Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
bo moze po prostu to jedyna rzecz z jakiej mozesz byc dumny <joke>?
pytanie co zrobic gdy ktos stwierdzi ze nie jest murzynem ,ale metysem-co wtedy test dna?
Z wielu rzeczy jestem dumny, jakbym je zaczął wymieniać zaraz bym tu zobaczył oskarżenia o egocentryzm, nie to, żebym z tego powodu płakał, ale lista ta mogłaby zabić dyskusję ściągając ją na inny tor.
To wpiszemy mu czarno-czerwony. Może być sobie i niebieski, latynoamerykański, afroazjatycki, byleby odróżnić go od Białych, którzy są podstawą w Polsce, i by nie wpisać mu Afroeuropejczyk, bo to jedna z największych bredni na jaką sobie europejczycy pozwalają.
Poza tym nie przeszkadza Ci używanie słowa murzyn? ;) Ostatnio i na to słowo się obruszali.

przepraszam że się wtrącam, ale ja tak sobie myślę czy ta rozmowa ma coś jeszcze wspólnego z tematem ?
Ciii, pierwszy raz od bardzo dawna jest tu mowa o czymś ciekawym
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Z wielu rzeczy jestem dumny, jakbym je zaczął wymieniać zaraz bym tu zobaczył oskarżenia o egocentryzm, nie to, żebym z tego powodu płakał, ale lista ta mogłaby zabić dyskusję ściągając ją na inny tor.
pytanie tylko czy powinnismy byc dumni z tego na co wpływu nie mielismy czy raczej z tego co zrobilismy? z autostrady a2 tez mamy byc dumni? ja jestem dumny z tego co ode mnie zalezało...
To wpiszemy mu czarno-czerwony. Może być sobie i niebieski, latynoamerykański, afroazjatycki, byleby odróżnić go od Białych, którzy są podstawą w Polsce, i by nie wpisać mu Afroeuropejczyk, bo to jedna z największych bredni na jaką sobie europejczycy pozwalają.
no dobra, a co gdy gosc miał 100lat temu jednego czarnego przodka,a potem tylko białych i wygląda jakby był lekko opalony? test DNA?a potem decyzja urzędu?to troszki chore
Poza tym nie przeszkadza Ci używanie słowa murzyn? ;) Ostatnio i na to słowo się obruszali.
przeciez obrazliwe nie jest
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
przeciez obrazliwe nie jest

U mnie na studiach ostatnio wykładowca był oburzony, że w tv używają słowa murzyn bo przecież w angielskim nigger to murzyn i tam nie wolno tak mówic bo jest to uznawane za rasizm i powinno się mówic, że ktoś jest czarny :)

Osobiście się z tym nie zgadzam ponieważ dla mnie w języku polskim słowo murzyn jest bardzo potoczne i nie ejst jakieś obraźliwe. Bardziej obrazliwe byłoby dla mnie nazwanie kogoś czarnym:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pytanie tylko czy powinnismy byc dumnie z tego na co wpływu nie mielismy czy raczej z tego co zrobilismy? z autostrady a2 tez mamy byc dumni? ja jestem dumny z tego co ode mnie zalezało...
Warto być i dumnym z tego. Jak i z tego, że w rodzinie ma się samych Polaków. A jak się nie ma, to nie trzeba się smucić. To poprawia samopoczucie, ale nie powinno być batem by pogorszyć komuś innemu. Inna sprawa, że gdyby to były jedyne powody do dumy, to byłoby źle. Ale jestem dumny też z rzeczy do których się przyczyniłem. Z przyjaźni, jaką otrzymałem. Z mojej inteligencji, która choć się nie objawia tutaj pewnie jak i na zajęciach, to ułatwia mi jedno z moich hobby. Z tego, że choć używam słowa hobby nie uważam, że jest okey, a słowo zainteresowania jest lamerskie. I tak dalej. Odczuwam także i wstyd, i już nie opowiem między innymi z czego, ze zrozumiałych powodów. To tak, by nie było, że jestem chodzącą białą dumą.

