Klanarchia

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dritzz miał dwa sejmitary, ja dwa dwuręczne, jeden ognisty drugi lodowy będzie :) do tego mithrilowa zbroja zaklęta, że może wyglądać jak zwykłe ubranie :)
zmiennokształtny, w 3.5 master of many forms (zmienia się w wszystko prawie ) i geomanta (ma zwierzęce części ciała i łączy magię objawień z magią wtajemniczeń) to oficjalne klasy prestiżowe druida, szukaj dodatków do dnd, w dodatkach znalazłem monkey grip, atut pozwalający trzymać dwuręczną broń w jednej ręce i atut, dzięki któremu broń w drugiej ręce traktujemy jak broń krótką jeśli jest tej samej klasy co broń w pierwszej. Myślalem raz czy nie pójść w miecze rtęciowe ale nie przypadły mi do gustu :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ale o czym konkretnie mówisz? Legendarnym się staje mając cokolwiek na 10, więc większość z Was jest na językach Unitów.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Mając 8 zaklinania materii, mogę nakreślać znaki tworząc fetysze z przedmiotów i ludzi? Jeżeli tak to czy wszystkie "najpopularniejsze" podane w podręczniku i czy za punkty mocy czy tylko test wystarczy?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Znaczy malować możesz raczej, tak jak ja malowałem krąg na ziemi (50 denów i zrobie Ci operacje plastyczna :p nosa np)
ale jak fetysze? Fetysze to domena egzorcystów, z tego co się dowiedziałem w systemie normalnie jest tak, że jak ktoś z owego korzysta jak z talizmanu musi oddawać egzorcyście na ładowanie
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Eh not faktycznie doczytałem, że to raczej tylko dla egzorcystów. Tylko w "zaklinaniu materii" jest przypis "kreśli na
przedmiotach rysunki chroniące przed ingerencją splugawionych mocy" a tych rysunków ani nic szczegółowego więcej nie znalazłem :/

Co do fetyszy to wg. podręcznika egzorcysta może nakreślać magiczne piktogramy na przedmiotach i ludziach, które mają różne właściwości, tudzież blokowanie opętania.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
W sumie Morion Ci wytłumaczył. Areq, generalnie fetyszy robić nie możesz, ani zadawać obrażeń upiorom (więc ta cecha ma defensywny charakter u Twojej postaci).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja proponuje 'półtorej' odpisu. Czyli jak odpisy są graczy, Caleb się nudzić będzie to można dać odpis (jeśli nie wszystkich, to odpis tym, co ich sytuacja dotyczy, jak zakupy.) ale bez brawury, Mistrzowanie zjada dużo energii. To nie jest luźna gadka jak tutaj.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
No toż, jak napięty grafik ma to bez przymusu. Dlatego propozycja.

Chociaż my popisaliśmy dzisiaj ponad normę :D Ale to przez pierwszą konfrontację.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Od razu chciwy. Postaw się w mojej sytuacji. Staram się odgrywać postać. :< Stateczny, samotny przepatrywacz wykonuje zlecenie, nagle postanawia bezinteresownie spróbować pomóc pewnej grupie Unitów. Po walce chcą od niego, aby przeprowadził ich jak mniemam w zupełnie innym kierunku przez wielki niebezpieczny las wiedźm za darmo. :D No to nijak się nie godzi. Ale poczekam do odpisu Caleba i wtedy prawdopodobnie obudzę w mojej postaci głos poszukiwacza przygód. Bo nie chcę aż tak wadzić w wątku.

Mam złe przeczucia :<
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak z komy pisze to nawet lepiej mi :) chyba, że przypadkiem wyłącze sobie przeglądarkę, jak dziś w pierwszym odpisie, a już prawie cały post był :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja proponuje 'półtorej' odpisu. Czyli jak odpisy są graczy, Caleb się nudzić będzie to można dać odpis (jeśli nie wszystkich, to odpis tym, co ich sytuacja dotyczy, jak zakupy.) ale bez brawury, Mistrzowanie zjada dużo energii. To nie jest luźna gadka jak tutaj.
Właśnie tak o tym myślałem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wstrzymam się z odpisem, mam pytanie, związane z pytaniem Fiodora. Czy Williar może jakieś znaki rysować :
1) w Twojej rozgrywce rysowanie jest dostępne?
2) jeśli tak, to co mogę rysować? znaczy, czy mogę jakoś im w walce znakami pomóc?

Gdybyśmy się w tej sprawie nie dogadali do momentu w którym będziesz gotowy odpisać w Zakonie to omiń mój post. Sorka za dwa posty, ale miałem tyle paneli w FF że mi się pomieszało już xD
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
http://www.sklep.copcorp.pl
Właśnie chce kupić klanarchie, z tej strony można? Znaczy czy to sprawdzony sklep. Zależy mi na nim, bo tu mogę kupić jedną, ciekawą książkę
nieaktualne, na rebelu mają wszystko, a to sprawdzony sklep, kupuje tam od lat i się nie zawiodłem nigdy :)

haha, razem z Klanarchią kupuje pierwszy tom pierwszej serii Samotnego Wilka :D Gry paragrafowe, niech tylko dojdzie a już poinformuję jak nowe wydanie wygląda^^
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Ta, kupowałem stamtąd w przedsprzedaży. Jako, że była to przedsprzedaż to szło długo, nie wiem jak idzie normalnie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry