Guns N' Roses

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Queen i Gunsi to zespoły, do których zaczynałam przygodę z rockiem. Dlatego na zawsze pozostaną dla mnie wyjątkowi.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Jeden z moich ulubionych hard rockowych zespolow. Maja fajny styl ale jak uslyszalem kawalek z nowej plyty to boje sie ze o nim zapomnieli;/. I szkoda ze nie graja juz w starym skladzie;/ A ulubiona plyta to Appetite for Destruction i takie kawalki jak "Welcome to the Junge" i "Sweet child o mine"... genialna poprostu:)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Jeden z moich ulubionych hard rockowych zespolow. Maja fajny styl ale jak uslyszalem kawalek z nowej plyty to boje sie ze o nim zapomnieli;/. I szkoda ze nie graja juz w starym skladzie;/ A ulubiona plyta to Appetite for Destruction i takie kawalki jak "Welcome to the Junge" i "Sweet child o mine"... genialna poprostu:)
Jak sam mówiłeś nie jest to już stary skład więc jak dla mnie nie jest to już GUns n' roses. Tak na prawdę to jeden jedyny Axl zapomniał o starym stylu. Jak dla mnie płyta może nie powstać i tak tego nie przesłucham.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Kurde o_O ja sie teraz pytam gdzie sa gunsi...(chociaz odpowiedz jest prosta... Velvet Revolver) Po przesluchaniu tych kawalkow z myspece jestem po prostu w szoku... tutaj wogole niema NIC z gnr. Axel chyba nagrywa solowy album, a nazwa to tylko zeby sie lepiej sprzedalo. Ale przeslucham cala plytke, jestem ciekaw co axel potrafi bez Slasha, Duffa i innych.
 

cbrf3

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kultowa grupa oczywiście w starym składzie ,nowej płyty jeszcze nie słuchałem ale co do starych kawałków są one genialne i ponadczasowe :D
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
A co sądzicie o ich nowej płycie "Chinese Democracy"??
Niby głos ten sam, pianinko jest, solówki też zajeżdżają Slashem, ale... płyta mnie poraża nijakością. Kompozycje są bez "pomyślunku", wyraźnie czuc w nich wtórnosc i czerpanie motywów z czasów świetności. Szkoda, że AXL nie pogodził się z resztą zespołu (obecnie Velvet Revolver), na pewno razem mogliby coś jeszcze zdziałac dla potomnosci. Może koło 60-tki się ockną :)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o ich nowej płycie "Chinese Democracy"??
Niby głos ten sam, pianinko jest, solówki też zajeżdżają Slashem, ale... płyta mnie poraża nijakością. Kompozycje są bez "pomyślunku", wyraźnie czuc w nich wtórnosc i czerpanie motywów z czasów świetności. Szkoda, że AXL nie pogodził się z resztą zespołu (obecnie Velvet Revolver), na pewno razem mogliby coś jeszcze zdziałac dla potomnosci. Może koło 60-tki się ockną :)
Solówki są marne, Slashem jesli zalatują to może troszkę. Praca nad płytą - 9 lat, efekt - słabiutki. Ta płyta nie ma w sobie nic, co mogłoby być zapamiętane, nic co mogłoby być wyjątkowe.

Swoja drogą - Velvet Revolver też nie błyszczy. Slash tworzy jakby od niechcenia, reszta grupy zamknęła się w kilku patentach, a wokalu nie komentuję w ogóle.
 

Milka164

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Konin
Kurcze ja mam 16 lat i calkowitego bzika na punkcie muzyki z lat 80 choc nie zylam w tamtych czasach. g`n`r to moje bostwo, jak nie mialam jeszcze neta to potrafilam przesiedziec 10 h ogladajac VH1 zeby zobaczyc choc jeden teledysk. pamietam zaczelo sie od Paradise City a potem juz poszlo kapletny odjazd!
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Gunsi to mój ulubiony zespół zagraniczny.
Słucham ich już od dobrych kilku lat i w ogóle mi się nie znudzili.

Żałuję, że nie grają w starym składzie ze Slashem i Izzym, ale co poradzić :(
Nie mogli się chłopaki dogadać i wyszło jak wyszło...

Ulubiona płyta to chyba Appetite for Destruction.
Ulubione kawałki to Don't Cry (miodzio!), Nightrain, Welcome to the jungle, Sweet child o' mine i Knockin' On Heavens Door.

Pozdrawiam fanów.
 

Milka164

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Konin
Nie chce tu nikogo urazic ale tez uwazam ze nowy sklad guns`n`roses jest do bani to juz nie ten sam zespol> ale to jest oczywiscie moje zdanie
 

wampir Lestat

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Uwielbiam ten zespół, mam kilka ulubionych piosnek, ale najbardziej podoba mi się "Sweet child o'mine"
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Nie chce tu nikogo urazic ale tez uwazam ze nowy sklad guns`n`roses jest do bani to juz nie ten sam zespol> ale to jest oczywiscie moje zdanie

Pierdzielisz czlowieku jak lamus z onetu ... Jaki nowy sklad ? Przeciez tam graja muzycy dluzej niz kilku czlonkow z orginalnego skladu? Wiec o co cho.. ? Za przeproszeniem :cenzura: wiesz o zespole. Znasz kilka kawalkow i pierdzielisz glupoty...

