Ld- Świadomy Sen

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Ja mam jakoś tak że zawsze zaraz jak się pojawi LD to odzyskuję świadomość tak że prawie się budzę i wtedy obraz szybko znika i nic z tego :) Ale raz udało mi się trochę polatać w jakiejś bajce :D
 

admin095

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzien dobry, mam 18 lat i interesuje sie snem ze wzgledu na to ze zdaje sobie sprawe jaki jest wazny w calym zyciu. moge udzielic wskazowek porad badz opowiedziec o moich snach swiadomych i nie oraz snach proroczych (moze glupio brzmi ale to jednak prawda) ktorych mialem ponad 14 (teraz ich nie licze). ogolnie wszystko co wiaze sie ze snem. gg: 4717912
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
glosowalem na tak, chociaz w snie kontrolowalem tylko siebiem zaznaczylem dlugo mimo ze sen byl krotki (mimo ze zawsze staralem sie zeby potoczyl sie innaczej ginalem, a w kocnu olewalem to sobie mowiac w snie ze to tylko sen i nie ma sensu nic robic bo i tak nie mam szans by uciec) ale mialem go czeeeesto, a i to co mnie gonilo tak jakby tez wiedzialo ze to sen i ze nie uciekne bo jakby pamietalo ze za poprzednimi razami mnie zawsze dorwalo. wole sny erotyczne, ale taki mialem tylko raz, koszmary mi sie nie podobaja nawet jak mozna miec na cokolwiek wplyw
 

marié.

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
85
Miasto
Uć.
miałam,mam.
od zawsze.
to jest tak że jak zasnę..to jestem np. w domu ,a reszta kieruje sobą i tym snem jak chce...Zależy.
Raz fajnie raz nie..fajnie jak poleciałam z koleżanką na pustynie.
To było chyba ok. tydzień temu..
 

gillaz

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
miasto industrialne
A jak rozróżnilibyśmy świadomy sen od astralnej projekcji?
A może są na tyle podobne, że nie jesteśmy w stanie ich rozróżnić?
 
B

Bad Boy

Guest
To proste, świadomy sen powstaje przez odzyskanie świadomości w nim, czyli jesteśmy w nierzeczywistym środowisku. Natomiast w astralnej projekcji jesteśmy w bardziej rzeczywistym miejscu.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Miałem kilka razy (pisałem już o tym ale chyba nie w tym termacie). Sam go nawet wywołwyałem. Ale według mnie to głupota, o wiele ciekawsze są sny normalne, w nich można dowiedzieć się czegoś o sobie.
 

bartosh18

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
tez miewalem takie sny, koszmary z ktorego potem probowalem sie obudzic... wiedzialem ze to sen juz widzialem lozko ale w podswiadomosci zostawal obraz koszmaru niezbyt fajne doswiadczenie.... probowalem nawet walczyc z koszmarem bo przeciez to sen ale jakos w ostatniej chwili dawalem za wygrana i sie poddawalem.. i zmuszalem sie do pobudki
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Miałem wiele razy takie sny, wczoraj miałem świadomy sen erotyczny. Pocałunek z koleżanką bym co najmniej tak za:cenzura:isty jaki mógłby być na żywo. Poza tym, pamiętam inny świadomy sen - co prawda nie mogłem przez jakiś czas uzyskać kontroli, ale siłą woli złamałem barierę i zacząłem robić wszystko, co chciałem.
 

sowa_gadno

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gądnno
Ja przeżyłem to niestety tylko raz było to świetne lecz nie mogłem przełamać bariery strachu. To było dawno i chciałbym to powtórzyć może zacznę ćwiczyć tak jak jest to opisane na początku tematu to może wtedy się uda.
Pozdrawiam. :przewraca:
 

Judasek

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miałem taki sen ze 2 razy ale raz go opanowałem i sobie w nim normalnie żyłem xD a za drugim razem wessał mnie normalny sen.Żeby sie nie obudzić z takiego snu nie nalaży sie bardzo ekscytować.Wtedy da sie go opanować i da sie nim zawładnąć

Miałem taki sen ze 2 razy ale raz go opanowałem i sobie w nim normalnie żyłem xD a za drugim razem wessał mnie normalny sen.Żeby sie nie obudzić z takiego snu nie nalaży sie bardzo ekscytować.Wtedy da sie go opanować i da sie nim zawładnąć
 

capitan.obvious

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
lbn
miałam taki sen raz ale był bardzo hmm "dziwny", nie był straszny bo śniło mi się wtedy coś, czego nie powinnam się bać ale pamiętam że potem przez kilka dni bałam się zasnąć ...
 