do dobra, a co gdy gosc miał 100lat temu jednego czarnego przodka,a potem tylko białych i wygląda jakby był lekko opalony? test DNA?a potem decyzja urzędu?to troszki chore
Fakt, dużo w tym przesady, jednak coś trzeba zrobić, by nie doprowadzić do sytuacji, o jakichś się słyszy co jakiś czas. Wiem, że oprócz zwyczajnych pobić, to morderstwa okaleczanie gwałty itp są rzadkie (co nie znaczy, że można na to pozwolić w ramach 'Wolcome w Polska czarni bracia'), jednak mamy wystarczająco problemów z policją, służbą zdrowia, sądami. Tam się zdarzają straszne historie, jednak nie znaczy, że do nich możemy sobie dokładać kolejne w imię teoretycznego rozwoju gospodarczego dzięki przybyszom oraz w imię ich wygody.

przeciez obrazliwe nie jest
Jest obraźliwe. Może nie wg murzynów (choć kto wie, jeśli będą chcieli za cokolwiek nas sądzić), ale nasza tolerancyjna młodzież już o to krzyczała
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Warto być i dumnym z tego.
a z tego ze dzis ładna pogoda tez jestes dumny? :D
Fakt, dużo w tym przesady, jednak coś trzeba zrobić, by nie doprowadzić do sytuacji, o jakichś się słyszy co jakiś czas.
Jakich znowu sytuacji? imigranci w 95% spokojnie mieszkają i pracują w Anglii, Francji czy USA, a jednostkowe wybryki niektóre media próbują kwalifikować jako wojnę kolorowych z białymi czym z kolei próbuje się przestraszyc Europejczyków aby zmienili nastawienie do imigrantów, ale to nie zadziała, ludzie dziś mają zbyt wielki dostep do informacji by umierzyli ze z racji swojej rasy mają prawo dyktowac innym co mają na tym swiecie robic (jak np. za Adolfa), to nie przejdzie.
Jest obraźliwe. Może nie wg murzynów (choć kto wie, jeśli będą chcieli za cokolwiek nas sądzić), ale nasza tolerancyjna młodzież już o to krzyczała
nie obchodzi mnie to
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a z tego ze dzis ładna pogoda tez jestes dumny? :D
dla kogo ładna dla tego ładna, dla mnie jest ładna jak ludzi trzyma w domach.

Jakich znowu sytuacji? imigranci w 95% spokojnie mieszkają i pracują w Anglii, Francji czy USA, a jednostkowe wybryki niektóre media próbują kwalifikować jako wojnę kolorowych z białymi czym z kolei próbuje się przestraszyc Europejczyków aby zmienili nastawienie do imigrantów, ale to nie zadziała, ludzie dziś mają zbyt wielki dostep do informacji by umierzyli ze z racji swojej rasy mają prawo dyktowac innym co mają na tym swiecie robic (jak np. za Adolfa), to nie przejdzie.
A ja myślałem, że media właśnie atakują wszelkie objawy rasizmu wśród białych :)
Jakby dziś był taki Adolf, i prawo by go ograniczyło, to by wywołał tą wojnę białych z kolorowymi, ludzie by się wzburzyli, i wtedy on by wszedł na scenę, wykorzystał by chaos, a ludzie pozwolili by mu dyktować czym ma się kto gdzie zająć. Brak nam tylko takiego Neo-Adolfa.
Co myślę o jednostkowych wybrykach powiedziałem już. Jeden gwałt to o jeden za dużo. To zawsze jeden więcej gwałciciel. Mamy już swoich potworów, nie potrzeba nam kolorowych. Zanim więc obcych wpuścimy uporajmy się z obecnymi. Bo jeżeli jednostkowe wybryki to nic strasznego, to można by zacząć całkiem traktować ludzi jako zwykłe masy, które można dowolnie wykorzystywać. I poświęcać.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Co do dumy z bycia białym , owszem można i nawet powinno się być dumnym z tego faktu w takim samym sensie jak duma z historii naszego kraju , tak jak sam nie walczyłem pod Westerplatte to jestem dumny , że walczyli tam moi rodacy.
Co nie zmienia faktu , że będąc żółtym nie byłbym z tego dumny , gdyż mają oni równie wiele powodów ku temu.
Natomiast czarni nie mają zbyt wielu powodów do dumy , jak nie lepianki to kajdany.