Slash gdyby mial zagrac te solowki to by predzej paluchy polamal niz mial by je zagrac ... Cenie Slasha i reszte... Ale to co obecnie graja to jest poprostu :cenzura: przez wielkie G! I Slash .. ta muzyczno - medialna prostytutka gdzie sie wszedzie pcha i gra z kim popadnie .. Szkoda slow... Przykro to pisac ale tak sie zachowuje ...
 

prtyfly

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
hell
całościowo CD jest średnie;p
ale "better" i "catcher in the rye" wpada w ucho
 

BaDomi

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Południa :P
a ja mam pytanie do November Rain(http://www.youtube.com/watch?v=J4QXnggs37w) dlaczego w tym teledysku ginie?ogladam i ogladam i nie moge tego zrozumiec:)
jak ktos wie to prosze o pomoc pozdrawiam:*


A oto odpowiedź:
"Słowa do "November Rain" nie omawiają sprawy samobójstwa, jedynie burzliwe stosunki międzyludzkie. Według jednej z interpretacji, słowa kierowane są przez mężczyznę do byłej dziewczyny, widzimy nawet, że taki okropny czas ("zimny listopadowy deszcz") nie będzie trwał wiecznie. Daje jej czas, aby mogła w samotności podjąć decyzję czy chce do niego wrócić.
Inni twierdzą, że znaczenie opowiadania jest bardziej jednoznaczne i mówi o przejściu z miłości i życia, przez śmierć i pogrzeb panny młodej. Mimo że teledysk nie ukazuje jak zmarła dziewczyna to gdy wpatrzymy się w nią leżącą w trumnie, zauważymy, ze podkreślony został jej wyraz twarzy, który jest to odbiciem jej uczuć, można więc wnioskować że zmarła ze strachu. Scena ta pojawia się w 7:21 minucie. Rodzina, która najbardziej odczuwa tę tragiczną śmierć, którzy chcą by w otwartej trumnie obijała się w lustrze ta nietknięta część twarzy by zmarła ukazała się w całej swej okazałości. Dlatego też można wnioskować, że tak jak w opowieści dziewczyna strzela sobie w głowę. Ta scena może świadczyć o tym, że Seymour popełniła samobójstwo. Jednak, inna (mniej popularna teoria) dotyczy wcześniejszej wzmianki w której Axl idzie samotnie nocą, a później ukazany jest sklep z bronią i otwarte drzwi do niego, widzimy ją w 5:36 minucie. Niektórzy interpretują tę scenę jako przedstawienie Axla - zabójcę. Dwuznaczność tej sytuacji stawia przed nami kolejnego szermierza, którym jest opad atmosferyczny - tytułowy deszcz. Wielu jednak, sądzi, że pistolet jest odniesieniem do nazwy zespołu, ponieważ obok sklepu z bronią znajduje się kwiaciarnia. Niektórzy myślą, że Axl przechodzący koło sklepu z pistoletami to przenośnia; że on nie fizycznie strzelił do niej, ale zainspirował ja do tego czynu. Inni mówią, ze to pokazuje historię, że to Seymour kupiła broń, a Axl nie może już jej powstrzymać. Ostatnia teoria jest taka, że panna zostaje zabita przez burzę ("November Rain"), która zaczęła przewracać zastawę leżącą na stołach. Po tym jak błyskawica strzela, widzimy jak bukiet panny młodej uderza o trumnę w zwolnionym tempie. To może sugerować, że ona została trafiona przez piorun i zginęła natychmiast z jego "ręki"

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/November_Rain
 

merveille

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łuków
Uwielbiam Guns N' Roses.
Świetny zespół :) Głos Axl'a jest wręcz cudowny a gitara Slash'a po prostu miodzio!
Ajj...szkoda że Slash już odszedł od GnR. Jakby nadal był w tej grupie to pewnie "Chinese Democracy" byłoby lepsze ;)

Moją ulubioną płytą tego zespołu to chyba..."Spaghetti Incidence" :)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Uwielbiam Guns N' Roses.
Świetny zespół :) Głos Axl'a jest wręcz cudowny a gitara Slash'a po prostu miodzio!
Ajj...szkoda że Slash już odszedł od GnR. Jakby nadal był w tej grupie to pewnie "Chinese Democracy" byłoby lepsze ;)

Moją ulubioną płytą tego zespołu to chyba..."Spaghetti Incidence" :)

Pieprzysz... g.owno widziales, g.owno slyszales i g.owna wypisujesz ... ChD bylo by lepsze? Watpie... Slash nie potrafi tak szybko operowac palcami po gryfie jak zrobil to BFoot, Finck i Bucket :)
Nie chce ingerowac w Twoje muzyczne gusta ale jezeli twierdzisz, ze SI to dobra plyta to marne masz osluchanie z GnR :)
 
Do góry