Kolczyki w różnych częściach ciała

B

blooz

Guest
bardzo bym chciała zrobic sobie kolczyk w pępku (to jest takie sexy ;)), ale na razie nie mogę...ekhem..muszę troszku brzuszka zrzucić :D

heh ja mam podobnie tak sobie powiedzialam ze jesli zrzuce to sobie zrobie kolca w pepku :D ale bedzie problem bo jesli np zrobie tego kolczyka to bede miala problem ze spaniem bo ja spie na brzuchu gdyz inaczej nie zasne. jak spie na oku to pozniej boli mnie kregoslup :/ wlasnie jak spicie z kolczykiem w pepku?? na plecach?? eee :p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja też mam kolczyk w pępku... od tygodnia i już spię normalnie na brzuchu nic nie czuje ;)
Choć pierwsze 3-5 dni nie mogłam się na brzuchu położyć.
Teraz już luzik :]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
hehe dobrze ze ja nie mam takich problemow :p a jezyk coraz lepiej :p dzis zjadlam wkoncu normalny obiad :)

A powiedzcie mi ile tak trzeba plukać jamę ustną dentoseptem? i ile nie mozna sie calowac?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam po przebiciu pepka spałam na boku :] .... bo mnie bolał pepek tak ze jak po schodach wchodziłam czy schodziłam to bolało ... ale to chyba z 2 dni po przekuciu ....

Mi tam zadnym dentoseptem nie kazali płukac , tylko szałwia ... miałam pukac z dwa tygodnie az do wmiany kolczyka ... pukałam jak mi sie chciało :p:p

Nie wiem kiedy można sie całowac , bo nie całowałam sie prze ten czas , ale mi powiedział zeby przez dwa tygodnie nie pic z czyjesc butelki i nikomu nie dawac , tak samo jak ze sztuccami czy innymi rzeczami .....
Czyli z całowaniem bedzie tak samo zeby przez dwa tygodnie sie nie lizac :p ja sie lizałam jak juz miałam kolczyk wymieniony i zagojiny :]
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Mi tez nie kazali dentoseptem tylko solą fizjologiczną :) ale sama sobie go kupiłam bo podobno dobrze sie goi i fakt, on wlasnie zawiera szalwie i mieszanke ziolek :p fuj :/ ochydny jest :D ale działa :D juz coraz lepiej mi się mówi :Da jak sie zagoi to jakiego kolczyka trzeba kupic? chodzi mi o długość sztangi i grubość.
 
B

blooz

Guest
Mi tez nie kazali dentoseptem tylko solą fizjologiczną :) ale sama sobie go kupiłam bo podobno dobrze sie goi i fakt, on wlasnie zawiera szalwie i mieszanke ziolek :p fuj :/ ochydny jest :D ale działa :D juz coraz lepiej mi się mówi :Da jak sie zagoi to jakiego kolczyka trzeba kupic? chodzi mi o długość sztangi i grubość.

zlezy jaka teraz masz wielkosc kolczyka (tzn dlugosc sztangi w milimetrach). moja kolezanka miala 17mm to po przebiciu wymienila na15 nie wiem jaka roznica nie znam sie :D
 

Niunia 933

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja mam trzy kolczyki: dwa na jednym uchu a jedno na drugim. Czy czuję się 'ładniejsza' ? dobre pytanie. Ale raczej nie. Przekłuwanie ogólnie jest fajne ale oczywiście z UMIAREM
 

Attachments

  • okoil0.gif
    okoil0.gif
    116,5 KB · Wyświetleń: 26

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dokladnie, nie moge patrzec jak ktos jest caly w kolczykach i tatuazach, wszystko jest dla ludzi ale w umiarze :/

A powiedzcie mi czy Was po przebiciu języka też bolało pod brodą, tzn węzły chłonne czy cuś :/

Wyjeżdżam na kilka dni więc napisze od razu jak wrócę :) buziaczki :*
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja nie wiem ile moj kolczyk ma mm... poniewaz musiałam ten głuzszy nosic dwa tygodnie a potem muisiałam przyjechac na bezpłatna wymiane kolczyka na nowy i krótszy ....
Nie powinno Cie bolec , choć wiem ze mnie bolało jak dotykałam na dole .... A teraz to czasem spuchnie Ci podniebienie czy tam pod jezykiem .... Juz tak bedzie ale nie czesto ale da sie życ :]
 

Trendy_89

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin ;]
Moim skromnym zdaniem ;)każdy robi to co lubi... ja mam kolczyka w pepku, ale nie kazdy o tym wie bo sie z tym nie obnosze, fakt ze jak przyjda wakacje to kostium i krotkie bluzeczki, ale narazie nie pokazuje tego wszystkim dookola - zrobiłam go dla siebie ;d w panach mam jeszcze kolczyka w nosie,brwi i jezyku ;d;d;d ale to jak kasy sie uzbiera troche ;d;d;d;d ogólnie ja sioe ładniejsza nie czuje, ale to nie o to chodzi ;d;d ale i tak polecam dziewczynom z ladnym brzuszkiem ;d hehehe



p.s. sorki za bledy ale mam tipsy swiezo co zrobione i jestem troche nie przyzwyczajona ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
kto wie ile kosztuje przebicie 2 dziurki w uchu? :) no wiecie jak mam juz jedna i chce druga zarz obok? :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Oo tak tanio :D to fajnie :D chyba pojde w piatek :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja płaciłam 15 zł i sobie mogłam kolczyk wybrac jaki chce ... kształt .. kolor :]
 
B

blooz

Guest
Ja płaciłam 15 zł i sobie mogłam kolczyk wygrac jaki chce ... kształt .. kolor :]

zalezy gdzie to przekluwanie jak u kosmetyczki to zapewne pistoletem. nie powinno sie uzywac pistoletu bo go nie wysterylizujesza poztym zauwazcie ze jak kosmetyczzka wklada kolczyk do pistoletu to od razu tak z pudelka i nawet go nie przemyje. pozatym pistoletem to nie dobrze gdyz rozrywa skore i moze sie babrac pozatym zadko ktora kosmetyczka powie ci jakpzremywac itp itd i jak dbac o to by sie dobrze zagoilo
 
Do góry