Klanarchia

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Miałem na myśli, że zaklinania materii używam to rozkruszenia gwałtownego skałki, a za pomocą strzelectwa (którego obecnie nie mam) atakuje odłamkami w magiczny sposób ustawiając je do rzutu :p jak wróce poszukam na necie dodatkowych klas (wyleciało mi słowo z głowy akurat xD ) do klanarchii :)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak widzisz ja na przykład mam katanę z modułem teleportacji :) Nie pozbywam się jej ze względu na tą umiejętność, bo jeżeli bym się jej pozbył moje wejścia nie byłyby tak efektowne :D Ale takie użycie kosztuje 4 mocy, a to dużo. Raz, gdy nie wiedziałem co się stanie, miałem 4 mocy i użyłem to na teleportacje. Miałem potem troche kit, ale udało mi się wypełznąć w dobrym stylu :D Jednakże gdybym znał się na zaklinaniu materii, to wystarczyłby tylko 3 przebicia (dobrze mówie?) a teleportacja by się udała, nie tracąc na tym mocy.
Jak mi się uda dowalić walkę bronią do 10, a dominowanie ducha do 6,7 to zacznę robić zaklinanie :D Ale wtedy to się już scenariusz z 3 aktów się skończy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Może nowy będzie :)
Caleb, Wy gracie tylko standardowymi archetypami, czy szukaliście lub robiliście nowe?
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Mam nadzieję, że moja nowa postać nie zginie tak szybko jak Magnus. :D Przynajmniej nie będzie kpiła z młotowatych soldatów.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kiedyś wspomniałeś, że 3 armora to dużo, i walki całkiem długo u Ciebie trwały. Ja mam 4, Phellan chyba 5, to jak to jest w klanarchii? Ile armora w sumie określiłbyś jako max? :)
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Tak się zastanawiałem o możliwościach rozegrania sesji poprzez ts lub vt. To by było dosyć interesujące. Co o tym myślicie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja w to nie wchodze. Albo real albo pbf. Nie lubię dzwonienia itp :p więc mam nadzieję że tamto to całkiem inna sesja by była
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Czyli podsumowując taki łowca czarownic. No to już widzę szereg zastosowań. Choćby sztylet, którego rękojeść jest owinięta pergaminem ze znakami odpędzającymi ciemność czy też blokującymi jej wstęp. Efekt i siła takiego znaku czy gestów także zapewne zależy od ilości przebić.
I to już jest jakaś kmina.

Miałem na myśli, że zaklinania materii używam to rozkruszenia gwałtownego skałki, a za pomocą strzelectwa (którego obecnie nie mam) atakuje odłamkami w magiczny sposób ustawiając je do rzutu :p jak wróce poszukam na necie dodatkowych klas (wyleciało mi słowo z głowy akurat xD ) do klanarchii :)
To mówię, że za pomocą ZM nie możesz powodować takich uszkodzeń, aby aż skały niszczyć.

Jednakże gdybym znał się na zaklinaniu materii, to wystarczyłby tylko 3 przebicia (dobrze mówie?) a teleportacja by się udała, nie tracąc na tym mocy.
Indeed.

Może nowy będzie :)
Caleb, Wy gracie tylko standardowymi archetypami, czy szukaliście lub robiliście nowe?
Standardowymi. W pierwszych sesjach próbowaliśmy grać jak najbardziej czystym systemem. Myślę że dopiero teraz możemy sobie pozwolić na udziwnienia, choć ja osobiście ich nie potrzebuję.

Kiedyś wspomniałeś, że 3 armora to dużo, i walki całkiem długo u Ciebie trwały. Ja mam 4, Phellan chyba 5, to jak to jest w klanarchii? Ile armora w sumie określiłbyś jako max? :)
Wg. podręcznika 4 to max, ale część z moich decyzji zmieniam. Przeciwnicy stają się coraz silniejsi i potrzeba zwiększać pancerz inaczej walki faktycznie by trwały krótko, ale nie tak jakbyście chcieli.

Caleb - jak nazywając się Egzarchowie patronujący Soldatom i jakie są ich cechy?
Tak samo jak pisałem Williarowi, zaakcentuj jakoś to pytanie w grze.

Tak się zastanawiałem o możliwościach rozegrania sesji poprzez ts lub vt. To by było dosyć interesujące. Co o tym myślicie?
http://www.forumowisko.pl/topic/122653-a-moze-sesja-przez-komunikator/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Haha, bezpośrednio nie mogę, ale jakby pokombinować :) tak jak wtedy z Magnusem, magią tylko wspomagałem się :)
co do niestandardowych na stronce jest tylko archetyp snajpera, ale można nadsyłać swoje pomysły :) poza tym są nowe manewry.
zerknąłem na ich forum, robili nawet cRPG klanarchia, szkoda, że cuda się nie zdarzają.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja parę chwil na ich forum też byłem. cRPG Klanarchii... mm, z domu bym nie wychodził.

Snajper jest standardowym archetypem tyle że dodanym później. Pierwotnie on i manewry miały być w dodatku, ale wydawca się wypiął i teraz co jakiś czas Furiath wrzuca materiały na oficjalną stronę (ale wszystkie to część oryginalnego systemu).
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Gdy moja postać brnie przez dżunglopuszczę przypomina mi się pewna sesja w warhammera. MG był tak łaskawy, że grając zielarzem nie znalazłem żadnej rośliny w lesie... "- No to postać szuka po drodze jakichś użytecznych ziół. - Nie ma żadnych roślin."
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Areq, wszelkie tropienie w tym szukanie roślin podpięte jest pod Przeprawę.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
O to nawet lepiej. :D


btw. ta klasa nazywa się przepatrywacz czy przepytywacz bo już się pogubiłem
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dodałem dwa nowe archetypy: snajpera i szturmowca. Przy okazji pojawiły się technoklanyckie manewry bojowe. Więcej w pierwszym poście tego tematu.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Szturmowiec? Z czego on? Tego nie widziałem :p
tu mnie manewry nie dotycza niestety :)
ciekawe kiedy dodane zostana archetypy prestiżowe :) .
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wczoraj wrzucił Furiath szturmowca na głównej stronie (także świeży, prosto z pieca).

A o prestiżówkach nie słyszałem. Jak to konkretnie ma wyglądać?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Na forum wspomnieli, że w beta to było ale do dodatku zdecydowali się dać. Gracz nie miał limitu na ilość prestiżówek, miały dawać dodatkowe manewry, zagrywki itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry