Klanarchia

Status
Zamknięty.

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Hardo tam coś wytargować :<

Teraz jak się obkupiłem to mogę normalnie iść na spotkanie swojej drużynie czy realizujemy do tego stopnia, że mam ich szukać po Omamie? :>
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pozwolę sobie skorzystać z mijanych sklepów przez innych graczy, mówiłeś coś o możliwości zwiększenia jeszcze bardziej plecaka, niż do tej pory mieliśmy, więc skorzystam :)mam prośbę, w przypadku tych transakcji, jakby coś nie szło, proszę o danie czasu postowego na dogadanie się z kupcem, bardzo mi zależy, najwyżej bedę doganiał ekipę w drodze :)

Jade na wieś na półtorej max 2 tygodnie. Spróbuje z komy odpisywać, prośbę mam tylko, Caleb, jeśli byś pisał jakieś nowe itemy z opisami w ukrytym kodzie tym, to żebyś w tym temacie dał ich opis normalnie (wiem, że nowe itemki maja normalnie opis, ale na wszelki wypadek mówię :) )
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Caleb, chcę tylko przypomnieć, że manewr bez litości straciłem już na arenie, więc kupie sobie nowy :p Chciałem tylko przypomnieć, bo w karcie czasem zdarzają sie bugi :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Odpowiadam na zaległe.

Hardo tam coś wytargować :<
To Omam. Masz tego pecha, że tu pracują najlepsi z najlepszych. Najmniej handlarz ma tutaj 8 Negocjacji.

Teraz jak się obkupiłem to mogę normalnie iść na spotkanie swojej drużynie czy realizujemy do tego stopnia, że mam ich szukać po Omamie? :>
Generalnie jak wszyscy znajdujecie się w tej samej lokacji, np. mieście, to nie musicie opisywać poszukiwań siebie wzajemnie. Odgrywanie odgrywaniem, ale to uciążliwe by było.

mam prośbę, w przypadku tych transakcji, jakby coś nie szło, proszę o danie czasu postowego na dogadanie się z kupcem, bardzo mi zależy, najwyżej bedę doganiał ekipę w drodze :)
Przy pogadankach z NPC, głównie kupcami, mogę odpisywać szybciej, ale różnie się człowiekowi chce. Po napisaniu postu na kilka stron A4 potrzeba odpoczynku ;).

Jade na wieś na półtorej max 2 tygodnie. Spróbuje z komy odpisywać, prośbę mam tylko, Caleb, jeśli byś pisał jakieś nowe itemy z opisami w ukrytym kodzie tym, to żebyś w tym temacie dał ich opis normalnie (wiem, że nowe itemki maja normalnie opis, ale na wszelki wypadek mówię :) )
Oke.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Coś słaba ta socjotechnika Oskarżenie. :< Bo podejrzewam, że tak czy siak chcieli by agresora siłą potem powstrzymać. Chyba, że to tylko początek jej działania.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Coś słaba ta socjotechnika Oskarżenie. :< Bo podejrzewam, że tak czy siak chcieli by agresora siłą potem powstrzymać. Chyba, że to tylko początek jej działania.
Scena się jeszcze nie skończyła. Pamiętaj też że od skuteczności socjotechnik zależy kontekst ich użycia. Choć teraz akurat sytuacja była odpowiednia.

Jak działa moja zagrywka? Neguje obrażenia zadane przed czy po aktywacji? Czy te i te?
Podczas walki - przeszłe i przyszłe, do końca tego konkretnego pojedynku.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Czytałem na necie art o egzorcystach w klanarchi, i było tam wspomniane o manewrze widmowiec. Z komy nie moglem wiele znaleźć, na czym on polega?
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Oczywistym to przecież jest. To tylko sesja.

