Ld- Świadomy Sen

nocnymarek

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich jestem nowy.

Opowiem teraz troche o moich snach itp ;P

1. Raz w życiu gdy spałem pojawiłem się w białej przestrzeni - widziałem siebie, mialem pelna swiadomość, krzyczałem tylko ,,mamo, mamo" bo bałem się, że się już nie obudzę, ale jednak mi sie udalo obudzilem sie, a potem dowiedzialem sie ze moja mama mnie nie slyszala ;(
To bylo straszne uczucie, myslalem ze umarłem albo co. Wtedy to pierwszy raz nauczylem się budzić.
2. Jezeli mam swiadomosc ze snie mam swietny sposob na przebudzenie się, mianowicie:
Stoje w miejscu ( we snie) i bardzo napinam mięśnie jakbym przenosil cos ciezkiego i silą woli budze sie caly i zdrowy ( uff znowu udalo sie uciec przed groznym minotaurem xD).
3. Nie wiem czy to jakaś wada, ale czasami moje sny sie powtarzają ( najgorzej że te najstraszniejsze..), już 5 razy śniłem o trupie z szafy bez głowy, który mnie goni a ja nic nie moge zrobić, z 4 razy o Tyranozaurze, który goni mnie w gęstwinach leśnych i z 10 razy o byku, który zabija miejscowa ludnosc w wiosce - a na koniec mnie... To jest troche denerwujące. Teraz poczytałem trochę o tej świadomosci w czasie snu i bede to musial wykorzystac w przyszlym snie :) Latanie? Odlot :)
Tylko problem, że od dwóch tygodni to nic mi się nie śniło/ nie zapamiętałem żadnego snu. Ech..
4. Nie wiem czemu ale jak dopada mnie jakiś straszny stwór z zębami i gryzie, albo wypadam przez okno, spadam z czegoś to się budzę. Chcialbym widziec jak mnie pożerają , a nie się budzić :p
5. Kilka miesiecy temu mialem przejmujacy sen - snila mi sie moja smierc. Kiedy nastapila, to moja dusza uciekla z planety Ziemia i poleciala do gwiazd - widzialem wybuchy itp, a potem jakies slonce, czy fajerwerki. Nastepnie obudzilem sie z bardzo szybko bijacym sercem i zalany potem. Czy ktoś mi wytlumaczy o co chodzi? (Już dalej nie mogłem spać tej nocy..)
6. Pewnego razu snilo mi sie ze pocalowalem dziewczyne ktora mi sie nie podobala - w podswiadomosci. Nie chcialem tego robic, a kiedy sie obudzilem przestraszylem sie tego co zrobilem.
Balem sie w szkole podejsc do tej dziewczyny myslac ze ona o tym wie. grrr.
7. Czy aby na pewno w czasie snu mozna sobie ,,stworzyc" jakies przedmioty, np. pistolet, stworzyc slonia itp? Jezeli tak no to kurde chce jeszcze raz miec swiadomy sen :)
8. Kiedy byłem mały (ok 3-5lat) snil mi sie malenki smoczek ktory sie na mnie patrzyl i smial, a potem sie obudzilem i zauwazylem ze w domu nie ma rodzicow... Bylem bardzo przestraszony, od godziny 2 ogladalem filmy w telewizorze , balem sie zasnac, balem sie byc sam.

P.S. Czasami tez jezeli uciekam czuje, ze moje cialo jest zdeka spowolnione. Nie moge nic przeczytac.
2.P.S. Czy tez tak macie ze jezeli cos wkuwacie przed snem i slabo umiecie to po snie umiecie na blache?

