glowonog

Wpisy na profilu Ostatnie aktywności Posty O mnie

 • Zabawnie czyta się książki o kosmosie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, ze na końcu czarna dziura połknie atomy, z których się składasz i wypluje je w postaci promieniowania gamma, niwelując sny o nieśmiertelności i życiu po życiu ;)
  Nawiązując do wpisu dotyczącego życia... Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale my też na starcie nikogo o to nie pytaliśmy. 🤪

  Swoją drogą śmierć też nie jest prostą czynnością. Bo później pozostają sprawy, które muszą załatwić bliscy nieboszczyka. 🤣
  Życie jest trudne, a potem się umiera.
  glowonog
  glowonog
  Raz Ci to już pisałem, napiszę kolejny - zanim się wypowiesz, to zgłębiaj wiedzę w danym temacie. Poczytaj o tym, dlaczego Wenezuela jest piekłem.
  ?
  ______
  Nie muszę nic czytać. Polacy za PRLu potrafili boso wiać przez zieloną ganicę i z kanapką w łapie docierać nawet do Kanady a Wenezuelczyki mają problem z okoliczną Brazylią czy nawet Argentyną? ehhh! Naprawdę nie da się uciułać przez kilka lat siłą na bilet wycieczkowy do choćby Rosji, Chin i dać nogę prosząc o azyl?
  ?
  ______
  Glowonog, w gównie siedzi się na własne życzenie.
  Przed podziałem na grupy społeczne każdy wybierał swój los. Później człowiek był tym, kim się urodził. Dziś znów każdy może kuć swój los, co pokazuje, dlaczego w średniowieczu tak mało ludzi było oczytanych.
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
Do góry