Kolczyki w różnych częściach ciała

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
KoLcZyKi w rÓżNyCh CzĘśCiAcH CiaŁa-Co o TyM SąDzIcIe??

Czo o tym sądzicie?? :hyhy:
Czy czujecie się dzięki temu w jakimś sensie "ładniejsi"?? :p
Ile macie łącznie kolczyków na ciele??

No dobra nie zamęczam pytaniami :p
Tylko jeszcze jedno...
Czy przekucie nosa boli??

PoZdRaWiaM :*
 
W

wikusia

Guest
niedawno zrobiłam sobie kolczyka w pępku mam przekute uszy i niewidze nic w tym złego ale przekuty język to przegięcie :/ nigdy bym tego niezrobiła :] pozdrawiam wiki :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam! Ja w sumie mam 5 kolczyków :) (w uszach) ... Kiedys miałam tez w nosie-sama robiłam... ale troche sie tego wstydze bo to była najwieksza głupota :((( . Ogólnie MNIE nie bolało samo przekucie (a robiłam to sama igła do zastrzyków) -bardziej bolał mnie ropiejacy nos, opuchlizna... Rodzice go nie widzieli (wiec ciagle wyciaganie i wkladanie tez zrobiło swoje...). Do pepka bym nie dała kolczyka - mój chłopak tego nie toleruje a ja sama BAŁABYM sie tam miec kolczyk..... Co do jezyka to zgadzam sie z wikusia - to przegiecie... jednak coraz wiecej osob sobie TAM własnie robi ........ uszy były, pepek był, jezyk był... inne miejsca na kolczyki wogole do mnie nie docieraja - nie uznaje ich... np:brew czy tez <ghm>... Prawdziwy fanatyk kolczyków potrafiłby wszedzie sobie je DAĆ...
Pozdrawiam ;)
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
Milusia nie ma co sie bać przekucia w pempku... ja mam :p włąsnie tydziń temu i jeden dzień przekułam :)tzn. nie ja tylko kosmetyczka... mnie nie bolało... tzn troszke... samo naciągnięcie :) ale to była tylko chwila... :)

pozdrawiam
 
R

renataaa

Guest
a ja w lewym uchu mam 4 dziury ale noszę tylko dwa kolczyki a w prawym jak przystało na panienke ;-) jedną.W tym miesiącu mam zamiar przekłuć pępek :) i na tym chyba zakończe
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Ja mam 3 dziurki w lewym i 1 w prawym. Zawsze bardzo chciałam mieć w nosie i języku, teraz nie zrobiłabym sobie ani tu ani tu. Dlaczego? Bo język sama tez uważam ze to fajne nie jest a nos bo moje 2 koleżanki sobie zrobiły i wygladają z tym gorzej. Ogólnie wyglądają razem śmiesznie bo mają trakie same grzywki, podobny sposób ubioru a teraz jeszcze te kolczyki... Mój chłopak zresztą by mi nie pozwolił na jaki kolwiek percing (tak się to pisze?) oprócz w pępku i tam zamierzam sobie zrobić za rok. :)
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
no to ja tesh powiem ze mam:
4 kolczyki w lewym uchu i 2 w prawym i w pempku :)
odrazu powiem ze w pemkpu mnie bolało :zalamany:
ale tylko chwile :) pozdrawiam :*
 
N

Neo

Guest
Mnie odrzuca widok kolczyków w pępku, nosie, języku, brwiach i innych wymyślnych miejscach... Tylko w uszach, ale bez przesady...
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ja tam uwazam ze bezcelowe klucie sie jest bez sensu :/
Kolczyki w uszach (i to po jednym) moga lasencje fajnie ozdobic, ale jak sie cala ponakluwa to moze najwyzej sie do cyrku wybrac i sluzyc jako przyklad NIE do nasladowania. :/
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja nie mam kolczykow i nie zamiezam miec. Moja kolezanka i kolega ma w jezyku jej to jeszcze jakos tam wyglada ale jemu to juz troche odbila a jak to wyglada bez sensu!!!!!
Jezeli tym osoba naprawde pasuja ze ladnie w nich wygladaja to czemu nie ale jak nie to niech nie probuja!!!!
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ja tez nie posiadam zadnych kolczykow i jest mi z tym dobrze :hyhy:
A facetow ktorzy sie kluja, podejrzewalbym o jakies problemy z ich orintacja :hyhy:
 
K

kiwi

Guest
przekłucie nosa boli :p ostatnio jakoś mnie napadło i sama chciałam sobie przebić :p potem przez dwa dni mnie bolał :p

a kolczyków mam w sumie 4 (po dwa w uszkach :p)
bardzo mi sie podoba kolczyk w języku :p chętnie bym sobie zrobuiła ale jak przeczytałam jakie konsekwencje mogą być to podziękowałam :p w pępku też może być :p
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
kiwi, konsekwencje to moga byc po kazdym przeluwaniu. Ale slyszalem ze najgorsze jest przekluwanie nosa i jezyka bo z tamtad najlatwiej wszystkie stany zapalne przedostaja sie do mozgu. A w tym momencie (gdy to sie juz stanie), to jest jeden krok na tamten swiat.
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
Elo elo ja mam 2 kolczyki. jeden w prawym uchu a drugi w lewym i uważam że to mi wsystarczy!
 
N

Neo

Guest
XADK napisał:
Ja tam uwazam ze bezcelowe klucie sie jest bez sensu :/
Kolczyki w uszach (i to po jednym) moga lasencje fajnie ozdobic, ale jak sie cala ponakluwa to moze najwyzej sie do cyrku wybrac i sluzyc jako przyklad NIE do nasladowania. :/
Popieram w 100%. A gdybym gdzieś na swoim ciele kiedyś znalazł jakiś kolczyk to wyszarpałbym razem z mięchem :luka:
 
N

Neo

Guest
No wiem :D Chciałem tylko zobrazować jak bardzo mi takie coś nie pasuje
 
K

kiwi

Guest
XADK napisał:
kiwi, konsekwencje to moga byc po kazdym przeluwaniu. Ale slyszalem ze najgorsze jest przekluwanie nosa i jezyka bo z tamtad najlatwiej wszystkie stany zapalne przedostaja sie do mozgu. A w tym momencie (gdy to sie juz stanie), to jest jeden krok na tamten swiat.
no ale wystarczy że przeczytałam jak te jedzenie może wejść między kolczyk i gnić... fuuu :zdegustowany:
 

M!Lk!i!

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Północna
Hej.Moim zdaniem jeśli ktoś lubi piercing to luzik, nie widze w tym nic złego, uważam to za lepsze niż tatuaż, bo kolczyk zawsze można wyjać :p.Choć szczerze mówiąc obrzydza mnie widok osoby na mieście, która jest cała zakolczykowana.Osobiście mam przekute uszy i kolczyk w języku, już dwa razy sobie przekuwałam bo raz niestety do szpitala musiałam zdjąć i pierwsze gdzie poszłam o kulach to przekłuc znów język.Dlaczego?Mozna sie fajnie bawić kolczykiem a w doadtku w niczym nie przeszkadza.Kwestia gustu i przyzwyczajenia.Pozdro :p
 
Do góry