Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja nie lubię subkultury jp... Chyba nie muszę się rozpisywać.. denerwują mnie tym że wyzywają policję od najgorszych, a bez nich dostawali by po :cenzura:e codziennie ;D..
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
kumpela z Zabrza opowiadała mi jak ci kolesie bez powodu bili ludzi..tak dla zabawy..
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Nie wiem jak ich nazywać piszę jak mi ich kumpela opisała....kiedyś już też się spotkałam z taką sytuacją chodzą w grupkach i straszą ludzi...wiadomo,że dresi też najgrzeczniejsi nie są ale należy też pamitać o innych bandach o których się na codzień nie mowi..wszyscy maja jedno skojarzenie dres-kibol-chuligan....buuu. Ja jestem kibolem a nie popylam w dresach :D:D
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
No i ja sie temu wcale nie dziwie...tak jak oni lataja po ulicy, to tylko mozna sie ich bac. Zwłaszcza, ze oni chodza zazwyczaj w grupkach a nigdy sami. Tak mysle, a ty?
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
I to jest najlepsze w grupie to wszyscy kozacy a jak taki sam po ulicy idzie to głowa w dół i cisza...buahahaha kozaki od siedmiu boleści...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
co to są "narodościowcy"?
To Ci źli, czarne charaktery historii zwanej życiem :)
a mi się odechciało już interesować dobrymi i złymi dresami, czy narodowcy leją czy nie narodowcy, czy ten słucha techno i leje, czy discopolo, za dużo tego ludu żeby analizować, więc dziele na tych. Łatwiej mi się dzieli ludzi na tych, co spokojnie olać można, i na :cenzura:ów co się mają wieczne problemy. Przynajmniej mi różnicy nie robi, jak wygląda ktoś, kto napadnie na mnie. Byle był biały. Bo jakby czarny mnie napadł w białym państwie to chyba by mnie już totalnie szlag trafił, jakby już naszły czasy żeby i z tymi się użerać.
W drugą stronę też to działa. Znaczy, nie ważne jak kto wygląda, staram się olewać wszystkich po równo.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie no :cenzura:, teraz będę rasistą temu tylko, że w własnym kraju jak mam oberwać, to wole od swojego niż obcego. Tak, Polska dla Polaków. Szczęśliwa? W sumie, z rasizmem mi do twarzy.
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
ja nie stwierdziłam że rasizm jest zły...sama twierdze że Polska dla polaków a szczególnie nie trawie cyganów..złodzieje...ehh :cenzura:a Unia i "wszyscy się jednoczmy żeby sobie nawzajem pomagać" taaa a Grecja co??bankrutuje przez WSPÓLNĄ walute...
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Grecja chyba bankrutuję przez zatajanie faktów nie? jakby tego nei robili to by do tego nie doszło chyba..
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
Nie no :cenzura:, teraz będę rasistą temu tylko, że w własnym kraju jak mam oberwać, to wole od swojego niż obcego. Tak, Polska dla Polaków. Szczęśliwa? W sumie, z rasizmem mi do twarzy.
Nie zgodzę się panie zły. Wspólny wróg jednoczy , co daje pozytywne efekty , wtedy chłopcy lataliby się naparzać z czarnuchami i nie marnowaliby energii na białych , oczywiście bardzo uogólniam.
To jest jak z dzikimi psami , gdy nie mają za czym gonić to pogryzą się same.
Dlatego ja wolę dostać od obcego , by teoretycznie mieć z kim walczyć niż od swojego i powodować wewnętrzne konflikty , choć jeśli akurat o mnie chodzi to oni wszyscy mogą iść się :cenzura:.
 
Do góry