Jak oceniać rząd PiS?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w sumie kto im zabroni ? mają większość a prezydent Duda wiernie służy prezesowi partii rządzącej
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
w sumie kto im zabroni ?
Nie "kto im zabroni" tylko jaka z tego dla Kaczyńskiego korzyść? To że coś jest możliwe samo w sobie nie sprawia że akurat to coś się wydarza. To że Kaczyński "ma władzę" wynika z tego że jego człowiek jest premierem a nie prezydentem. Ja rozumiem że I love PiS tego "nie ogarnia" i nawet mnie to nie dziwi ale że Herbatniczek? Jak bardzo trzeba być głupim żeby jako argument używać tego że polityk
"coś kiedyś powiedział". Właściwie tylko oni żyją z tego że "coś mówią" i pytanie jak szybko zapominają to co mówili?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jest jeden decydent i stado paziów
naprawdę wierzysz w cudowną niezależność prezydenta ? iluzja
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
naprawdę wierzysz w cudowną niezależność prezydenta ? iluzja
A co ma do tego jego niezależność bo nie rozumiem? Ale właściwie Herbatniczku co Ty Piłeś do obiadu? Gdzie ja napisałem że Prezydent jest niezależny?
 

Pagrypsna

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Są w PiSie różne frakcje ale owszem, dyktator jest tylko jeden
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Do Rosji Polsce to jeszcze ze 4 dekady brakuje (moc Putina vs moc Kaczyńskiego oraz przyjaźń, rodzinność, szacunek, zasady i normalność w ... narodzie).
A co do reszty polityki i innych problemów z nią związanych to jest już na to sposób. Wystarczy nie włączać telewizora.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Ktoś nazwał miniony tydzień Wielkim Tygodniem PiS. Nazwa pewnie pochodzi od "cudów" jakie się wtedy zdarzyły. Na przykład okazało się że były premier Beata Szydło otrzymać miała premię 65 tys zł a przyznać ją miała....Beata Szydło. Co ciekawe podobno:
W 2013 r. Solidarna Polska ministra Ziobry chciała zakazać nagród dla polityków-ministrów.
Jak to się czasem punkt widzenia zmienia. Podobno w roku 2017 ze służbowych kart kredytowych MON wydano 15 mln zł.
Skala wydatków nie powinna dziwić jeśli kupuje się czołgi czy samoloty. Ktoś złośliwy pewnie podsumował to że jest to 1,8 mln sztuk dorsza bądź niemal 456 tys kg....ośmiorniczek(wstydź się Sikorski). Na koniec Gowin przyznał dlaczego opuścił PO. Bo na ministerskim stolcu czasem "brakowało mu do pierwszego"! Jedynie jakiś złośliwy internauta wymyślił mem na którym przemawiający w Sejmie Kaczyński z wyrazem oburzenia oskarża Platformę "Głodziliście Gowina!" Tak sobie myślę że jak ktoś wyjechał na stałe z Polski za czasów rządów Platformy i słyszy z kraju takie newsy to może sobie pomyśleć że...."te ch.. z Platformy nadal rządzą).

A tymczasem tu zaszła zmiana. DOBRA ZMIANA.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Każdy polityk na starcie pracy powinien dostać 1.000.000zł na dzień dobry a potem raz w roku kolejny, dożywotnio. Może wtedy nikt by nie był zainteresowany tym by kombinować.
Po przeliczeniach wyszło by znacznie taniej jak choć by za rządów PO-PSL tyle że z powyższym tylko w jednym wypadku! Polityk musiał by oddac immunitecik i odpowiadać za swe czyny jak zwykły obywatel.
Tymczasem G.Waltz nie wiedziała że wyłudziła mieszkania i tym sposobem mamy mega złodzieja na stanowisku prezydenckim.
Ale mi sie śnią chwile w których Jaki zostaje Prezydentem. G.Waltz pewnie już od roku siedzi po godzinach w robocie i "pali" dokumentację :D
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Niestety często apetyt w miarę jedzenia i wtedy podczas swojej kadencji by chcieli już nie 1 mln a np. 2 mln. już , więc jest tutaj kwestia mentalności , naszego rządu , oraz całego środowiska które kręci się w oku naszego rządu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Chciał bym wygrać 100.000.000 w totka ale nie po to bym zaraz Ferrari nakupował bo i tak połowę biednym bym pewnie rozdał ale po to by sprawdzić czy ja sam dostał bym jebolca mając tyle kasy.
Nie kumam polityków albowiem dla mnie życie za 10000zł miesięcznie na czysto to zycie jak w Madrycie. Niczego zwykłemu człowiekowi nie brakuje więc nie kumam tej pazerności.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Generalnie chciwość.

Nie tylko politycy są tacy generalnie, słyszałem czasem o mafiach co mieli wiele milionów dolarów , ale działali przestępczo coraz więcej bo chcieli mieć jeszcze droższe auta, droższy dom, droższe wakacje itp.
To samo z politykami.

Dla przykładu gdy kiedyś byłem na stażu to miałem kilka stów tylko, jak poszedłem do normalnej roboty i zarobiłem 2000 zł to przeskok był dla mnie ogromny, potem chcialem wiecej gdy mialem 2500 zl to też z początku myślałem że to dużo i tak w gore rosnie apetyt.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No to Cię zmartwię bo są tacy którym apetyt wzrósł i pozostał na odpowiednim poziomie. Ja dochodzę do swojego limitu i na dalszą pracę leję bo garb mam tylko jeden no i chciał bym na starośc trochę
wydać tego co dziś zarabiam na przyjemności a nie na apteki i doktorków.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
161
Kunszt polityki PIS-u widać patrząc na dzisiejsze wiadomości. Najpierw Izrael ( choć Ci sami podgrzewają atmosferę ), a teraz USA, bo Duda stwierdził, że szef Amerykańskiej dyplomacji mu do pięt nie dorasta i nie jest godzien, by rozmawiać z prezydentem RP.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
_____________________ napisał:
No to Cię zmartwię bo są tacy którym apetyt wzrósł i pozostał na odpowiednim poziomie. Ja dochodzę do swojego limitu i na dalszą pracę leję bo garb mam tylko jeden no i chciał bym na starośc trochę
wydać tego co dziś zarabiam na przyjemności a nie na apteki i doktorków.
Ludzie są różni
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Głowonog, Duda mu pojechał w ramach tekstów związanych z cłem dla Europy pewnie...
No to mieliśmy gaz z USA.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
hasło Dobrej Zmiany "kogo by to jeszcze na świecie obrazić ?"
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Polakófffff!!!
System rozpoznawania tablic rejestracyjnych dla urzędu Skarbowego - buhahahah - by sprawdzać czy na lewo busy i śmigają po kraju :)
Ja od dziś zaczynam widzieć to tak:



tyle że w trochę bardziej cywilizowany sposób z ukatrupianiem własnego narodu w cichej, demokratycznej i powolnej agonii.
Liczba KONTROLUJĄCYCH ludzi za chwilę przewyższy liczbę LUDZI :) :)
a można to skwitować tak że po mału wracamy do czasów komuny w których pierdnąć nie wolno było głośniej jak ustrój nakazywał.

A ja głupi myślałem że facebook inwigiluje. Facebook i jego telemetrie to pikuś i leszcz w porównaniu z Rządem RP.
Jeszcze 10lat takich rządów i prawo w Polsce będzie wybierać Ci rozmiar majtek i ilość masła z rańca na śniadanie.
tyle że mały błąd popełniłem bo powinno być tak:

 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bo to oni decydują kto jest nieuczciwy, a pamiętam jak w latach 30 Goering mówił że oni decydują kto jest żydem
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
PIS ma już pozamiatane. Jeśli w dwa lata nie wymyślą ustawy w której Prezydenta będzie wybierać Sejm i Senat a nie ludzie w wyborach to za dwa lata PIS idzie do piachu.
Coraz więcej ludzi w Warszawie mówi że "czuje za swymi plecami oddech strażnika z pałą i batem" - coś na wzór PPO (Państwowa Policja Obywatelska).
Sądziłem że Kaczyński da na luz z tym "karać, karać i raz jezcze karać" bo tak naprawdę dla kogoś kto ma kilka baniek na koncie kary nie ma... a reszta ich poczynań uderza ciągle w najniżej kwiczące społeczeństwo.
Będą szukać firm po tablicach rejestracyjnych i notować gdzie, kto i ile razy jedzie i czy nie chachmęci na VACie a po drugiej stronie ZŁODZIJKA H.G.W. dalej jest na stołku.
Odechciało mi się żywota w tym kraju bo nie mam już czym wymiotować. Ludzi zwykłych choć by za cień podejrzenia o przestępstwo od razu się zawiesza a potem dysclinarnie zwalnia a H.G.W. nietykalna i jeszcze się
ludziom w m***dy śmieje. Mam dość!
 
Do góry