Kolczyki w różnych częściach ciała

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
mi sie najbardziej podoba kolczyk w pepku w brwi i w wardze ;p ale jak narazie to nigdzie niemam a w nosie ostatnio moja kumpela przekluwala i mowila ze troche bolalo
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
W nosie troche boli ponieważ trzeba przebic to twarde w nosie :p
 

MadZiula92

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nos słyszałam, że ból jest do zniesienia. Ja przebijalam sama chrząstkę - bolalo, ale się baaardzo opłacało - efekt :cenzura: ^^.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja noc będe se na wakacje robic :] duzo mojich kumpelek ma :D same se robiły ... :] u nas zprebciie nosa ksoztuje 15 zł :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
w nosie boli bardziej niż w pępku i języku :) wszystko kłóte miałąm bez żadnego znieczulenia i wiem jak to jest :] ps. czym przekłuwa sie wargę ? chciałabym wiedzieć jaki rozmiar igły ? (kolejny kolczyk planuje) :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
A to wszystkie robisz sama? mnie sie w nosie nawet podoba ale mam kompleks zwiazany z moim nosem i nie chce zeby bardziej przyciagal uwage przez kolczyk :D pozostane przy jezyku narazie :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
nie jestem taka hardcorowa :) heh. koleżanka sie na tym zna więc mnie wyręcza. sama kiedyś próbowałam przekłóć nos ale mi nie wyszło bo zemdlałam w połowie kłucia.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
I ktoś Cię zbierał z ziemi ?:p ja bym się bała tak sama czy zeby kolezanka mi robila.
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
ja wszyskie robiłam sama(18) i najbardziej to w uszach bolały, Jezyk puchnie i wtedy boli, mniej wiecej po tygodniu przechodzi. Do przekłucia wargi propomuje welflon 2.0
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jejku dziewczyny podziwiam Was ale z drugiej strony to troche nie odpowiedzialne...ale kazdy ma swoje lata i wie co robi :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Powiedz mi czy to prawda że tatuaże tak bolą? przy robieniu oczywiście :p
 

Bling Bling

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Od Jubilera
Najwiekszy bol jaki w zyciu przezywalam...ale w miejscu gdzie "nie masz kosci" nie boli tak bardzo jak na kosci...ja mialam akurat obiony na kregoslubie (umieralam, i gryzlam drewniana lyzke :D ) a drugi nad posladkiem i na posladku,taki dlugi :) Ale ogolnie naprawde boli :(
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja robiłam sobie 4 dziurki w uchu sama :D a dwie mam po kosmetyczce :p
planuję robić kolczyk w wardze, tylko nie bardzo wiem ile kosztuje i jak się goi. przybliży mi ktoś?
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
co doo cen sie nie orientuje, powiem ci ze w wardze nie powinn sie goić dłuzej niz 3 tygodnie, o ile bedziesz przestrzegac paru rzeczy. Nie kompa sie w basenach i jeziorach, chyba ze z głową do gory. I trzebaby płukac usta zmrorzoną herbatą z rumianku
 

baunsbitch

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja noc będe se na wakacje robic :] duzo mojich kumpelek ma :D same se robiły ... :] u nas zprebciie nosa ksoztuje 15 zł :D

brawo robcie dalej same ;] pewnie zero czystosci, odpowiednich srodkow do klucia etc, kolce nie sterylizowane i zapewne ze srebra, a najwazniesze ze Twoje kumpele zapewne gów*o wiedza o przekłuwaniu ciala ;/ nie lepiej dac troche wiecej kasy i zrobic w studio i miec pewnosc ze wszystko bedzie ok ?

pępek, język, nos to są chyba najbardziej tandetne miejsca do przekłucia (;
ja bym chciała zrobić tragusa, oraz lip ringa po lewej stronie.

dla niewtajemniczonych
tragus - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...-Tragus_bar.jpg
lip ringa - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...et_piercing.jpg {tyle, że bym chciała po lewej stronie i kulkę xD

btw. chciałabym, ale chyba nie zrobię - z racji, ze komuś (; by się to nie spodobało, a po drugie jestem uczulona {tak wiem, istnieją specjalne kolczyki, ale mimo to bym się bała, że dostanę zapalenia}

jak dla mnie, obecnie najbardziej tandetnym kolcem jest lip ring + wszelakie labrety i madonna ;)
ja mam tandetnego nostrila :) procz tego rook, helix, horizontal surface navel i za niedługo spowrotem smiley ;p
wlasnie dlatego wymyslili tytan, ktory nie zawiera niklu ;p a na co jestes dokladnie uczulona?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
wanna have fun , pisze pzreciesz ze u nas 15 zł za pzrebicie kolczyka sie płaci , nie kumam Cie o co Ci chodzi ?? sama nie będe przebijac ....
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
W studiu :D robiłam tam też w jezyku kolec ( 100 zł zapłaciłam )
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
w uszacih to jeszcze moge zakcepowac ale w innych czesciach ciała to nie bardzo :nie:
 
Do góry