Mam sposób na szczęście!

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A ja chcę mieć swiety spokój i zamykam się w pokoju i słucham muzyki. Albo łażę po necie i o niczym nie myślę. A najbardziej to lubię wtedy iść na basen. xD z tym tylko, ze rzadko jest taka możliwość.
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Ja się wystrajam i wychodze z domu chociażby żeby pochodzić po sklepach :p wiem że to malo inteligentne :D ale to właśnie sprawia mi przyjemność... To i jak jakiś przystojny chłopak mnie zaczepi :p
 

pralinka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Polska ;)
A ja miałam wczoraj doła.
Ale takiego jak Rów Mariański :D albo i jeszcze większego...
I wiecie co zrobiłam???
Wypisałam 3 strony A4 moich atutów :) Na końcu to już pisałam takie bzdury jak "parzę pyszną herbatę" :D
Ale naprawdę pomaga :)
A moje minusy traktuje jako coś co mnie wyróżnia spośród innych :)
 

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
racja...

a ja jak mam doła to gadam ze swoim psem ;p albo patrze na śpiącego (tak typowo rozwalonego) kota i wtedy od razu mam uśmiech na twarzy ;)
 

Motyl_ak

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
392
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja wtedy przypominam sobie zdjęcia, które zrobiłam wraz z *Dragonfly* i uśmiech nie schodzi mi z twarzy.
Albo myślę o "wodnym" materacu, na który rzucałam się wraz z Milka's nad rzeką/jeziorem. :D
 

kuczek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
woj. Zachodniopomorskie
Mój sposób na szczęście?? Sport, jak mam zły humor ide pobiegac, na rower, pograc w noge siate kosza..cokolwiek. Nie działa to zbyt długo ale lepsze to niz nic ;]
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Ja lubię się wtedy na piłce do nogi powyżywac :p
Pokopać nią o mur etc :D

I lubię sobie jeszcze reggae posłuchać :)
Eh dziwne... Ale ta muzyka mnie uspokaja ;)
Jest taka bardzo fajna piosenka Natural Dread Killaz - Uwierzyć w siebie :)
Polecam tą piosenkę :)
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Włączyć ostrą muzykę na maxa, rozciągnąć się na łożu, wyciągnąć z pod łóżka zdjęcia Marty i sobie o niej śnić ^^
 

just_me

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z łona matki
Jak dla mnie to się nie przejmować i walczyć z wadami.
Na poprawienie humoru jest rozmowa z bliskimi osobami jak również hobby.
:)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Na chandrę słuchajta Chiva chandra - mi przeszło po wysłuchaniu.

Poza tym jak jestem nieszczęśliwy włączam Neverwinter Nights i idę skroić :cenzura: kilku jego... znaczy ludziom :)
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja czasem piszę wiersze, choc potem się ich wstydzę, czasem ogladam jakiś zabawny film (czasem pomaga), słucham ostrej muzyki. Czasem muszę sie wypłakać, choć sa też takie chwile, że nic nie pomaga. Ogladam Kabaret Potem! Świetnie robi
 

Tyna ;)

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Rydzykland
w takie smutne dni biorę pamiętnik do ręki i opisuje mój dzień z pozytywnej strony . to mi pomaga , a przy okazji przeglądam swój cały pamiętnik , żeby przeczytać o
czymś z przeszłości . to pomaga .

Chandrze mówię stop . Jeśli mnie już dopadnie , to wychodzę na dwór , lub idę na zakupy albo odwiedzam przyjaciół .
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Bywa, że dopada cię chandra, nie masz najmniejszej ochoty na wystawienie choćby nosa za drzwi, wszystko cię drażni, nie masz ochoty nikogo widzieć. Ale wiesz, że sobie z tym prędzej czy później poradzisz. Jakie masz sposoby na pozbycie się uczucia, że jesteś "gruba, brzydka, niekochana i nieszczęśliwa"?



Cóż... Nie dopada mnie chandra, bo wiem jak wiele posiadam. Potrafię docenić to, co mam. I to mi daje codzienną radość z życia.
 

kobieca.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
prosto z serca.
idę wtedy na zakupy z przyjaciółkami,wieczór u którejś w domku, plotki, kosmetyki ,duużo lodów - takie małe piżama party
i od razu mi się humor poprawia
 

coco

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
woj.pom.
Niestety najlepszym dla mnie sposobem, jest zrobienie się na bóstwo i doprowadzenie wszystkich kolegów z pracy do szału, wychodząc z pokoju po kokieteryjnym kuszeniu ich swoją osobą. Przeważnie łykają haczyk i nastrój ulega znacznej poprawie :D
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Dla mnie najlepszy jest sen... jeśli wieczorem jest mi źle i zasypiam i mam spokój, mija... czasami poprostu wydaża się coś co odwraca moją uwagę od smutku... a czasami nic nie robiąc humor sam sie poprawia... nagle bum i jestem wesoła :)
 
Do góry