Ld- Świadomy Sen

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Ja też miewam takie sny. Często śni mi się że sobie latam po okolicy mojej miejscowości i po prostu robię co chcę :D Miałem też taki sen, raczej koszmar dokładnie go nie pamiętam, ale wiedziałem, że aby się skończył to muszę się obudzić (wiedziałem we śnie, że ..śnię :p)
 

SPIRIT

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
ja mam takie sny dosc czesto i mi sie to bardzo podoba bo moge robic rzeczyktore nie mogl bym zrobic na jawie:) zaczolem sie interesowac oobe chociaz to jest o wiele mniej prawdopodobne, mialem kilka razy zdarzenia z tym zwiazane ale niew iem czy to to czy co innego ale to nie miejsce na ten temat:)
 

Jumbik

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Niezła zabawa musi być :D
jeszcze nieprubowałem ale chyba zabiore sie do treningow i bede sie starał by mieć "LD" :D
 
N

Nazer

Guest
Nigdy nie trenowałem na poważnie, kilka razy tylko przeczytałem jakiś kurs LD.
Sny takie czasem mi się zdarzają, ale bardzo szybko się kończą <_< .
Trzeba się podszkolić
 

Lucjanxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Tylko raz miałem LD ,przechodziłem w nim przez ściany i latałem, czytałem o różnych sposobach wywoływania LD ale nie udało mi się ani razu wywołać tego sztucznie:(ten jeden raz to był przypadek bez żadnego przygotowania
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmm... to co piszecie o LD jest bardzo ciekawe. Słyszałam gdzieś, ze gdy śnimy naprawdę świadomie to powinniśmy pamiętać tam jawę, ale gdy już nie śnimy to nie powinniśmy pamiętać z LD więcej niż jakichś symobli czy charakterystycznych rzeczy.
 

danio161

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miałem takie sny w dzieciństwie byłem sobą i tak cały czas wiedzialem ze to sen . I ten sen zawsze się kończył strasznym zakńczeniem . żę zombie albo kazdy na mnie patrzy i jest potop w miezkanium itp . Mialem takie sny przez półroku i zakonczylo sie . No i sie z tego ciesze ;]
 

gienia

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Wczoraj się naczytałam o tym całym LD no i proszę, miałam dzisiaj taki sen hehe :D Super sprawa...
 

izolda601

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wezmę dziś na piwo?
hmm... kiedyś obudziłam sie we śnie... ale bo to było takie głuuupieeee......że biegłam przez moją ulice.. myślałam że lunatykowałam przez sen i że ja naprawdę jestem w nocy na dworze... potem biegłam do domu przewróciłam się koło drzwi i.... musiałam iść do szkoły :(
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
ostatnio miałem, śnił mi się armagedon <_< ... kiedy umarłem znów miałem zwykły sen
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Ja też miewam takie sny. Często śni mi się że sobie latam po okolicy mojej miejscowości i po prostu robię co chcę :D Miałem też taki sen, raczej koszmar dokładnie go nie pamiętam, ale wiedziałem, że aby się skończył to muszę się obudzić (wiedziałem we śnie, że ..śnię :p)


Zebyś wiedział ja tez takie mam
Ja bez zadnych treningów mam LD często koszmary
Mi sie śniło ze w starej budzie szłem do kibla a po drodze napotkałem jakiegoś węża postanowiłem uniknąć ukąszenia wiec myśle musze się obudzić noi się obudziłem
Zdarzyło się wam przez sen okazywać emocje ??

Sniła się wam kiedyś rzeczywistość ??
Ja przez sen doczytałem książke jak wstałem to nie wierzyłem ale sprawdziłem i wszystko wiedziałem .

Nigdy nie wywołujcie nauki przez sen!
ja kiedyś spróbowałem efekt zaspałem na lekcje na którą się uczyłem

Kiedyś podobno nawet mówiłem przez sen bo śniło mi się że nauczycielka mnie pyta więc mówiłem po angielsku efekt wiedziałem z czego będe pytany i byłem dosłownie z tego samego pytany.

Matma jeśli śni mi się matematyka to budzę się z bólem głowy i kalkulatorem w reku (z kąd on do jasnej cholery się tam wzioł)



Ja też miewam takie sny. Często śni mi się że sobie latam po okolicy mojej miejscowości i po prostu robię co chcę :D Miałem też taki sen, raczej koszmar dokładnie go nie pamiętam, ale wiedziałem, że aby się skończył to muszę się obudzić (wiedziałem we śnie, że ..śnię :p)


Zebyś wiedział ja tez takie mam
Ja bez zadnych treningów mam LD często koszmary
Mi sie śniło ze w starej budzie szłem do kibla a po drodze napotkałem jakiegoś węża postanowiłem uniknąć ukąszenia wiec myśle musze się obudzić noi się obudziłem
Zdarzyło się wam przez sen okazywać emocje ??

Sniła się wam kiedyś rzeczywistość ??
Ja przez sen doczytałem książke jak wstałem to nie wierzyłem ale sprawdziłem i wszystko wiedziałem .

Nigdy nie wywołujcie nauki przez sen!
ja kiedyś spróbowałem efekt zaspałem na lekcje na którą się uczyłem

Kiedyś podobno nawet mówiłem przez sen bo śniło mi się że nauczycielka mnie pyta więc mówiłem po angielsku efekt wiedziałem z czego będe pytany i byłem dosłownie z tego samego pytany.

