałem okazji próbować.
Viceroy oraz Iguana - ohyda
L&M - musiałbym być bardzo zdesperowany
Black Devile - okazyjnie, bo są mdłe.
 

cbrf3

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz się zaciągnąć to trzymaj dym w buzi wciągni powietrze do płuc mówiąc mama i gwarantuje że poczujesz że się zaciągnołeś :(
 

flamaster80

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
komp
no nalepiej to jak wciągasz dym to wciągnąć go bardzo glęboko, wtedy widać, że sie zaciągasz, ja sam pale juz 12 lat

ps bardock to Twoje prawdziwe zdj?
 
Do góry