Dziekuje za przeczytanie choc troszke mojego tekstu!
Pozdrawiam wszystkich.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
sok pomarańczowy i czekolada wzmagają świadome sny a że od dzieciństwa co wieczór wcinam te przysmaki to już nawet sama umiem je wywoływać po prostu kładę się i śnie i tak mogę co noc często nawet na lekcjach wpadam w trans zamykam oczy i mnie nie ma... mam też straszną skłonność do snów na jawie czuje smak zapach dotyk... słyszę dźwięki dlatego często łącze jedno z 2 a mam jakiś opowiadać...? u mnie dotyczą one chyba niemal wszystkiego bo to moja "dolegliwość" od ponad 12 lat x)

ale każdy medal ma 2 strony często nie mam wpływu gdzie "akcja" się zacznie przez sen potrafię tak samo się śmiać jak i płakać czasem mam tylko kontrolę nad samą sobą a nie nad tym co dzieje się we śnie często uciekam giną moi bliscy i to wszystko czuję...
 
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Mi śnił sie Titanic ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ niestety toną . W tym śnie pełniłem role jednego z marynarzy który spuszczał szalupę , fajne było to że mogłem poczuć tą stal .
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ostatnio miałem coś takiego. Oj, działo się. :D
Była wojna, wojna między ludźmi, a orkami xD. Dowodziłem oddziałem ludzi. Miałem taką dłuuugą katanę i wyżynałem orków. Dźgałem ich, obcinałem głowy. Niestety nie wiem kto zwyciężył, bo sen się skończył. :(
Eh, zdecydowanie za dużo Warcrafta. xD
 

nocnymarek

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak tak, warcraft :)
Też w to gram/ grałem :) calutkie 3 lata ;)
A aktualnie pogrywam w grę:
World of Warcraft - MMORPG. Najlepsza gra z tego rodzaju na świecie
Do gry dołączyło już 10mln ludzi a ta liczba ciagle wzrasta. Wszyscy niecierpliwią się i czekaja na nowy dodatek: Wrath of the Lich King ktory wyjdzie juz wkrotce.
Sam mam tylko 60lvl Hunterem ;P Ale nie mam dodatku, dlatego jest to maxymalny poziom, na razie farmie honor ;)

Co do snów.

Chciałbym, żeby mi się śniła bitwa pod Grunwaldem.
 

Piotrono

niedoszły chemik
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
845
Punkty reakcji
0
Miasto
jak to skąd? stąd!
nie miałem takiego snu, jeśli pamiętam
A aktualnie pogrywam w grę:
World of Warcraft - MMORPG. Najlepsza gra z tego rodzaju na świecie
Do gry dołączyło już 10mln ludzi a ta liczba ciagle wzrasta. Wszyscy niecierpliwią się i czekaja na nowy dodatek: Wrath of the Lich King ktory wyjdzie juz wkrotce.
Sam mam tylko 60lvl Hunterem ;P Ale nie mam dodatku, dlatego jest to maxymalny poziom, na razie farmie honor mruga.gif
A to po co?
 

Luzgur

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Świadome sny mam zazwyczaj rano gdy powoli zaczynam się budzić więc nie trwają zbyt długo zwłaszcza, że świadomość odzyskuje zazwyczaj w trakcie jakiegoś długiego snu w każdym razie tylko takie przypadki pamiętam. Czasem pomaga gdy przez lenistwo nie umyje zębów a jako, że panicznie boje się próchnicy potrafie wstać z tego powodu nawet w środku nocy często też nie zasypiam do końca popadam w jakiś dziwny stan w którym docierają do mnie dźwięki z otoczenia np. gdy zasnąłem oglądając program o Titaniku śnił mi się pokład zatopione statku zresztą dokładnie słyszałem słowa lektora ale nie nazwałbym tego świadomym snem...