Matma jeśli śni mi się matematyka to budzę się z bólem głowy i kalkulatorem w reku (z kąd on do jasnej cholery się tam wzioł)

Ja też miewam takie sny. Często śni mi się że sobie latam po okolicy mojej miejscowości i po prostu robię co chcę :D Miałem też taki sen, raczej koszmar dokładnie go nie pamiętam, ale wiedziałem, że aby się skończył to muszę się obudzić (wiedziałem we śnie, że ..śnię :p)


Zebyś wiedział ja tez takie mam
Ja bez zadnych treningów mam LD często koszmary
Mi sie śniło ze w starej budzie szłem do kibla a po drodze napotkałem jakiegoś węża postanowiłem uniknąć ukąszenia wiec myśle musze się obudzić noi się obudziłem
Zdarzyło się wam przez sen okazywać emocje ??

Sniła się wam kiedyś rzeczywistość ??
Ja przez sen doczytałem książke jak wstałem to nie wierzyłem ale sprawdziłem i wszystko wiedziałem .

Nigdy nie wywołujcie nauki przez sen!
ja kiedyś spróbowałem efekt zaspałem na lekcje na którą się uczyłem

Kiedyś podobno nawet mówiłem przez sen bo śniło mi się że nauczycielka mnie pyta więc mówiłem po angielsku efekt wiedziałem z czego będe pytany i byłem dosłownie z tego samego pytany.

Matma jeśli śni mi się matematyka to budzę się z bólem głowy i kalkulatorem w reku (z kąd on do jasnej cholery się tam wzioł)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja baaardzo rzadko sny miewam, a jesli nawet kiedys jakims cudem sie przydarzy to zawsze wiem ze snie i prawde mowiac to zawsze sobie w niego ingeruje i zmieniam rozne rzeczy
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Ja we śnie mam inną ciekawą zdolność...
Potrafię zmieniać swoje sny (całkowicie).
Przykład:
Śni mi się, że jestem w Chinach, goni mnie mafia, uciekam schodami...
W momencie w którym ten sen już mnie nudzi, albo męczy wypowiadam słowa: Następny sen poproszę i pstrykam palcami prawej ręki - kciukiem oraz środkowym palcem (mam świadomość i robię to kiedy chcę).
Sen zmienia się całkowicie, np. Jestem aktorem i gram w niemieckim filmie przygodowym (nie panuję nad tym, w co sen po 'pstryknięciu' się zmienia, ale mogę go w każdej chwili ponownie zmienić w coś innego).
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Ja we śnie mam inną ciekawą zdolność...
Potrafię zmieniać swoje sny (całkowicie).
Przykład:
Śni mi się, że jestem w Chinach, goni mnie mafia, uciekam schodami...
W momencie w którym ten sen już mnie nudzi, albo męczy wypowiadam słowa: Następny sen poproszę i pstrykam palcami prawej ręki - kciukiem oraz środkowym palcem (mam świadomość i robię to kiedy chcę).
Sen zmienia się całkowicie, np. Jestem aktorem i gram w niemieckim filmie przygodowym (nie panuję nad tym, w co sen po 'pstryknięciu' się zmienia, ale mogę go w każdej chwili ponownie zmienić w coś innego).

Ja mam podobnie.... Też w taki sposób potrafię ingerować w swoje sny, ale najpierw muszę sobie uświadomić że jest to sen ( coś nadzwyczajnego , niemożliwego ) Kiedy śni mi się np. że latam, od razu zauważam że jest to niemożliwe i wiem że to jest sen, a kiedy kocham się np. z Jennifer Love Hewitt we śnie nie potrafię rozróżnić czy to sen czy jawa :p :p
 

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
bardzo czesto mam świadome sny. :D
nawet dzisiaj miała. ^^
super sprawa to LD :D
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Podobno nie tylko sny świadome są możliwe ale też wspólne!!! Można normalnie spotkać kogoś we śnie i to nie bajki! Ta druga osoba też może śnić ten sam sen o tobie co ty o niej. Zapytajcie kiedyś kogoś czy śniliście się mu także :) Obca śniąca się osoba może istnieć naprawdę-można sprawdzić czy śniący się człowiek istnieje naprawdę czy jest wytworem wyobraźni. Bardzo polecam na ten temat stronki: http://ldmasta.w.interia.pl/LD/index.html (o świadomych snach) oraz http://ldmasta.w.interia.pl/MD/index.html (o wspólnych snach). Opisuje to wszystko człowiek który wiele lat eksperymentował w snach i opisuje to wszystko na podstawie własnych przeżyć oraz nauki. Ja w to wierzę-jest przekonujące.
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
A ja bardzo chciałabym przeżyc LD, ale niestety jakoś narazie mi to nie wychodzi. Ale po głowie mi świta, że kiedyś coś w śnie miałam, że do kogoś powiedziała, że ja śnie..tyle tylko pamiętam :p Albo raz miałam, że w moim śnie położyłam się spac i się rano oczywiście obudziłam, ale ja myślałam, że to na realu, a okazało się, że to w tym śnie i miałam świadomosc tego.. to chyba jest LD.. prawda?
 
Do góry