Kiedyś grając w młotka pechowo wylosowała mi się klasa żebraka. Mimo to udało mi się pokonać za pomocą kija, Khajita gladiatora. O tym jak potem chciałem spalić mu chałupę za pomocą starej gorzałki i krzemieni rozpisywał się nie będę. MG niestety udaremnił moje próby z dwóch względów, to był początek gry oraz ze względu na psujący się humor gracza odgrywającego Khajita. Gdyby nie to, pożar niechybnie by mi się udał. Terroryzowaną przeze mnie kociną grał mój dobry kolega. Mimo zaistniałych sytuacji nie żywiliśmy do siebie urazy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak postać umiera, to gracz out czy tworzy nową?
Gracz zostaje i nową może zrobić. Ale ja przypominam jednocześnie, że jest coś takiego jak Dominowanie Ciemności, którego możesz użyć nawet teraz (patrz moja sygnatura). Może Ci uratować kuper, ale równie dobrze splugawić postać.

Czytałem na necie art o egzorcystach w klanarchi, i było tam wspomniane o manewrze widmowiec. Z komy nie moglem wiele znaleźć, na czym on polega?
Wiesz. W oryginale każdy używa manewrów jak gdzieś wspomniałem, ale tu zrobiłem podziały na fetysze/socjotechniki/manewry właśnie, w zależności od klasy. Także tych ostatnich u mnie używać nie możesz. A Tobie chodziło prawdopodobnie o Widmactwo. Wtedy korzystasz z Zaklinania Ciała (tutaj Zaklinanie Materii) zamiast Walki Bronią.

Kiedyś grając w młotka pechowo wylosowała mi się klasa żebraka. Mimo to udało mi się pokonać za pomocą kija, Khajita gladiatora. O tym jak potem chciałem spalić mu chałupę za pomocą starej gorzałki i krzemieni rozpisywał się nie będę. MG niestety udaremnił moje próby z dwóch względów, to był początek gry oraz ze względu na psujący się humor gracza odgrywającego Khajita. Gdyby nie to, pożar niechybnie by mi się udał. Terroryzowaną przeze mnie kociną grał mój dobry kolega. Mimo zaistniałych sytuacji nie żywiliśmy do siebie urazy.
Wiadomo, trzeba mieć dystans między grą a stosunkami user-user. Co do odgrywania, to mi gracze na żywo coś wypominają, że primo - lubuję się w próbach zabicia ich postaci, secundo - próbuję kusić i plugawić je doszczętnie :D. Także, jeszcze mieliście lekko.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Aha, z tym widmactwem miałbym uniwersalną postać xD Można by jako fetysz dać :) tam w opisach egzorcystów była transmutacja substancji, to połączyłeś z zaklinaniem ciała?

E tam narzekaja. Na sesjach prowadzonych przez kumpla jest zawsze moment niezależny, w którym tylko i wyłącznie od szczęścia zalezy czy gracze przeżyją.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Aha, z tym widmactwem miałbym uniwersalną postać xD Można by jako fetysz dać :) tam w opisach egzorcystów była transmutacja substancji, to połączyłeś z zaklinaniem ciała?
Za łatwo by Ci było, stosuje zasadę: albo manewry albo x.
Ano, tamte połączyłem. Tak samo Czujność jest sczepiona z Zimną Krwią.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Wiem ciemność może mnie uratować. Ale dziwnym by było, że po takich atakach nagle wstaję bezproblemowo... wtedy już permanentnie musiałbym dołączyć do ciemności.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Niekoniecznie, zostaje gadka o łasce egzarchów i nikogo nie zdziwi że wstaniesz :)

e tam łatwo, ostatnio i tak ciągle mi się obrywa :)
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
No, może i tak. Chociaż efekty splugawienia się pojawią. Zastanowię się. Teraz i tak kolej Caleba. :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To jak chcesz się ratować, pisz teraz - Phellan ma zamiar Cię zabić, więc to Twoja ostatnia deska ratunku. 2 punkty splugawienia to jeszcze nie zaprzepaszczenie duszy, aczkolwiek już widzialna ingerencja w postać. Ja dziś nie odpiszę, bo pracuję.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
a to Phellan już nie zabił? Z twojego posta zrozumiałem, że to ja podejmuję decyzję czy się liczą wszystkie punkty czy nie a napisałem że Phellan zadał takie ciosy aby zabić.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Mam przygotowaną nową postać. Nie będę miał nic przeciwko temu jeżeli Magnus zginie o ile już nie wykitował :> . Teraz mam już trochę więcej doświadczenia, więc wydaje mi się, iż nowa postać będzie ciekawsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry