Mam sposób na szczęście!

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
moj sposob na chandre hmm zawsze wtedy robie wszystko by pogrzyc sie jesszcze bardziej czytam pesymistyczne opisy na gadu przypominam sobie smutne rzeczy itp.ale zawsze przechodzi w najgorszym wypadku ide sie wyzyc :D
 

Attachments

  • 3081_1_.gif
    3081_1_.gif
    31,1 KB · Wyświetleń: 32

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja słucham muzy i własnie odniej mi przechodzi chandra xD A co do dziewczyn gdybym widzial taka ktora placze pewnie bym podszedł i ja przytulił ;p Ale zazwyczaj uciekaja ^_^ hehehe
 

bursztynek

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
1.pisanie bloga
2.zadnej smutnej muzyki
3.zadnej samotności-tylko towarzystwo
4.papierosy
5.książka
6.Tv
7.wyjazd na kilka dni
8.FORUMOWISKO :eek:k:
 

wiolusia

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mi pomaga..s[pptkanie sie z Qmpelkami..zawsze mi to poprawia max humor...tylko gożej jak kone nie mogą...
 

syzyff

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Mi pomaga słuchanie ulubionej muzyki, bycie wśród ludzi, pisanie bloga, korespondowanie, odwiedzanie forum, wyjście od czasu do czasu do kina, na spacer, ciekawa książka.
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HAŁS
Ja poprostu nie mam takich kompleksów? Na szczęście... A jeśli nie mam ochoty nikogo widzieć, wyłączam gg, telefon komórkowy i nie odbieram domofonów :p Czekam do następnego dnia :p
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Nie mam sposobu na szczęście, a to, że pozbęde się myśli jaka to ja nie ejstem, szczęśliwa mnie nie uczyni, jestem raczej indywidualistka i nie interesuje mnie jak postrzegaja mnie inni, więc nie zastanawiam się nad tym jak wyglądac przed innymi...
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Mój najskuteczniejszy sposób na chandrę??

znaleźć sobie jakieś zajęcie, cokolwiek, żeby tylko mnie wciągnęło, zebym nie myślała o tym wszystkim co mnie dołuje...

wyjście gdzies, na impreze albo na spacer to mi raczej nie pomaga...

już prędzej rozmowa z kimś blisssskim :]

B) B)
 

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
Ja zmieniam powód przez który mógłbym się dołować dla własnych potrzeb :D
Wole zapomnieć lub olać robiąc wszystko na przekór niż było, aby zapobiec podobnej sytuacji
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Moglbym polecic dwie ksiazki - "Sens zycia" - w pdfie krazy w internecie, oraz "Alchemik".
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Jak sobie radze z chandrą???Nie wiem bo niegdy nie byłem w takim stanie psychicznym.Moze dlatego że nie dopuszczem do siebe negatywnych myśli?:) Nie za bardzo nie rozumiem określenia chandra.
 
A

-anonim-

Guest
Nie ma dla mnie sposobu na szczęście...
Proste:
Raz jest a raz go nie ma

Łatwiej jest nie doprowadzać się do stanu
'skrajnej rozpaczy' niż
próbować z niego wyjsć :D
 

happygirl

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ja wiem ze sen leczy duszę,rano wszystko wyglada inaczej,wszystko wraca do normy.A tak wogóle to zajac sie czymś...nie siedziec i nie dołowac się bo to nas niszczy...choć czasem nawet nalezy sie wypłakac to takze jest sposób na lepsze jutro.Czytałam ostatnio w "Charakterach" ze smutek jest cześcia naszego życia i nie nalezy go unikać uciekac od niego.Jest czas na smutek i radość.wszystko ma swoje miejsce i czas.Byle z umiarem,bo moze sie stac chorobą cierpiętnictwo i uzalanie nad sobą.pozdrawiam
 
N

Nazer

Guest
Nie miewam takich stanów jak chandra, depresja, czy inne doły, nei wiem czemu, może to wpływ niektórych osób a może mój wrodzony, skrajny optymizm. Nie ma się co smucić, zamartiwać na zapas, życie jest jedno(no chyba że wierzycie w reinkarnacje), nie zamierzam zmarnować go ani na depresje, ani na wyścig szczurów.

moje kilka sposobów :
*herbatka
*łóżko
*kąpiel
*książka
* i kompletna cisza...
- herbatka oj tak :D
- łóżko tyż
- kąpiel eee to nie dla mnie :D
- książka też może być
- i ulubiony rodzaj muzyki... :D
 

Bodzian

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja przede wszystkim mam zasadę pier**lić to co jest pełne beznadziei-czyli ne przejmować się tym na co nie mamy wpływu albo naprawienie tego jest na tyle trudne że nie damy rady... A jeśli coś denerwuje to po prostu się nie denerwować, bo nasze zdrowie nie jest warte tego... A sposoby odstresowania się... napewno spędzenie czasu z bliską osobą, obejrzenie filmu jakiegoś, czy zajęcie się tym co lubimy... albo po prostu przespać sie :)
 

somebodyblog

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
brak
Ja slucham glosno muzyki :) najlepiej rocka :D Staram sie odciac od swiata i czekam az samo mi przejdzie :) Mysle ze takie okresy sa potrzebne w zyciu :) pozniej lepiej patrzy sie na to co nas otacza :D
 

rosaires

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dalekooo...
powiem wam tak...zawsze po takiej chandrze(cierpieniu smutku)przychodzi jakas radość i tym sie pocieszam....
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Hm..
Najlepiej cieszyć się ze wszystkiego..
Obojętnie czy to jest smutne czy nie,
Ale zawsze powinniśmy być uśmiechnięci i radośni.
 
Do góry