Kolczyki w różnych częściach ciała

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam 3 dziurki w uszach i jakoś zaden mi się nie babrał ... dwie miałam robione jak miałam 0,5 latka :]
Jak wydziagała z pudełka to pzremywała i kolczyk i moje ucho :]
 
B

blooz

Guest
Ja mam 3 dziurki w uszach i jakoś zaden mi się nie babrał ... dwie miałam robione jak miałam 0,5 latka :]
Jak wydziagała z pudełka to pzremywała i kolczyk i moje ucho :]

ale nie wszystkie to robia w moim przypadku nie robila i nie moiwla jak mam przemywac skonczylo sie tym ze kolczyki musialam wyjac i przez kilka lat nie mialam bo uszy nie mogly mi sie zagoic ropialy mi bez kolczykow. czy to aby normalne? w tym roku sama sobie przebilam 5 kolczykow i sama sobie o nie dbam goi mi sie przez tamto wszystko wolniej ale zawsze lepiej i nie bede sie musisla bac ze mi uszy amputuja :D:D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
To wszytsko zalezy od danej osoby ... innym się gozrej goji drugim szybko ... inni maja problemy ... drudzy nie ..
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Wrocilam!! :D ozorek goi się ładnie :p juz prawie nie boli i jest ogolnie super :D za jakies 2 tyg sobie musze wymienic na krotszy, tylko teraz nie wiem bo mam przebity tak na "ukos" ze dolna kulka jest blizej poczatku jezyka a gorna bardziej w głąb ust i moze nie bede musiala wymieniac bo narazie jezyk pokrywa prawie cala sztange? Jesli przebilam tydzien temu to czy mam jeszcze opuchlizne? bo juz nie widze czy to moj jezyk czy jeszcze ten kotlet jak po przebiciu :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Oni specjalnie na poczatku daja długą sztange by jak Ci spuchnie by Cie nie gniutł ... Najwidoczniej masz jeszcze troche opuchnięty ...
Ja pierwszy kolczyk miałam bardzo długi teraz mam krótki :]
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Kurde,ja bym sie bała zrobić w języku,to chyba cholernie by bolalo

samo przebijanie nie boli, dopiero jakiś czas po odczuwa się dyskomfort, ciężko się je i język jest opuchnięty.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
niekoniecznie, tylko trzeba uważać na ten kolczyk i trzymać tam porządek :p bo jak resztki pokarmów wejdą Ci w dziurkę, to może być stan zapalny, a wtedy już nie jest tak fajnie
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam myje zęby zawsze jak coś zjem i szczoteczką szoruje jezyk i kolczyk ... Żeby na kolczyku sie kamien nie tworzył :]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No mnie osobiście przebicie bolało więc nie jest tak że nie boli.Ale to ból do wytrzymania. A co do higieny to na początku trzeba dbać bo to rana, ale później już jest lepiej. Co do papek to ja jadłam 2 dni takie paści a na 3 zjadłam pierogi ale z wielkim trudem :p ale jest fajnie :D polecam
 
B

blooz

Guest
ja też bym chciała sobie zrobić w języku ale kurcze się boję :p
Podobno baaardzo nie boli ale no...wiadomo hehe
Narazie się wstrzymuje ;)

he no boli ale zauwaz ze pocieszajace jest to ze bol mija wiec nie ma sie czego bac tak jest moim zdaniem choc sama nie mam kolczyka a bardzo bm chciala w jezorku
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Fakt faktem-boli.Ale widocznie nie każdego, skoro wiele osób mówi że ich nie bolało to pewnie tak było :) albo chcą być twardzi :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja ma kolczyk juz od lutego ... Ja bym mogła iśc drugi raz pzrebić język :p
Dla mnie najgorsze na poczatku było wstawanie , bo wiadomo kolczykiem sie nie rusza i on mi się tak do podniebienia przyklejał , bo jezyk spuchniety był ... i poxniej bolało troche przez pare minutek rano po przebudzeniu .... I sucho w buzi było .. dlatego tzreba było się napić :]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No i rano język jest taki nie rozruszany i boli faktycznie :D ale później jak się go pomoczy to jest ok :D
 
Do góry