Kolczyki w różnych częściach ciała

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Hehe jutro sie wszystko okaze czy boli czy nie :D mam stresa jak cholera :D ale dam rade :p jestem silna :p buziaczki
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
hehe jasne że będziemy trzymać kciuki .... eh też bym chciała sobie zrobić w języku ale nikt z moich znajomych nie ma i troche się boje .... a tak by mi powiedzieli co i jak hehe :)
 
B

blooz

Guest
ej no!! ja tu rzadna wiedzy jesem na ten temat oczywiscie:D :p tez bym sobie chciala zrobic kolca w jezorze ale sie troche wacham :p
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Jak obiecałam tak jestem :) dziś poszłam sobie zrobić ten wymarzony kolczyk, weszłam, Pani kazała mi usiąść, pooglądała mi język i podała kilka wskazówek co do pielęgnacji po przebiciu. Język został znieczulony (najgorsze z całego "zabiegu) popsikała mi czymś piekącym :/ fuj :/ potem musiałam się położyć i przebiła.Język miałam zdrętwiały i znieczulony tylko z zewnętrznych stron bo jak wbiła się igłą dalej to czułam, nie powiem że nie bolało bo bym skłamała, bolało tak jak wbija się igłę, nic inaczej, ale to dosłownie 5 sekund. Potem pooglądałam go w lusterku i wyszłam :) troszkę plułam krwią ale nie długo. Dopiero teraz czuje że spuchł troszkę i boli jak mówię, ale jak miałam znieczulenie i nie czułam bólu przy mówieniu to nie sepleniłam w ogóle.Troszkę się człowiek ślini ale to norma. Jednym słowem ból jest krótko trwały i opłaca się :) mam nadzieje że troszkę Wam przybliżyłam jak to wszystko wygląda :)
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Jak obiecałam tak jestem :) dziś poszłam sobie zrobić ten wymarzony kolczyk, weszłam, Pani kazała mi usiąść, pooglądała mi język i podała kilka wskazówek co do pielęgnacji po przebiciu. Język został znieczulony (najgorsze z całego "zabiegu) popsikała mi czymś piekącym :/ fuj :/ potem musiałam się położyć i przebiła.Język miałam zdrętwiały i znieczulony tylko z zewnętrznych stron bo jak wbiła się igłą dalej to czułam, nie powiem że nie bolało bo bym skłamała, bolało tak jak wbija się igłę, nic inaczej, ale to dosłownie 5 sekund. Potem pooglądałam go w lusterku i wyszłam :) troszkę plułam krwią ale nie długo. Dopiero teraz czuje że spuchł troszkę i boli jak mówię, ale jak miałam znieczulenie i nie czułam bólu przy mówieniu to nie sepleniłam w ogóle.Troszkę się człowiek ślini ale to norma. Jednym słowem ból jest krótko trwały i opłaca się :) mam nadzieje że troszkę Wam przybliżyłam jak to wszystko wygląda :)
eh pewnie że przybliżyłaś ... :)
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dopiero dziś mnie boli, brrr :/ spuchł i boli :p ale daje rade :p nie takie bóle mnie w zyciu czekają :p mam na myśli dzidzie :p da się przeżyć a że boli to normalne w końcu to rana i ciało obce w języku.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam żadnego znieczulenie nie miałam , i siedziałam a nie leząłam :p:p I wcale mi nie krwawił... A odrazu jak przyjechałam do domu to jadłam , bo mi się jeśc chciało :p:p
Dziś rano mi jezyk spuchł :/ nie wiem zcemu musiałam se pzrez te wczoarajsze wygłupy jakoś go no wiecie ...
Aha jesli chcesz by Cie tak nie bolało to ssaj kostki lodu w buzi ja tak robiłam i wiesz jak fajnie , cały zcas chciałam miec ta kostke lodu w buzi ...
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Robiłam u babki taki mini salon, przebija wszystkie miejsca prócz intymnych. Wiele osób tam robiło i poleciło mi więc poszłam tam :) a co do kostek lodu to tak wlansie robie, zamrozilam sobie szałwie i rumianek i ssam sobie :) ja tez jem juz w miare normalnie :D dzis jadlam pierogi i kiełbase z ogniska :D bolalo troche ale dalo sie przezyc :D a to co Ty robilas ze ci napuchl ten jezyk? jak moge wiedziec oczywiscie :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Aham a ja byłam tam gdzie nawet intymne miejsca przebijają ... No bawiłam sie nim wczoaraj i musiałam go wczoaraj zbyt pociagnac i zabolało no i przez to spuchł , jezyk jest bardzo wrazliwy na takie zreczy .....
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Aha :p a juz sobie cos pomyslalam hehe :p no ja mam nadzieje ze juz bedzie coraz lepiej :p a najlepsze bylo "wie Pani ze ma Pani blisko wędzidełko i kolczyk będzie bliżej czubka?" a ja mowie ze "wiem" a kolczyk jest dosc daleko, wlansie tak jak chciałam :p tylko narazie troszke seplenie i nie wszedzie moge dotknac jezykiem w buzi bo mnie boli i nie umiem nim tak ruszac:D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Dobzre ze ja mam juz to za sobą :p
No ja mam blisko kolczyk , ale nie na czubku ale nie daleko tak no wiesz prawie po srodku :p
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
bardzo bym chciała zrobic sobie kolczyk w pępku (to jest takie sexy ;)), ale na razie nie mogę...ekhem..muszę troszku brzuszka zrzucić :D
 
Do góry