Guns N' Roses

lukaslukas33

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Pare lat temu na mtv usłyszałem knockin' on heavens door i tak mnie je...ło że zapuściłem włosy i całkowice się zmieniłem. Wg mnie nie ma lepszego zespołu. Szkoda tylko że się rozpadł. Moim największym szczęściem związanym z tym zespołem było zobaczenie na żywo Izzy'ego i Axl'a na koncercie w Warszawie. heh coś niesamowitego :)
Fajnie jakby wtedy też Slash wyszedł, bo większość wiedziała, że Izzy będzie...
 

Pacyfik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Police
gdyby Slash niespodziewanie wyszedł to wolę wogóle niewyobrażać sobie co by się na stadionie działo. Przy WTTJ już wgniotłem się w barierki hehe
 

rebuz

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Winne Wzgórze
dla mnie gnr to genialny zespol i b.czesto wracam do AfD i UyI 1i2. to jedne z najlepszych dla mnie albomow jakie slyszalem w zyciu pomimo ze od 16 lat wychowuje sie na hip hopie. dobry temat pozdrawiam
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Są dwa tematy o Gunsach i miałam dylemat, który wybrać;P Jak dla mnie Gunsi są legendą i z góry należy się im szacunek, oczywiście mówię tu tylko o starym, najlepszym składzie.... Komercyjni jak komercyjni, ale dla mnie i tak sa wielcy.... Szczególnie uwielbiam dwie części Illusion....
P.S. A dla tych, ktorzy nie wiedza, "Knocking on heavens door" to piosenka Dylana :p
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Może fanem nie jestem, ale kiedyś się ich nasłuchałem dość sporo.
Generalnie fajne dynamiczne kawałki,ballady też były o.k., może troche komercyjne, ale kto na to zwraca uwagę.
Bardzo podobał mi się ten buntowniczy image zespołu, widząc na scenie axla mam wrażenie że on myśli ,,:cenzura:e was wszystkich, cały system, polityke,etykę i maniery''
Trochę denerwuje mnie obecny wizerunek axla wygląda jakby zatracił się w swoich przekonaniach.
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Gn'R Wymiataja ... Pierwszy raz uslyszalem ich z 10 lat temu gdy siosty slychaly ich jeszcze na kasetach magnetofonowych :D To byly czasy :D Teraz chetnie wracam do UYI I i II i coniektorych kawalkow z AfD :) Co do obecnego image Axl'a : Wyobrazacie sobie gdyby teraz Axl wyszedl tak ubrany jak 15 czy 20 lat temu ? Bo ja nie za bardzo... swiat muzyki poszedl naprzod i on razem z nia. Zreszta nie ma juz 20 paru lat tylko jest dobrze po 40 :) Tak wiec dobrze jest tak jak jest :D Mam nadzieje, ze w niedlugiej przyszlosci wydadza ta cholerna Chinska Demokracje bo juz sie doczekac nie moge :D Tak po za tym to kiedys wyczytalem, ze Stradlinowi i Adlerowi marzy sie reunion :D Moze cos z tego kiedys bedzie :D Dla ciekawych zamieszcze rozmowe Stevena z Axlem :)

STEVEN: Widziałem się z Axlem, rozmawiałem z nim, cholera, jak długo to nam zajęło? Od 10 lub 12 w nocy do 8 nad ranem.. Rozwiązaliśmy wiele gównianych spraw!

FANSITE: I jak było? To musiało być niesamowite!

STEVEN: Było wspaniale! Tylko wspaniale. Byłem dla niego tak samo uprzejmy jak kiedyś i spodobało mu się to. Koleś, gadaliśmy do ósmej nad ranem!

FANSITE: Wow.

STEVEN: To było w The HardRock, kiedy tam grał.

FANSITE: Widziałeś występ?

STEVEN: Tak…troje ludzi z jego zespołu wyglądało jak Izzy! Powiedziałem mu, że to do bani, żartowałem. Powiedziałem "Wiesz, że pięciu z nas musi wrócić do siebie z powrotem! Wszystko by ruszyło jeszcze raz! Nie będzie nic większego. To byłby największy reunion w historii".

FANSITE: Co powiedział?

STEVEN: Wiesz jaki jest. Szczerzył tylko zęby i chichotał. Cały jego zespół podszedł do mnie, "Jesteś najwspanialszym perkusistą! Powiedzieliśmy Axlowi, 'będziemy mieli znowu zespół z powrotem'!" Właśnie to MU powiedzieli! To bylo cudowne! Koleś, daj mi oddzwonić! Wcale cię nie ignoruję! Jesteś jednym z moich największych przyjaciół! Nigdy mnie nie zraniłeś! Oddzwonię do ciebie!

FANSITE: Nie ma problemu, stary! Co jeszcze się dzieje?

STEVEN: Hm, Rozmawiałem z Izzy'm. Gadałem ze Slashem. 20 lat, koleś, od kiedy wyszła Appetite. Nagranie Axla wyjdzie prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy?

FANSITE: Tak, mam nadzieję.

STEVEN: Izzy chce reunionu. Wiem, co chcę robić. Zanim wszystko się zdarzyło, ja i Chip (Z'Nuff) rozmawialiśmy o zorganizowaniu światowego tournee. Bardzo przepraszam,wiem, że bardzo zdenerwowałeś się, że nie odpowiedziałem na telefon. Tęsknie za tobą, będę rozmawiał z tobą później!

