Papierosy - ogólnie

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Ja też nie bede palić :p
Papierochy smierdzą strasznie,poza tym szkoda mi kasy :D



Życzę wszystkim palaczom,aby papierosy drożały nieustannie
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dziękuję ;)
Znaleźliśmy sposób na drożejące fajki. Kupujemy tytoń i glizy, wychodzi o połowę taniej ;)
 

Ewka8

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmmm...mam dla Ciebie dobrą radę żuć to badziewie;]
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
wkurzające jest jak w tematach tego typu piszą ludzie tylko zdanie: nie aplcie tego szajcu lub nie pale i palić nie będe, wydaje mi się ze to jest nie na temat. ok jakby temat był : pale ale chce przestać i pisalibyście jakies konkretne rady a nie tylko jedno zdanie o którym każdy wie a jednocześnie ono nic nie wnosi do dyskusji.

jesli nie masz nic więcej do powiedzenia to sie nie wypowiadaj, każdy palacz wie że fajki niszczą zdrowie a jednocześnie jest cholernie trudno to rzucic.

(wiem że sie czepiam, ale już od dawna mnie to irytuje, tak samo jak posty o treści: nie wiem nic na ten temat )
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Mam za sobą 9 prób rzucania. Papieroski są jedną z przyjemnych rzeczy które spotykają mnie na tym świecie. Bolesne jest to że niszczą zdrowie no oraz nie wpływają dobrze na budżet. Ale czy warto rzucać skoro poprawiają samopoczucie?? Skoro sprawiają nam przyjemność. Ja sobie obiecałam że rzucę jak bene wciąży czyli nie prędko.
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
a ja palę od czasu do czasu.... i nie mam problemu z ograniczaniem się

paczka na tydzien to nie takie wielkie halo moim zdaniem :)
 

Dziejo

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
moj dziadek ma ponad 70 lat i pali od 7 roku rzycia. ledwo oddycha. zaczynal od lisci z drzewa;pp. ja tez palilem - nieraz tez sobie popalam ale moge smialo powiedziec ze nie pale juz ponad 2tygodnie i czuje sie o wiele lepiej ;] a jesli chodzi o zaciaganie sie:
1 wsadzasz faje w usta
2 ciagniesz (niektorzy od razy zaciagaja a nie ktorzy najpierw do jamy ustnej a pozniej zaciagaja)
no ale jak sie zaciganc w koncu;p wciagasz powietrze i i poprostu robisz wdech gardlem i cala filozofia;p
3 kaszlesz xD - przerabane lub wypuszczasz
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Podczas palenia pierwszego szluga również miałem problem z zaciąganiem, aż po kilku pociągnięciach udało się i poczułem, jakby ktoś mi nóż w gardło wsadził, lecz przyzwyczaiłem się i palę aż do chwili obecnej. A co do głównego pytania autora, to można poznać po szybkim wypuszczeniu dymu z ust palacza, że się nie zaciąga. ;)
 

cytrynkaaa88

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
a ja palę od czasu do czasu.... i nie mam problemu z ograniczaniem się

paczka na tydzien to nie takie wielkie halo moim zdaniem :)

palę na tej samej zasadzie i często zastanawiam się, czy to nie jest takie oszukiwanie siebie i innych. bo w końcu albo pali się często, bo się lubi, albo poł paczki/paczkę na dzień, bo się jest uzależnionym.

a cod o wypowiedzi Jambeza to faktycznie można poznać nałogowca po długości czasu wypuszczania dymu z płuc. ale biorąc pod uwage sytuację, że komuś się spieszy lub się denerwuje, to szybko wypuszcza dym i już ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Przestan palic najlepiej bedzie

Jeszcze jedna taka twoja "złota myśl" a dam ci warna. Nie nabijaj sobie postów w bezsensowny sposób.

Mnie tam nigdy nie ciągły papierosy, na wakacjach dałem się namówić parę razy, po 3 razie stwierdziłem, że to bez sensu i zamiast fajki wolę piwo :]
 

admaxspoxq

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Ja się nie zaciągam. Nie wciągam tego świństwa do płuc tylko trzymam to w ustach. i potem wydycham:D. Pale tylko dla przyjemności i tylko czasami/
 
Do góry