Kolczyki w różnych częściach ciała

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
LuCCa bardzo dużo o kolczyku w jezyku pisąła w tym drugim temacie o kolczykach ... zerknij tak :]
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
ahh muszę się pochwalić ;P

jakieś dwa tygodnie temu do pozostałych kolców doszedł mi handweb <3
śliczny jest, tylko cos wolno się goi
o ile w ogóle się wygoi :p
 
B

blooz

Guest
no handweb raczej szybko sie nie zagoi praktycznie nie ma mozliwosci bo caly czas sie rusza reka.
 

royalbiatch

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
ahh muszę się pochwalić ;P

jakieś dwa tygodnie temu do pozostałych kolców doszedł mi handweb <3
śliczny jest, tylko cos wolno się goi
o ile w ogóle się wygoi :p

ciężki w utrzymaniu kolczyk.
ręką przaktycznie cały czas coś robisz, więc nie cięzko o dziadostwo.
 

LUCCA

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
39
royalbiach, dzieki-doceniam // nie dam rady przejrzec wszystkich tematow o kolczykach(a jest ich ze 4 ) zeby moc zadac nurtujace mnie pytanie// zauwazylam ze w innych tematach o kolczykach, zadawane sa te same pytania i odpowiedzi rowniez sie dubluja, wiec czemu ja tak nie moge, hmm
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No ale wystarczy ten temat cofnac o 1 czy 2 strony i tam jest wszytsko porzadnie opisane .... :]
 
B

blooz

Guest
mam pytanko czy robil sobie ktos kolca we wroclawiu jak tak to gdzie dokladnie (chodzi
o studio). bardzo mnie nosi by zrobic kolca w jezyku ale nie wiem gdzie we wrocku jest dobrze. jak ktos cos wie na ten temat poprosze o njusy na pw. bede wdzieczna z gory dzieki
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jestem ponad 2 tygodnie po przebiciu języka w piątek będzie 3 tyg i mam pytanie czy mogę na chwilkę go wyciągnąć by zmierzyć jego długość? bo muszę kupić krótszy :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Możesz wyciagnąc na chwile , jesli już prawei 3 tyg. mineło to smiało :] Ja wyciągłam po tygodniu :]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja musiałam pzrebic :/ bo wyciągłam na zbyt dugo na 5 godzin i kanaliki sie zwezyły ... Jesli wyciagniesz go na chwilke to Ci sie nic nie stanie :]
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
w pępku ,w brwi mi się podobająi w nosie[ale nos to jak katar to wiecie problemy itp],język to przegiecie :/ ale wiecie denerwuje mnie to jak idą wiek 13-15 czyli tzn mój wiek i mają w pępku i języku.. pępek to jeszcze zniose jakoś ale język?yy a jak tu jeść?ponoć można seplenić jak się ma kolczyk

hm...ja bym chciała w nosie ale ja często mam katar i kłopoty z zatokami i wiecie smarku guglu, i problem :(
no to może chociaż sobie zrobie dwa w uchu.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dlaczego uważasz że to przegięcie? każdemu podoba sie co innego więc po co to krytykować? komuś może nie podobac się w nosie...
A Moncia 91 normalnie latwo wsadzic pozniej? tak jak do ucha?:D sa jaja bo ja wogole nie moge odkrecic kulki :/ :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Musisz mocno odkręcic kulke , tez nie potrafiłam na początku , ale potem mi sie udało .... :] Bo mi koles to specjalnie mocno przykręcił żeby mi sie nie odkręciło potem np. w nocy ...
A wsadzasz normalnie , nawet łatwiej niz do ucha :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No juz dzis wyjelam przeczyscilam zmierzylam i wsadzilam z powrotem :) nic strasznego :) jutro musze zakupic kolczyk :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja własnie chche se jakiegos jeszcze kolczyka kupic , ale jakos nie mam czasu zeby kupic :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja dzis kupilam ale za duza kulka :/ w sklepie wydawala mi sie jakas mniejsza, ja musze miec 18 mm :) jest w sam raz tylko ta kulka :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A ja miałam dzis bierzmowanie i zapomniałam kolczyka wyciągnąc , ale nic na szczęscie się nie stało :]
 
Do góry