Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop, jedna uwaga. W ostatnim poście mówisz Enchay'owi, żeby w razie czego przeniósł Cię Pomrokiem. Jest to niemożliwe, bo już w nim jesteś. Pamiętaj że Omam to ogromny interior.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie da się, tylko właściciel interioru może w niego ingerować.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Generalnie jest pięć ścieżek śnienia. Ta, którą zna Enchay pozwala mu podróżować i zaglądać do Pomroku tylko.

Morion, Quahron mówił, że zaklęcie już przestało działać.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
I'm heeereeeee :D Sporo akcji beze mnie było ^^ Sorki, że dwa dni temu nie odpisywałem, ale żyłem wspomnieniami i kolegami jeszcze :D A i powiedz mi jeszcze gdzie tak ogólnie teraz robimy? Szukamy niby tego zakonu w Omamie, ale po co :D? Pewnie odpowiedź znam, ale zapomniałem. Więc sorki z góry :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zakon może zapewnić wam ochronę i informacje, jako że jesteście związani wspólną sprawą. Ważne również są te księgi Olivera, gdyż rzekomo wspominają o lokalizacji drugiej wieży. A co konkretnie będziecie robić, to zależy od was - możecie również działać na własną rękę.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dziś będzie wpis.

Jedna rzecz ulega zmianie. Jeśli broń/element zbroi daje bonusy do którejś umiejętności, to musi być założone. Dotychczas samo posiadanie takiego przedmiotu upgrade'owało Wam postaci. Jednakże idziemy coraz dalej w las i zwyczajnie zrobiłoby się za łatwo, gdyby przykładowo posiadać cztery miecze +1 do Walki Bronią każdy. Nie zastosowałem tego wcześniej, jako że niektóre rzeczy wychodzą na wierzch dopiero po jakimś czasie gry.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ja mam właśnie zamiar kupić ten mieczyk +1 do walki bronią :) Byłem na weekendzie w górach, był tam internet i sprawdzałem czy nie ma wpisu - i nie było :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bati, na arenie nie możesz niczego zabrać przeciwnikowi. Nagroda jest tylko pieniężna.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Pwoiedziałeś, że upuścił i uciekł, to myślałem, że można wziąć :D Ale skoro nie ... ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Areq, umawiamy się, że jeśli pertraktacje z danym handlarzem zawiodą, wtedy nie możesz ponownie kombinować z tym samym osobnikiem i musisz przystać na oznaczone ceny. Chyba, że jedną wizytę od drugiej dzielą konkretne zdarzenia lub minie dzień.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Ach, muszę dodać ten temat do śledzonych. To, że nie mogę od razu próbować znowu założyłem od razu, bo wówczas mógłbym to robić w kółko. Mama nadzieję, że nie namieszałem tam nigdzie nieświadomie przed przeczytaniem tego :<
 
Status
Zamknięty.
Do góry