Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jest w tym nieco prawdy, ale myśle, ze nasze społeczeństwo zbyt upadło, by się jakoś tak zjednoczyć. Chyba mamy ten stan, co maj już i w innych krajach, jak czarnuch krzyknie rasista, to białemu nikt już nie pomoże.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
jak czarnuch krzyknie rasista, to białemu nikt już nie pomoże.
co prawda to prawda :D
Zresztą może trochę źle to ująłem , kto by się chciał zjednywać z tą hołotom , chodziło o rzuceniu im jakiegoś wroga , na tyle słabego by nie stanowił zagrożenia i jednocześnie na tyle silnego by nie chciało się im marnować siły na innych.
Choć jeśli mówimy tu o biciu itd. to docelowo trzeba by zutylizować wszystkie jednostki stanowiące problem i krzywdzące innych bez , czy pod byle pretekstem i wtedy nie ważne czy czarny czy biały , swój nie swój.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
jest w tym nieco prawdy, ale myśle, ze nasze społeczeństwo zbyt upadło, by się jakoś tak zjednoczyć. Chyba mamy ten stan, co maj już i w innych krajach, jak czarnuch krzyknie rasista, to białemu nikt już nie pomoże.
Widok ciapatego albo murzyna nikogo już nie dziwi. Od jakiegoś czasu praktycznie codziennie widze ich na ulicacy, ostatnio pod moim blokiem urządzili sobie jogging i biegają jak po safari. Póki ich jest mało to ludzie będą bagatelizować ten problem ale z czasem przejrza na oczy a wtedy będzie za późno. Dlatego cytując klasyka trzeba siać, siać, siać...
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
ty tez mi na kwiat polskiej inteligencji nie wyglądasz więc...
ach skąd , ja jestem tylko skromnym i pokornym obywatelem popełniającym błędy ortograficzne , który w nieudolny sposób stara się wyrazić swoje zdanie.


czy oprócz orta mamy jakieś zastrzeżenia ?
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
owszem , rasizm sam w sobie jest zły , lecz mniejsze zło może służyć większemu dobru.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
jeżeli mówimy tu o rasizmie to zdrowemu rozsądkowi , by nie doprowadzić do sytuacji jak ma miejsce np. we Francji czy Niemczech , gdzie rodowici mieszkańcy niedługo będą mniejszością.
Ważne też jest pochodzenie imigrantów , osobiście nie mam nic przeciwko temu by przylatywali do nas np. Japończycy przynoszący nowinki ze świata i wspaniałą kulturę , z drugiej jednak strony nie patrzę przychylnie na czarnego który przejechał do kraju by robić dzieci i żyć z socjala , ewentualnie coś pod:cenzura:ić czy poudawać gangstera , a na koniec krzyknąć , że jest się szykanowanym za kolor skóry.
Oczywiście bardzo uogólniam , bo każdy jest inny , lecz statystyki mówią same za siebie.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
we Francji jest inna sytuacja niż w Niemczech. Francja miała wiele kolonii, posiada nadal terytoria zależna. Czy ludzie przybywający kiedyś z tamtych rejonów to imigranci? Dla mnie nie. Natomiast w Niemczech jest inna sytuacja ponieważ Turcy nigdy nie byli żadną niemiecką kolonią i ich można nazwać emigrantami. Statystycznie rzecz biorąc to we Francji ok 93% ludności to etniczni Francuzi, a tylko 3% to Arabowie. podobna ilość Turków występuje w Niemczech. Więc chyba przesadzasz że będą oni niedługo większością w swoich państwach:)
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
"ostatnio pod moim blokiem urządzili sobie jogging i biegają jak po safari"
dobre :D:D :D :D :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
we Francji jest inna sytuacja niż w Niemczech. Francja miała wiele kolonii, posiada nadal terytoria zależna. Czy ludzie przybywający kiedyś z tamtych rejonów to imigranci? Dla mnie nie. Natomiast w Niemczech jest inna sytuacja ponieważ Turcy nigdy nie byli żadną niemiecką kolonią i ich można nazwać emigrantami. Statystycznie rzecz biorąc to we Francji ok 93% ludności to etniczni Francuzi, a tylko 3% to Arabowie. podobna ilość Turków występuje w Niemczech. Więc chyba przesadzasz że będą oni niedługo większością w swoich państwach:)
Imigranci czy nie, czarni to czarni, są problemem. Stwarzają zagrożenie. Są niebezpieczni, bo to, że nie są Polakami działa tylko na ich korzyść. Dla tego powinna być ilość obcych kontrolowana, zrobić limit ile max murzynów może być w Polsce i pilnować. Bo jak będziemy całe cholerstwo z otwartymi ramionami witać to w końcu dostaniemy kopa w dupę, i na pobudkę będzie za późno, skończymy jak głupie francuziki.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
a jeśli czarny to pół-polak bo jego ojcem jest Polakiem a matka z Kamerunu. Dziecko urodziło się w Polsce. Matka zmarła i wychowuję je tylko ojciec. Dziecko dorosło i mówi tylko po polsku. Wtedy nadal jest zły bo jest czarny, czy wtedy jest już Polakiem? Oczywiście dziecko jest tak czarne, że bardziej nie można :p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
a jeśli czarny to pół-polak bo jego ojcem jest Polakiem a matka z Kamerunu. Dziecko urodziło się w Polsce. Matka zmarła i wychowuję je tylko ojciec. Dziecko dorosło i mówi tylko po polsku. Wtedy nadal jest zły bo jest czarny, czy wtedy jest już Polakiem? Oczywiście dziecko jest tak czarne, że bardziej nie można :p

