Mam sposób na szczęście!

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ja tam kompleksów nie mam :p Jestem średnią dziecwzyną nie brzydka ni ładną :p Gruba tez nie jestem :p A chłopak jak zuci to zuci.. Swiat sie nie zapadnie.. Tylko jeszcze z jakiego powodu zucił :p Ja na zycie nie za bardzo nazekam.. :p
Fajnie,że nie masz kompleksów.Takie beztroskie życie prowadzić nie każdy może.
Ja nawet myślę,że na dłuższą metę to jest nudne.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja miewam czesto nastroj melancholijny i bardzo to lubie :D a kiedy dopada mnie glebsza depresja, moze to nie jest juz przyjemne, ale ja...wiem po co czlowiek cierpi, rozumiem to i jestem na to gotowa. chociaz nie spotkalo mnie w zyciu jakies ogromne cierpienie, wiem, ze gdyby mnie spotkalo juz by mi to tak latwo nie przyszlo...jednak grunt to probowac to wszystko zrozumiec i wiedziec ze to jest zamierzone, ze dzieki temu sie uczymy. poczytajcie Ksiege Hioba :D A odnosnie bezprzyczynowej chandry (bo rozpisalam sie na temat cierpienia, chyba nie do konca na temat :p) to zycie w stale dobrym humorze byloby nudne :D
 

slonko21

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
wrocław
najlepiej to uwierzyc ze swiat jest piekny i kolorowy i ze zycie zawsze ma sens i nie nalezy sie przejmowac tym co mowia inni bo najwazniejsze jest to co niewidoczne jak mawial Maly Ksiaze:)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Mój sposób?
Taniec.
Włączam muzykę,zamykam pokój i zapominam o wszystkim.
Wyczyniam jakies dziwne wygibasy :D lub wczuwam sie w muzyke i płyne razem z nią.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja sie tam nie przejmuje niczym , chyba tak tez mi inni mowia... Dól...zadko kiedy bywa. Wlanczam wtedy moja muze na fula i sie odstresowuje, dobre sa tez spotkania z przyjaciolmi :)
 

Piskllak

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Jamajka :) Gorąca stolica reggae :)
Ja słucham muzyki i śpiewam do tego (choć może to nie należy do najszczęśliwszych wrażeń dla moich słuchaczy). Potem rozmyslam sobie lub czytam wesołe książki :)
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ważne jest abyś nie przejmowała się opiniami innych.Codziennie powtarzaj sobie, że jesteś ładna zgrabna i mądra lub co chcesz.Zobaczysz efekty po paru dniach.Mów to głośno i przed lustrem.To naprawdę działa.Pozwoli Ci to uwierzyć w siebie.Poza tym obracaj się w kręgu ludzi którzy mówią i życzą Ci dobrze.Będziesz pozytywnie nastawiona.
 

*Annetka*

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni..
a ja pierwsze co robie to włączam sobie najostrzejszą muzykę jaką mam (heavy metal np, albo cos co jest rownie glosne), a po jakiejs chwili zapuszczam sobie Mozarta (uwielbiam Mozarta) i rysuję. Normalnie jak sobie rysuje, to mi nie wychodzi, a jak jestem wpieniona, to rysunki wychodzą mi cudne ;) [przewaznie jest to manga&anime]
 

Rafał Istebna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Mój sposób na doła :) worek bokserski. No bo wiecie zasada jedna żeby mieć doła trza sie dołować, żeby sie dołować trza myśleć. Więc rozwiązanie proste przestać myśleć, żeby to zrobić starczy swoje ciało tak wymęczyć że sie mu myślenia odechce.
 

***_LeNu$Qa_***

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
208
Punkty reakcji
0
Miasto
Z zaświatów :P
Nie można przejmować się osądami innych osób! Każdy jest piękny na swój sposób - nawet Marylin Manson czy Michael Jackson :D . Trzeba pokochać siebie i czerpać z życia jak najwięcej, ile tyko się da! Żyć pełnią życia! A kiedy już KONIECZNIE mam doła, to puszczam sobie The Veronicas, Avril Lavigne albo TH i drę się jak głupia, wtedy mogę wykrzyczeć cały żal, ból i smutek i mi przechodzi!
 

mariah01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie popieram poglady margoli19. :) Ja szczerze mowiac nie poznalam jeszcze takiej osoby, ktora by mnie idealnie akceptowala, ale wiem, ze taka bedzie :) Wystarczy troche czasu ;) A z przyjaciolmi u mnie to bywa roznie... B) Ale coz, cale zycie przed nami :) , dlatego pozdrawiam :papa: papa!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mój sposób na szczęście to moja muzyka :) to lekarstwo na ból. Nie przejmuje sie tym co inni o mnie mówią. Niech mówią ale najpierw spojrzą na siebie i swoje życie.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Mój sposób na szczęście? Tabliczka czekolady, jakaś dobra książka albo mój Miś ;)
 

minio

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn
hmmm.... spacer w ulubione miejsce, słodycze :D , dobra ksiazka no i oczywiscie zakupy...najlepiej zakup nowych butow.posiadanie czegos ladnego poprawia mi nastroj, czuje sie dowartosciowana i mniej brzydka i jest mi lepiej. :)
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
moim sposobem [przynajmniej na krótkotrwałą poprawe nastroju] są zakupy...
i jutro na nie pójde bo mam dość...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja jak mam chandrę, to dołuję się jeszcze bardziej - włączam dołującą muzyczkę i pogrążam się w dołujących myślach... Nie wiem, dlaczego tak mam :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja jak mam chandre to szczerze mowiac nic nie robie :D albo robie to co lubie wlaczam komp i jakas wesola piosenke zeby mi przeszlo albo odwrotnie cos smutnego, dolujacego i w dodatku czytam smutasne opsiy na gg ...a potem wstaje i ide gdzies...przewaznie do mamy ona ma prawie zawsze dobry humor i jak jej sie wygadam to mi pomaga albo ide na spacer powiem wam ze prowadzilam pamietnik ale potem jak czytam te smutne chwile to jestem tylko bardziej przygnebiona , wiec kiedys pomyslalam ze zaloze taki pamietnik z tylko wesolymi chwilami i bede je czytac jak zlapie chandre..jakos do tej pory nie moge sie z tym zebrac zeby zaczac.. :)
 
Do góry