Mam sposób na szczęście!

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Żeby być szczęsliwym trzeba do tego dązyć.
Ale nie zawsze mamy to szczęście.Czasem nie mamy sił by dążyć do tego szczęścia,bo zalewa nas fala nieszczęść,z którymi nie umiemy sobie poradzić.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ale nie zawsze mamy to szczęście.Czasem nie mamy sił by dążyć do tego szczęścia,bo zalewa nas fala nieszczęść,z którymi nie umiemy sobie poradzić.

Dlatego też po to sa najblizsi, rodzina, przyjaciele by własnie w takich trudnych (bo niestety takowe bywają -oby było ich jak najmiej) chwilach w naszym zyciu nas wpierali, pomagali.
To trude niestety, ale zycie do łatwych nie nalezy! Trzeba walczyć o wszystko o przetrwanie, o miłość, o pracę, dosłownie o wszystko walczymy! Nie wolno się poddawac bo wtedy przegramy! :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Trzeba walczyć o wszystko o przetrwanie, o miłość, o pracę, dosłownie o wszystko walczymy! Nie wolno się poddawac bo wtedy przegramy!
Walczyć trzeba,zgadzam się z tym,ale czasem brak nam woli walki i poddajemy się.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
i przegrywamy, tracimy wszstko Siebie(czyli życie) i to co nas otacza (kochających Nas ludzi, kolegów, kolezanki , przyjaciół). Tracimi wszystko ....
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się Tomku,że po tych tragicznych doświadczeniach,
bardziej trzeżwo patrzysz w przyszłość.Jest takie powiedzenie :"co nas nie zabije ,to nas wzmocni"
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ide z Karolinką na dwór (przyjaciolka) z nią zawsze jest wesoło :D ^^ i o wszystki przy niej zapominam ;d : )
taki funfel- to skarb ;)
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Wydaje mi się Tomku,że po tych tragicznych doświadczeniach,
bardziej trzeżwo patrzysz w przyszłość.Jest takie powiedzenie :"co nas nie zabije ,to nas wzmocni"

Dokładnie wszystko co mnie otacza spostrzegam zupełnie inaczej jak kiedyś.
Moje zycie uległo diametralnej zmianie i inaczej dzis spostrzegam swiat niz kiedyś...
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Czasem potrzeba porządnego wstrząsu,by móc zmienić swoje życie,swoje poglądy na świat.Gdy od życia dostaje się porządnego kopa,
świat wydaje się zupełnie inny.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Świat sie zmienia
Ludzie się zmieniają
Wszystko sie zmienia, nasze mysli, upodobania, nasze poglądy, nawet zainteresowania.

Tylko nie liczne wartości nie ulegają zmianie. Ale zaznacze nie liczne bo zaleza one od indywidualnego naszego podejścia do nich.

Np Miłość. Dzis mozna kochać, jutro nie
Wiara - dziś mozna wierzyć za rok juz nie.
Przykładów jest wiele...
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Dawniej mówiono:Na te smutki,na te żale...........:/
Teraz mówią czekolada pomoże.A czasem trzeba jednak przez to samemu przebrnąć. :(
 

saseta

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WIEŚ :)
czasem nie da się samemu przebrnąć przez niektóre rzeczy.. problemy!! nie kazdy jest na tyle silny by z wszystkim się uporać.. każdy potrzebuje pomocy!! kogoś bliskiego!! Mi najszybciej przechodzi jak z kimś pogadam tak od serca (z kimś --> przyjacielem)!! wiadomo popłacze.. pomyśle.. ale musze pogadać bo im dłużej 3mam to w sobie tym bardziej boli!! a po co cierpieć...
ja jestem osobą strasznie uzaleznioną od innych i dobrz mi z tym, lepiej i proście.. wiem że są ludzie którzy mi pomogą :):) i to jest to szczęscie MAM PRZYJACIÓŁ!!
pozatym nie zgadzam sie że od nas zalezy czy będzimy szczęsliwi.. różne przypadki chodzą po ludziach.. wiadomo głównie od nas ale nie tylko!!
 

Bajka:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Przeważnie jestem wesoła...szczęśliwa? Nie bardzo sobie umiem radzić z chwilami smutku czy zwątpienia..
A teraz często mnie takie chwile dopadają...Niewiele mi pomagają rozmowy, najlepiej jak mam dużo zajęć i nie myślę o niczym...
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Bywa, że dopada cię chandra, nie masz najmniejszej ochoty na wystawienie choćby nosa za drzwi, wszystko cię drażni, nie masz ochoty nikogo widzieć. Ale wiesz, że sobie z tym prędzej czy później poradzisz. Jakie masz sposoby na pozbycie się uczucia, że jesteś "gruba, brzydka, niekochana i nieszczęśliwa"?

O ja się zabiję ...

no aż tak źle ze mną nie jest.

Jestem zgrabna, ładna, kochana i szczęśliwa ...
a że już drugi chłopak mnie porzucił?
Jego problem.
Będzie kiedyś żałował.
Ale tak myślę teraz, po jakimś czasie.
Na świeżo, to skorzystałam ze swojego wypróbowanego sposobu, a wygląda on tak:

jak dzikie zwierzę
zranione i cierpiące
w ostępach leśnych
liżę swoje rany ...
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja tam kompleksów nie mam :p Jestem średnią dziecwzyną nie brzydka ni ładną :p Gruba tez nie jestem :p A chłopak jak zuci to zuci.. Swiat sie nie zapadnie.. Tylko jeszcze z jakiego powodu zucił :p Ja na zycie nie za bardzo nazekam.. :p
 
Do góry