Oczywiście, że jest Polakiem od strony technicznej prawnej itd. Jednak będzie to źle postrzegane z prostych powodów.
Polska to kraj bardzo przestarzałych, i zastałych stereotypów myślowych. Które przypiszą to dziecko chcąc nie chcąc do grupy
"obcokrajowiec" - i wydaje mi się, że obecnie praktycznie niemożliwym będzie dla niego wyjście z niej.
Nie mówię tu o gronie jego znajomych bo oni na pewno to w pełni zaakceptują - tylko o ogóle społeczeństwa.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
jest w tym nieco prawdy, ale myśle, ze nasze społeczeństwo zbyt upadło, by się jakoś tak zjednoczyć.
chodziło o rzuceniu im jakiegoś wroga , na tyle słabego by nie stanowił zagrożenia i jednocześnie na tyle silnego by nie chciało się im marnować siły na innych.
Choć jeśli mówimy tu o biciu itd. to docelowo trzeba by zutylizować wszystkie jednostki stanowiące problem i krzywdzące innych bez , czy pod byle pretekstem i wtedy nie ważne czy czarny czy biały , swój nie swój.
Z drugim zdaniem Garwiny się zgodzę, ale co do pierwszego:
Naprawdę naród upada, skoro do jednoczenia potrzebuje wspólnych wrogów, a nie wspólnej kultury.
Abstrahując od całości. Określona liczba imigrantów może urozmaicać folklor, ich zawyżenie zaczyna zaś ów dominować, czego należy rzecz jasna się wystrzegać. Szczególnie, że własne dziedzictwo mamy wręcz piękne. Generalnie, żadnej narodowości nie postrzegam jednak w zakresie gorszych/lepszych.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Oczywiście bardzo uogólniam , bo każdy jest inny , lecz statystyki mówią same za siebie.
statystyki mówią, ze najbogatsze są kraje o dużym zróżnicowaniu etnicznym
Dla tego powinna być ilość obcych kontrolowana, zrobić limit ile max murzynów może być w Polsce i pilnować
i wpisać rasę do dowodu osobistego?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Z drugim zdaniem Garwiny się zgodzę, ale co do pierwszego:
Naprawdę naród upada, skoro do jednoczenia potrzebuje wspólnych wrogów, a nie wspólnej kultury.
Abstrahując od całości. Określona liczba imigrantów może urozmaicać folklor, ich zawyżenie zaczyna zaś ów dominować, czego należy rzecz jasna się wystrzegać. Szczególnie, że własne dziedzictwo mamy wręcz piękne. Generalnie, żadnej narodowości nie postrzegam jednak w zakresie gorszych/lepszych.
Kultury? Jakiej kultury, jak widzę ostatnio ludzi to brak im elementarnej wiedzy, przy takich strach powiedzieć kultura bo jeszcze pomyślą, że ja ich wyzwiskami obrzucam.
Mogłyby być i tłumy imigrantów, ale ale trzeba mieć na to odpowiednie podłoże. Przy naszym podłożu zrobiliby nam tu drugą afrykę. Poza tym w życiu imigranci się nie zgodzą na wyższość naszej kultury w Polsce, a to jest podstawowym warunkiem, by się nie zatraciła. Równości nigdy nie będzie. Dominować jedna może i musi. Pytanie, czy pozwolimy na to, by obca dominowała.
statystyki mówią, ze najbogatsze są kraje o dużym zróżnicowaniu etnicznym
Przez burdel zawsze dużo kasy się przewija.

i wpisać rasę do dowodu osobistego?
Może być. Ja tam dumny jestem ze swojej. Przeszkadzałoby to tylko tym, którzy odczuwają wstyd.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
przepraszam że się wtrącam, ale ja tak sobie myślę czy ta rozmowa ma coś jeszcze wspólnego z tematem ?
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
bo do takich krajów ciągnie cała chmara... gdzie kasa tam i ludzie z całego świata
i tak i nie, bo czy napływająca ludnosc nie przyspiesza gospodarki? Czy miliony polskich robotników ale i nauowców nie przyczyniły sie do budowania potegi USA?
Może być. Ja tam dumny jestem ze swojej. Przeszkadzałoby to tylko tym, którzy odczuwają wstyd.
bo moze po prostu to jedyna rzecz z jakiej mozesz byc dumny <joke>?
pytanie co zrobic gdy ktos stwierdzi ze nie jest murzynem ,ale metysem-co wtedy test dna?
 
Do góry