Guns N' Roses

Gabryjel

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Przereklamowany i przeceniony zespół niesamowicie. Jedyne, co zrobili naprawdę dobrze to Appetite for Destruction.
Obecnie mnie strasznie odpychają podejściem do fanów, którego w żaden sposób pojąć nie mogę. I na nowo rosnącego fenomenu też nie mogę pojąć.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie nazwałbym tego teraz fenomenem: normalne że o takiej grupie będzie się mówić, bo na wyrobioną renomę. Swoją drogą to Slash sam jeden lepiej radzi sobie muzycznie od Axl'a i spółki. Powinni przestać strzelać na siebie fochy niczym little pussies i się zabrać za nagrywanie razem - skoro Black Sabbath mogło, to czemu nie oni?
 
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Byli moim ulubionym zespołem w czasach, gdy chodziłam do gimnazjum, ich muzyka pomagała mi przetrwać ten trudny okres. Dla mnie najlepszy ich album to Appetite for Destruction. Chociaż nie mogę zapomnieć o świetnych balladach i protest songu ("Civil war") z następnych płyt. I tak jak duża cześć fanów bardziej lubiłam Axla, głównie za jego ekspresję, skrzeczący wokal i dość oryginalny ubiór. Chociaż nie odpowiadało mi ich zachowanie, zwlaszcza to, iż nie wychodzili na scenę o czasie i często byli nawaleni i/lub naćpani. Ale cóż, to przecież gwiazdy rocka!
Niestety, jako, że każda miłość kiedyś się kończy, tak i moja zardzewiała. Mam "Chinese Democracy", lecz przesłuchałam ją tylko parę razy, myślę, że teraz to nie GN'R tylko Axl Rose z wieloma zdolnymi muzykami.
 

m4niak

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zakopane
Ja natomiast zacząłem go słuchać dopiero w klasie 1 technikum. Jest to naprawdę świetny zespół, który potrafi przykuć uwagę nawet największego ,,smakosza muzyki". Uwielbiam ich ballady. Sądzę, że te ich autorstwa są jedne z najciekawszych i najpiękniejszych na świecie. Szczególnie "November Rain" i "Don't Cry".
 

wypraszam_sobie

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Uwielbiam jak najbardziej.
Miałam okazję być na koncercie w Rybniku. WARTO BYŁO !!
Poszłabym raz jeszcze..
 

newnightmare

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Jeden z najlepszych zespołów jakie istniały . ;) Dla mnie obecny stan grupy pozostawia dużo do życzenia , ale nic nie trwa wiecznie. Jednak wielki szacunek pozostanie . Uwielbiam ich ballady , są niesamowite . Na koncercie nie miałam okazji być - choć bardzo tego chciałam , ale to już wyższe sprawy . Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów !
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Jestem bardzo ciekawa tegorocznego koncertu. Nawet początkowo chciałam nie iść żeby zachować sobie w głowie obraz jak byli w starej najlepszej formie. No mam nadzieję że się nie rozczaruję. A Axel jeden z najlepszych głosów w historii.
 
Do góry