Guns N' Roses

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
ech, zespół cudowny, moja dziewczyna mi go jakiś rok temu przypomniała :) wpisałem w youtube "sweet child of mine" i zaraz coś mnie łupnęło- hej, ja to znam! :) od tej pory nadrobiłem zaległości, mam wszystkie płyty i czekam na następną :) Słyszałem, że to ostatni wielki zespół rockowy który przyciągnął do siebie wielką publiczność zanim nastała era hip hopu, coś w tym jest smutnego...
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
mój ukochany zespół,od którego zaczęł się przygoda z muzyką rockową :)
dzień bez przesłuchania Novm\ember rain jest dniem straconym :)
Gunsi podobali mi się do wydania Use Your Illusion II.Cała reszta jestśrednia niestety..
AXL ma niesamowity głos,chrypiący,troszkę skrzeczący i dzi eki temau niepowtarzalny i oryginalny,ale co tu duzó mówić,moim ulubieńcem jest Slash ze swoimi hairami,kapeluszem i gitarą :p kocham tego faceta (miałam awet kiedyś podobną fryzurkę :p)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
moja mama jest wielka fanka, potrafi caly czas ich sluchac, przez co i mnie zarazila ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Chętnie słucham, ma niepowtarzalny klimacik. Kumpel się przez to nieraz ze mnie śmieje bo twierdzi, że Axl zabawnie skrzeczy. Cóż, urok tkwi w dużej części właśnie w jego niepowtarzalnym wokalu.
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Oo, nie wypowiedziałam się.
Guns n' roses lubię, bardzo. Baa, to jeden z moich ulubionych zespołów. Z przyjemnością wsłuchuję się w ich płyty, szczególnie jedne z pierwszych (''Appetite for destruction'', "Use for illusion''). Głos Axela, solówki Slasha.
Po prostu kocham.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Słucham troszkę. Mam nawet ich koncertowe DVD z wystepem z 1992 roku ale należą do moich średnio ulubionych :)
 

mother earth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja mam pytanie do teledysku November Rain(http://www.youtube.com/watch?v=J4QXnggs37w) dlaczego dziewczyna w tym teledysku ginie?ogladam i ogladam i nie moge tego zrozumiec:)
jak ktos wie to prosze o pomoc pozdrawiam:*
 

machacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Jasło
Ehh lubię Guns n' roses :D

Sweet Child Of Mine jest super, czasami 10 razy albo i więcej pod rząd słucham ;]
Wszystkie piosenki mają fajne, Axl ma fajny glos, slash wymiata na gitarze, czego więcej trzeba :)

pozdrawiam fanów
 

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
Gunsi rządzą :p Podobno mają powrócić do orginalnego składu...ale to tylko plotka pewnie...juz wiele rzeczy mieli zrobić a nie zrobili :) a szkoda :(
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Mam koszulkę tego zespołu, bo mi mama gdzieś kupiła, a tak szczerze to nawet ich nie słyszałem...oj muszę to nadrobić:D
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja zarazilam sie od brata, od kiedy on byl na ich koncercie oszalal na ich punkcie, wiec chcac nie chcac slucham ich codziennie i rzeczywiscie GUNSI rlz!!!
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Są genialni, Slash i jego gitara, piekny dorobek muzyczny albumowy i żyją w sercach wielu ludzi ;]
 

ZiPPo

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Sweet child O`mine - wg mnie najlepszy kawałem Axla i spółki, za resztą nie przepadam może to dlatego że jestem za młody na ten zespół :)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chyba moja pierwsza fascynacja hard rockowa :) Grali niezle, mieli swoj wlasny styl ale dzis juz zadko do nich wracam, pewnie dlatego, ze znalazlem lepsze kapele :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
m0st, to mamy coś wspólnego. Obecnie uważam, że sam zespół jest całkiem całkiem, jakiś czas temu słuchałem go sporo. Na dzień dzisiejszy włączę kawałek, dwa. Doszedłem jednak do wniosku, że sam zespół jest przereklamowany, oprócz sztandarowych kawałków typu Welcome to The Jungle czy Paradise City to już nie porywa.
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Slash to bardzo wyrazista postac. Jego slynny melonik na glowie i dymiacy papieros w ustach na trwale zapisaly sie w histrii rock'n'rolla ;) Zdaje sie jednak ze swoje najlepsze lata tez ma juz za soba. W VR juz nie porywa tak swoja gra.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Guns n' roses? Tak uwielbiam tą kapelę, ale tylko do UYI II. Kapela zdecydowanie należy do tych bardziej oryginalniejszych w historii rocka
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
Bardzo lubię ten zespół, z płyt Appetite for destruction i Use your illusion I+II. Zaczęło się gdy siostra dała mi ich płytę z najlepszymi hitami, na początku tylko welcome to the jungle słuchałam, a potem z ciekawości zaczęłam słuchać dalszych piosenek i cholernie mi się spodobało . Paradise city, november rain, estranged, sweet child o'mine, rocket queen, civil war to moje ulubione kawałki gunsów
 
Do góry