Ld- Świadomy Sen

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
To jest spoko!! Ja pamiętam jak mogłem sam świadomie latac! albo zdażyło mi sie takie coś - ,,ide sobie z jakąs tam rzeczą i mówie do siebie. Obudź sie i nie rób sobie nadziei bo to i tak sen" ale ogólnie takie sny miałem w dzieciństwie.. teraz jush nie :(
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Ja miałem LD w momencie gdy uznalem, ze sytuacja jest na prawde bez sensu i miałem zastuj umyslowy i sie zaczelem budzic. Po chwili zaczelo sie OOBE.
 

r3lo4d

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miałem 3 razy taki sen :] ale to w dzieciństwie...pamiętam obydwa z nich...obydwa stały sie koszmarami :D

Pierwszy był, że na mój dom nadchodziło zombi'e i ja z bratem chcielismy z nimi walczyc ale kazałem bratu isc samemu :D heheh a ja sie chowałem :]

:cenzura:i... sprawa to jest :D
 

DYFER

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
szkoda że nie można mieć ten sen z inną osobą np: spotykamy się z inną osobą i sobie coś tam robimy i tej drugiej osobie też się to śni :D jakby tak było to był by gitez :D chodził bym z moim kumplem MACHEM na browara albo na coś jeszcze mocniejszego :D ale dzisiaj spróbuje mieć taki sen :D może akurat będe miał dłuuuuuuuugiego sna :D

Życze innym osobą które tego próbują żeby im to coraz lepiej wychodziło :D

6. Na koniec należy posiedzieć w spokoju przez parę minut, nie myśląc o niczym i wstać, przechodząc do codziennych zajęć.

Nie wiem jak można nie myśleć o niczym tak się nie da zawsze się o czymś myśli :/ kiedyś próbowałem nie myśleć o niczym i wtedy myślałem żeby o niczym nie myśleć :/
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Nie wiem jak można nie myśleć o niczym tak się nie da zawsze się o czymś myśli kwasny.gif kiedyś próbowałem nie myśleć o niczym i wtedy myślałem żeby o niczym nie myśleć
Co to za bzdury :?
Do LD trza wyobrazac sobie jakaś sytuacje tak długo, aż w końcu zaśniemy i będziemy mieli nad tym kontrole bo własnie to nam będzie się sniło...
A co do niemyślenia... trening czyni mistrza poczytaj o medytacji.
 

RuTy$

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Opole Lubelskie
no wiecie ja zawsze gdy usyypiam chcę kontrolować muj sen :D
to jest super !!
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja mam spos. na świadomy sen.W moim przypadku b.skuteczny:p.Kłade sie na kanapie w dzień(15,16h.) ,telewizor jest cicho włączony i próbuje zasnąć.Ciężko jest zasnąć.Więc jest sen na jawie.Wiesz o wszystkim i możeż zrobić co chcesz ,bo już spisz:)Wiesz co sie dzieje dookoła,że tv leci włączony.Śłyszysz to ,ale jesteś np. na łące albo..w lodziarni :p
 

Stone Temple Pilot

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Norwich / UK
Heh, sztuką w LD jest wykreować taki sen jaki się chce, no i utrzymać go przez długi okres. Ja zazwyczaj miałem krótkie i nie zawsze to co chciałem :p
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ja bym chciala miec taki sen.. to musi byc super, tak kontrolowac swoj sen......................
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mi to sie zdarza dość często zwlaszcza gdy jestem bardzo zmęczony i zawsze w ostatniej fazie snu, ale myslałem że to normalna rzecz kierowanie snem.Co najdziwniejsze jesli ja sam kieruje snem to trwa on dlużej niz normalny mój sen.Ostatni raz mialem cos takiego miesiąc temu.
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Oj miałam takie sny i to już kilkanaście razy. Są świetne!!!! Robisz co chcesz! To jest fajna sprawa ;)
 

zet_

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nienacka
Mam takie odczucie prawie zawsze rano. Kiedy budzę się do szkoły to wstaję, idę do lazienki, a kiedy wracam, budzi mnie mama, krzycząc, czemu jeszcze nie wstaję - chociaż mogłabym przysiac, że już się umyłam. To raczej nie jest LD, ale czuję, że jestem na dobrej drodze. ;)
 

kaka454

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lbn
Wszyscy mówicie, że "mieliście to kiedyś". A czy jest ktoś, kto miał to niedawno? Ja miałem wczoraj, krótki i nie za bardzo to co chciałem.. taki sen z wężem hehe. No ale byłem świadomy.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Mialam. Ale tylko przez chwile. Nic specjalnego. Dla mnie bylo troche nieprzyjemne..
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ja to chyba jestem jaas nienormalna... widze ze wiekszos ludziow mialo taki sen.. a ja nie... chyba ze juz go nie pamietam
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja pamiętam ten sen, którym mogłem manipulować, to było coś że mnie nietoperze goniły, a ja się skapłem że to głupota i się zatrzymałem, po czym nietoperze znikły, a później coś mnie jeszcze goniło tylko nie pamiętam już, bo to było dawno temu. Chciałbym mieć jeszcze jakijś podobny sen :p
 

Trąbka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
tam. gdzie. mnie. nie. znają.
Miałem niedawno fajny sen... Bardzo realistyczny , zdawało mi sie ze to to tak naprawde ; (

Znalazłem walizke pieniędzy , poderwałem cudowną kobiete , ukradłem śliczny samochów i jechałem bezintersownie przed siebie ... ale niestety sąsiąd zaczoł sie drzec pod oknem bo cos ode mnie chciał i mnie obudził ; /

; D
 

Sarie

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
gdy bylem dzieciakiem (>7roku) to takie sny mnialem czesto. Teraz proboje znow je mniec ale zadko wychodzi, najczesciej to jak sie nie staram to takie mam, sni mi si cos sni az nagle uswiadamiam sobie ze moge robic oc chce.

Raz mnialem dziwny sen o ile to snem mozna nazwac, wrocilem ze szkoly (1gim) bylem tak zmeczony ze polozylem sie ale tak jak bym sie odrazu obudzil, uszlyszalem qmpla wiec podszedlem do okna i widzialem go jechal sobie na rolkach jedzc loda probowalem do niego wyjsc cos sie spytac ale nie moglem otworzylem okno by go zawolac ale mnie nie uszlyszal. Gdy w skzole sie spytalemco robil na moim osiedlu to powiedizal ze go od tygodnia nie bylo, al za to odpowiedizla twierdzaco na temat rolek i loda. Czy ten stan moze mi ktos wytlumaczyc ?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ehm, jeśli mam na to ochote to sobie LD wywołuje i tyle, ot krótka historia.
 
Do góry