A teraz co do przestępczości , nie ma wątpliwości , że procentowo to właśnie czarni najczęściej dopuszczają się wszelakich napadów , pobić , gwałtów , bardzo często na tle rasowym.
Znalazłem ciekawy link http://www.tworca.org/fakty.html może trochę przesadzony , lecz nie pozbawiony sensu.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
a jak możecie siebie nazwać?
narodowcy! nacjonaliści! patrioci! nie ma czegoś takiego jak "narodościowcy", tak jak nie ma "patryjotów", nie wiem skąd się biorą te błędy wśród Polaków, bo to nie są trudne słowa.

Panowie! :cenzura:ita 3 po 3 znowu ten sam temat, więc wybaczcie, że się nie dołączę do tej arcyciekawej dyskusji :]
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Ja jestem bardzo dumny,że jestem biały i mieszkam w Polsce najbardziej znienawidzona subkultura moim zdaniem to
Punki szczególnie anarchiści ćpuny z nich.
 

Pfk-kompany

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Heh ... ?

W UK (byłem na kilka miesięcy) tez są dresy, ale dzielą się na dwie kategorie: dresy tubylcy i dresy przyjezdni (czarni, latynosi) ci drudzy to fajni, znam ich wielu i raczej zależy im na zabawie "Take High :) and ride around city" ale ich kategoryzuje się jako HH.

Tylko polski dres to jakaś taka odmienna kategoria. I ich nie lubię =/ a raczej nienawidzę =/ Łysi z kolczykami i pałami ... Takie prawdziwe "buraki" (choć nie wszyscy) =/


Sam jesteś burok!
Zależy od człowiekaczy czy jest agresywny,niektórzy metale też są agresywni i jeden mi przypomina byka.. ale to tylko jeden reszta jest sympatyczna choć nasze poglądy ubiór sie różnią, czasmai sie spikniemy i jest spoko ;D
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie przesada tacy anarchiści sobie przyćpają i potem po dworcach chodzą zaćpani i ludzie się,aż takich boją,a pozatym tu też chodzi o ich :cenzura:ą ideologie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Szczerze, to już wolę zaćpanego anarchistę, niż naje*anego jak radziecki piecyk skina. Poza tym, obraz narkomana-obdarciucha przytulonego do dworcowego grzejnika przeminął, a narkotyków jest tyle, że traktowanie ich wszystkich jednakowo jest niedorzeczne.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Na najbardziej znienawidzonych typowałbym demoliberalnych polityków.
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
gosci - żałosne stworzenia


po za tym emo-dzieci, kinder-punki, kinder-metale, pseudogangsta raczej budzi politowanie niż niechęć ; ]
 

Sarvin88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Slask
Mówicie że skini są znienawidzenie ale większość z nas jak widzi "Emo" chce mu wytłumaczyć aby zmienił poglądy:D Skini nie robią nic złego , nic złego swoim;) A dresy to banda pół mózgów a skini kolego mają swoje zasady w przeciwieństwie do nich dresy naje**ą Cie w 5 a z grupy skinów jeśli będą coś mieli do Ciebie to wyjdzie jeden, w końcu krew i honor. Wszyscy boją się tego co nie jest im znane ,a większość tego społeczeństwa nie rozumie słowa skin:)I dlatego jesteśmy piętnowani przez pewne osoby ;)
 
Do góry