FANSITE: Okay, Stevie!

news z http://blog.myspace.com/stevenadlersappetite
 
Z

zajcu

Guest
GNR->jak dla mnie jedna z najlepszych kapel jakie znam. co prawda teraz to cien tego co bylo ale i tak rządzą!!! piss=)
 

fingolfin

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Chorzów
Lubię ich. Velvet Revolver też lubię, ale Axl jest trochę irytujący, przynajmniej tak wynika z jakiegoś dokumentu, który kiedyś widziałem na VH1.

Slash jest świetny (jak to jest, że wszystkim dziewczynom się podoba?:D)

Knockin on heaven's door zawalili na moje oko, chociaż nie jest najgorsze.
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Slash jest świetny (jak to jest, że wszystkim dziewczynom się podoba?:D)
Podobać to się nie podoba w ogóle. Brzydal straszny, jeszcze pogorszył wszystko tym kolczykiem w nosie. Chociaż intrygująco się prezentuje w swoim kapeluszu (pewnie dlatego, że nie widać samej twarzy). No, ale gitarzystą świetnym był.

Do Gunsów często wracam, bo kojarzą mi się ze szkolnymi latami.
Poza tym rudy Axl, te jego nogi i flanelowa koszula. Mrrru.
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Heroin

przegielas :grymasi:

Slash brzydki?!
Ty go chyba nie widzialas.

poza tym jego figura, poprostu idealna, a twarz wlosy i kolczyk w niczym jej nie ustepuja.

jezeli Ci sie nie podoba to napisz dlaczego bo sam kolczyk to zaden argument
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Gustów nie trzeba argumentować.
Nie podoba mi się, nie mieści się w moich kryteriach estetyki i tyle. Konkretniej; ma za duży nos, za duże usta i nosi brzydkie okulary.

Nie ma się co denerwować, są gusta i guściki,
jeden lubi lalki, a drugi samochodziki ;>
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
w sumie to jestem facetem i moge sie nie znac ale jak dla mnie Slash ma :cenzura:ssssssssssty tylek :p
z tym sie chyba zgodzisz :]
 

Heroin

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jasne, jeśli chodzi o figurę to nie mam mu nic do zarzucenia.
Ale dla mnie to nie wystarczy ;>
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
to przynajmniej w jednej kwestii sie zgadzamy :]

-edit-

a to na dowod, ze twarz tez ma ladna :]

slashforumn.jpg
 

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
Hmmm, Guns N' Roses ;) Tatuś zaraził mnie miłością do nich, a w szczególności do ich muzyki. Naprawde wspaniałe brzmienie, rytm, i charakterystyczny głos wokalisty;) a z ulubionych iosenek to chyba : november rain, don't cry i knockin' on heavens door. Piosenki, które przeszły z resztą do historii. Hmmm, pozdrawiam wszystkich fanów, bo nie wiedziałąm, ze nawet jeszcze ludzie o nich pamietają... A nawet za niedługo mają płyte wyddać. więc czekamy cierpliwie ^^
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
Hmmm, pozdrawiam wszystkich fanów, bo nie wiedziałąm, ze nawet jeszcze ludzie o nich pamietają... A nawet za niedługo mają płyte wyddać. więc czekamy cierpliwie ^^

Chinese Democracy :]
i nie cierpliwie czekamy tylko z trzesacymi sie rekoma :]
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Taa i chyba nie pozostanie nam nic innego jak tylko czekać i czekać...
A co do Gunsów to uwielbiam do nich wracać, bo w sumie na nich i jeszcze paru innych zespołach się wychowałam
 

Ema91

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Somewhere over the rainbow... :)
Gunsi są świetni :D Tzn byli... Ich piosenki są super, oczywiście jedne są lepsze, a drugie gorsze, ale ich muzyka ogólnie mi się podoba :) Tylko szkoda, że już nie są w starym składzie... Sam Axl z jakimiś...ekhm...innymi ludźmi..to już nie ten sam zespół, pozostała tylko nazwa. E tam, dla mnie i ten skład może być, tylko że głos Axla już nie ten :D Ale i tak żałuję, że nie byłam na koncercie w Warszawie :(
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Ema91 --> Starosc nie radosc :D Kazdemu sie glos zmienia :D Co do nowego zespolu to bardzo Mi odpowiada... Axl nie ma takiego glosu jak kiedys, a i Slash juz nie gra jak wczesniej .. tak wiec starzeja sie chlopaki :D Po za tym w NewGNR uwielbiam Finck'a :) Koles jest suuuper :) Co do Chinese Democracy to w wywiadzie dla Teleexpresu Orlos pytal Axl'a czemu jeszcze nie wydal plyty to ten odpowiedzial... " "Slash stwierdził, że jestem tak pazerny na kasę i nazwę Guns N'Roses, że albumy pod tym szyldem co rok będę wydawał, więc chu*owi na złość zrobiłem." -- Tak wiec pewnie jeszcze troche na nia poczekamy :D Zreszta to caly Axl :) Tak wiec nic tylko sie modlic aby plyta wkoncu wyszla :D
 
Do góry