Kolczyki w różnych częściach ciała

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja juz nie umiem bez kolczyka chodzic :D tak mi pusto :p a wczoraj wyciaglam dwa razy bo przymierzalam innego kolczyka i dzis mnie tak jak by szczypie i takie biale cos mi leci czasem z tej dziurki :/ od czego to moze byc?
 
B

blooz

Guest
Ja juz nie umiem bez kolczyka chodzic :D tak mi pusto :p a wczoraj wyciaglam dwa razy bo przymierzalam innego kolczyka i dzis mnie tak jak by szczypie i takie biale cos mi leci czasem z tej dziurki :/ od czego to moze byc?

a przeczyscilas przedtem kolczyka? tzn wysterylizowalas go?
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No wlansie zrobilam wszystko żeby był sterylny, może sobie cos tam podrażniłam...
 

ka__

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Oddal
Podobno w nosie nie boli - moje kumpele ostatnio sobie zrobiły :p a sama mam w pępku :D i w uszach oszywiście :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Tez tak miałam , to jest normalne , po prostu kanaliki się zwężają i musiałaś go podrażnić , ja miałam tak ze na drugi dzien rano miałam spuchnięty ( a wieczorkiem wkładałam kolczyk ) ....
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
w wakacje robię sobie kolczyk w brodzie, a dlatego w wakacje bo aktualnie ogranicza mnie szkoła, w której panuje rygor. osobiście nie mam nic do kolczyków gdziekolwiek, ale oczywiście spora ich ilość trochę odrzuca :) zastanawiałam się też nad brwią, ale szybko odrzuciłam ten pomysł, nos zdecydowanie odpada, bo często choruję i mam katar, dlatego laryngolog odradził mi takie eksperymenty.
 
B

blooz

Guest
w wakacje robię sobie kolczyk w brodzie, a dlatego w wakacje bo aktualnie ogranicza mnie szkoła, w której panuje rygor. osobiście nie mam nic do kolczyków gdziekolwiek, ale oczywiście spora ich ilość trochę odrzuca :) zastanawiałam się też nad brwią, ale szybko odrzuciłam ten pomysł, nos zdecydowanie odpada, bo często choruję i mam katar, dlatego laryngolog odradził mi takie eksperymenty.

laryngolog wie ale czy rodzice wiedza?? ;PP
 

liwus

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
-=OLSZTYN=-
No więc tak kolczyki mam w uszach sztuk 4 w tym 1 w chrząstce , nastepnie pepek i język...
A biała maź jest spowodowana gojeniem sie kazdej czesci ciala po piercingu. Po pewnym czasie przestanie Ci sie wydzielac w zaleznosci od miejsca przeklucia.
Pozdrawiam

tylko zwroc uwage zeby prosto Ci zrobiono kolczyk w brodzie ... bo czasami maja tendencje do robienia krzywo kolczykow :) a wtedy jest lipa!
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Mnie osobiście się to nie podoba...jest wiele innych fajnych części do przebicia :) no ale kazdemu podoba sie co innego :)
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
hehe na przyklad jakie czesci ci sie podobają? :>

mi w sumie tez sie srednio podoba ale chcialem zapytac co wy o tym sadzicie/ czy byscie sobie zrobily :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hmm ze mną to różnie bywa ale :) jeśli ktoś ma ładny nosek to w nosie, u faceta w brwi, o języku już nie wspomne :) a miejsca intymne hmm uwazam ze te miejsca sa przeznaczone do innych celow niz kolczykowanie :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Wiesz każdy wykorzystuje je w dowolny sposób :p ale kolczyki tam raczej mi się nie podobają :) chociaż podobno są przyjemne. :D
 
Do góry