Najlepsze, najbardziej realne LD to WILD czyli świadome zaśnięcie ale niestety to cholernie trudna metoda można liczyć od albo do 100, można się skupiać na oddechu chodzi o to by zająć czymś umysł do czasu pojawienia się hipnagogów potem jest już łatwiej ostatnio pomagam sobie masturbacją - trudno zasnąć w stanie seksualnego podniecenia a nawet jeśli to prawdopodobieństwo, że będe miał sen który zapamiętam zdecydowanie wzrasta więc sposób ma wiele zalet...
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Najlepsze, najbardziej realne LD to WILD czyli świadome zaśnięcie ale niestety to cholernie trudna metoda można liczyć od albo do 100, można się skupiać na oddechu chodzi o to by zająć czymś umysł do czasu pojawienia się hipnagogów potem jest już łatwiej ostatnio pomagam sobie masturbacją - trudno zasnąć w stanie seksualnego podniecenia a nawet jeśli to prawdopodobieństwo, że będe miał sen który zapamiętam zdecydowanie wzrasta więc sposób ma wiele zalet...
wiesz jak ja się tego uczyłam..? schodziłam po schodach w dół oczywiście nie fizycznie xP ale po takich schodach które nie mają końca po pewnym czasie u mnie już po kilku minutach widza koniec schodów i odpływam w scenerię w której zaczyna się sen... x)
 

Luzgur

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
wiesz jak ja się tego uczyłam..? schodziłam po schodach w dół oczywiście nie fizycznie xP ale po takich schodach które nie mają końca po pewnym czasie u mnie już po kilku minutach widza koniec schodów i odpływam w scenerię w której zaczyna się sen... x)
Znam tą metode ale podobnie jak liczenie szybko zaczyna nudzić co skutkuje utratą świadomości, próbowałem to sobie urozmaicić np. licząc schody albo zamiast liczyć dokonywać prostych działań niestety z marnym skutkiem.
Dziś postanowiłem spróbować autohipnozy znalazłem ciekawą strone http://www.transmisja.glt.pl/ a tam min. skrypt na wywołanie oobe :

Gdy doliczę od jednego do pięciu Twoje ciało fizycznie stanie się zupełnie sztywne i nieruchome.
Jeden...
Dwa...
Trzy...
Cztery...
Pięć...
Gdy doliczę od sześciu do piętnastu zaczniesz pogłębiać do maksimum swój trans i zejdziesz na najniższe częstotliwości fal mózgowych dokładnie takie, jakie są w czasie snów.
Sześć...
Siedem...
Osiem...
Dziewięć...
Dziesięć...
Jedenaście...
Dwanaście...
Trzynaście...
Czternaście...
Piętnaście...
Gdy doliczę od szesnastu do dwudziestu pięciu Twoje ciało astralne zacznie wirować we wszystkich kierunkach coraz szybciej i szybciej, nie zatrzymując się, a Ty w sposób nieświadomy podłączysz się do jakiegoś pozytywnego źródła energii i będziesz się doładowywać stale w taki sposób, że będziesz mogła utrzymać stan wyjścia jak najdłużej. Dodatkowo będziesz nieświadomie czerpać z moich zasobów energetycznych, a przy tym ja sam będę się ładować automatycznie, by ich wystarczyło i dla mnie. Chcę też byś nieświadomie stworzyła barierę ochronną wokół siebie, wykorzystując całą swoją wiedzę podświadomą i korzystając z mojej podświadomej wiedzy.

szesnaście...
siedemnaście...
osiemnaście...
dziewiętnaście...
dwadzieścia...
dwadzieścia jeden...
dwadzieścia dwa...
dwadzieścia trzy...
dwadzieścia cztery...
dwadzieścia pięć...
Gdy doliczę od dwudziestu sześciu do trzydziestu oderwiesz swoje ciało niematerialne od fizycznego bardzo szybko i bezpiecznie wychodząc poza swoje ciało fizyczne ciałem astralnym. dwadzieścia sześć...
dwadzieścia siedem...
dwadzieścia osiem...
dwadzieścia dziewięć...
trzydzieści...
Wyjdź poza ciało TERAZ.