freddiqa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja cwicze takie sny i bardzo bym je chciala, ale jeszcze mi sie nie zdarzyło...;p
a w snie chcialabym isc i spedzac czas z moim bylym chlopakiem...nie utrzymuje juz z nim kontaktu, a ja tak strasznie za nim tesknie...
przeczytałam kiedys o tych snach i pomyslałam ze fajnie by bylo gdybym, potrafila kontrolowac moje sny i spedzalabym caly czas z nim,. chociaz w snach...jest taka możliwość nie?
cwicze dalej ;D <motywuje> ;P
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
przeczytałam kiedys o tych snach i pomyslałam ze fajnie by bylo gdybym, potrafila kontrolowac moje sny i spedzalabym caly czas z nim,. chociaz w snach...jest taka możliwość nie?
Oczywiście w LD można wszystko, ale to wciąż tylko sen. Więc nie spotkasz się z nim a z wytworem swojego umysłu(głupio brzmi).
 

freddiqa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
No tak xP Głupio :D
Ale dla mnie zobaczyć go to już coś xD
Ale ujdzie ;D
życzę wszystkim powodzenia ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Haha,ale fajny wymyśliłem sposób :D Słuchajcie,może troszkę głupi ale działa w 100%(przynajmniej na mnie :p):
Styl łazienkowy
Wstęp:
Więc jak zrobić LD?Każdy chce to zrobić lecz nie potrafi.Postaram się Wam to ubliżyć.Ten sposób jest taki dziwny,że aż śmieszny.Zaczynamy!
Przygotowania:
Wchodzisz do łazienki i siadasz na kiblu.Gdy będziesz robił(nie napiszę co ;])to wymyślaj cały plan podróży po całym świecie snów.Najlepiej gdzieś tak 5 punktów.
Potem ,gdy załatwisz swoje sprawy popatrz na wannę.Zapamiętaj od razu pierwsze skojarzenie.Moje to było na przykład jezioro-morze.Idź pod prysznic i staraj się rozluźnić i zapomnieć o wszystkim.Po pewnym czasie nie będziesz czuł wody na sobie i będziesz już prawie na granicy snu a reala.Pomyśl sobie wtedy o tym śnie(czyli ma być o tym pierwszym skojarzeniu).Gdy wyjdziesz spod prysznica,owiń się do pasa ręcznikiem(tak jakbyś nosił spódniczkę).Wytrzyj się i idź spać.
Finał!:
Postaraj się zasnąć.Gdy będziesz tak na granicy snu i będziesz widział takie obrazy ,że gdzieś idziesz lub coś robisz,nie będziesz mógł nad tym zapanować.Gdy będziesz w pełni snu zacznie się akcja.Zapewne zobaczysz w końcu to twoje pierwsze skojarzenie.Ja zobaczyłem jezioro.
-Ej,to przecież sen!-
No i zapanowałem nad tym snem.Myślę ,że Wam też to się uda :) Pozdrowienia !!
 

pan.A

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
sposób który opisujesz pod koniec jest utarty, sposób z kiblem jest bezużyteczny, aczkolwiek + za starania, poza tym, każdy jest w stanie się tego nauczyć, należy jedynie regularnie ćwiczyć, pewni ludzie uzyskują najwięcej efektów stosując jedną metodę, inni stosują kilka metod w danym czasie, jeszcze inni po prostu to robią nie stosując żadnych metod;
pan.A
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Miałam dziś coś co chyba można było nazwać LD...
Śniło mi się, że byłam w sklepie, zrobiłam zakupy, poszłam do Kasy i naliczono mi 40 zł.
Dałam 200 zł ale ekspedientka mówi, że nie ma wydać i czy może mam drobne.
Chwila zastanowienia i przypomniało mi sie, że ja w portfelu (w rzeczywistości, na jawie) miałam tylko 50 zł więc skąd się nagle 200 wzięło?
I sobie mówię, że w takim razie to musi być sen, że to chyba LD.
Ale powiem Wam, że byłam taka zła z powodu tej nieścisłości w moim portfelu bo dlaczego 200 a nie np. 1000 albo 10tyś? ;)
I z tej złości się obudziłam... Otwieram oczy i se sama do siebie mówię i gdzie ta niby frajda z tym LD? :D
 
Do góry