Lekko przerobiłem, nagrałem i... pierwsze efekty są dość obiecujące choć wydaje mi się, że moje nagranie jest przynajmniej 2x za krótkie cóż zobaczy sie...
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Ja mam na okrągło takie sny.Wiem ze śnie idę gdzie chce robię co chce i zawsze wiem że śnie i jak chce się obudzić to podskakuje albo wyskakuje z okna czy z dachu i bardzo gleboko zamykam oczy, wtedy zawsze zmieniam nagle sen ze leze w lozku i niby spie jeszcze ale juz konraktuje,nie wiem jak to nazwac,nawet slysze co robia i mowia np moi rodzice w domu,i musze wtedy szarpnac soba to wtedy sie juz budze :) Tylko dlaczego jak mam swiadomy sen to zawsze mnie ktos goni i musze uciekac :/
 

Beatkab95

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Jasienica
ej ja miałam taki sen (straszny) i tam byłam z kolezanką w takim domu i wsiadłysmy do jakiegoś samochodu który gdzies tam stał i tam prowadził gościu bez głowy reki i jednej nogi...
a później mogłam nim kierowac (snem) i jak np. jak nas goniła taka babka to ja "zarzyczyłam sobie" zeby nas nie dogoniła a my w tłum ukiekłyśmy... nie wiem jak to opisac ...
coś mi sie sni ale ja tego nie chce i wracam i chce zeby mi sie sniło coś innego...

później w tym śnie chciałam zebyśmy spotkały mojego brata i spotkałyśmy go i pojechaliśmy na policje... <blee> i ja mówiłam zeznania... normalnie myślałam jak by to było teraz...

a mama mówiła ze cos szeptałam przez sen ale nie mogła mnie zrozumiec... dotąd śmiałam sie z tego snu ale jak przeczytałam o LD to juz mnie to nie śmieszy... no to takie sny sie nazywaja świadomymi czy poprostu zwykły? bo ja sie na tym nie znam :|
 

Ośka =)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien.. ;)
Ja pare razy wchodziłam w tą faze świadomego snu, ale szybko się wybudzałam. Po prostu było to szokiem dla mnie no i bum, sen się skończył. Czy są jakieś sposoby żeby się nie wybudzic tak szybko ze snu?
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
A co robicie, żeby wam się wogóle cokolwiek śniło ?:(
1: uwaga za dnia (skupienie nad tym co się robi) / życie z pełną świadomością.
2: po przebudzeniu nie zrywaj się od razu z łózka tylko poleż chwilę i skup się na swoich myślach zadając pytanie: co mi się śniło? Lub wyrażając swoją wolę: "chcę wiedzieć co mi się śniło".
 

balalajka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
1 206
Punkty reakcji
0
W młodości miewałem takie sny prawie każdej nocy. W większości przypadków wzbijałem się wtedy w powietrze. Siłą wyobraźni można było tworzyć rzeczy, osoby, miejsca. Uwielbiałem to i tęsknię za tym jak cholera. Ostatnimi czasy nie śnię już wogóle. W sumie ponoć śnimy całą noc, ale ja nic a nic nie pamiętam.
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja pierwsze LD zacząłem miewać po przeczytaniu tego poradnika. Polecam wszystkim teraz mam średnio 4 LD w tygodniu! Jak nawet nie mam LD to pamiętam po 3 sny z jednej nocy.

A pierwszy LD miałem tej nocy, której zacząłem czytać książkę :) Naprawdę świetna rzecz.
 

Siena

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Uświadomiłem sobie, że ja też miałęm taki sen. Raz w życiu tylko :/ Ale to był jeden z najciekawszych snów w moim życiu. Pamiętam, że latałem :D Tandetne, ale w końcu nie zawsze można sobie polatać. A w takim śnie wszystko wydaje się tak realne, istnieje tylko to co sobie wyobrazimy, bo pamiętam, żę za oknami pomieszczenia gdzie byłem nie było nic :p
 
Do góry