Guns N' Roses

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
Chciałem otworzyć temat Gun's n Roses, co sądzicie o grupie, może macie jakieś ulubione nuty :), ogólnie czy wam się podobają czy nie :) i takie tam :).....więc pogadajmy B)
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
generalnie... wychowalem sie na nich. czesto do nich wracam. glownie do Use YOur ullision'ow i Appettite For blablabla... :D Nie mam juz chyba ulubionego kawalka... jak dla mnie byli naprawde niezli, zwlaszcza Slash (on nawet dalej jest :D)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
mam straszny sentyment do tej kapeli :) uwielbiam ich słuchać. niezależnie czy te romantyczne ballady <November rain, don't cry... ), czy ich żywiołowe numer (Paradise city, welcome to the jungle... ). dla mnie to klasyka prawdziwego, dobrego rocka. Axel ma niesamowity głos, a solówki Slasha przyprawiają mnie o dreszcze. cieszę się, że ktoś o nich pamięta :)
 

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
Nie da się zapomnieć takiego wywalonego w kosmos zespołu :) A solówki Slasha są boskie ! :) Gun's N Roses umieli grać zarówno ostrego rocka :sexy: takiego co ciarki na plecach przechodzą jak się słucha :) i balladki w których się zakochać można po prostu B) Zespół - Legenda, wstyd nie znać :)
 
K

kfiatushekk

Guest
Nie uważam G'N'R za jakis swietny zespól.. Nie moge ich zaliczyc do mich ulubionych kapeli.. ale powiem sczerez , że mam szacunek do nich.. Lyubie takie utory jak Ptience albo cats in the cradle. Ogulnie oni są spoko
 

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
A co to ma wspólnego z tematem :)? jestem w kwiecie wieku :] nie za młody nie za stary ;) ale tu nie gadamy o wieku tylko o Gun`s n Roses i tego się trzymajmy :eek:k:
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
jak sobie checesz. Ja niespecjalnie ich lubie aczkolwiek sa dobrzy w tym co robią/robili ,mają zajedwabiste baladki balladki
 

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z tym :p mimo że uważano ich za zespół komercyjny to bardzo dużo wnielśli do rocka lat 80 - 90 a szczególnie dużo utworów wpadających w ucho :eek:k: Szkoda że się rozpadli :(
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Świetny zespół. Uwielbiam ich kawałki, praktycznie wszystkie, nie będę wymieniał pojedynczych. Ostatnio wróciłem do ciągłego słuchania tego zespołu. ;p
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
GNR to przedewszystkim kawał świetnego rocka wymieszanego z pieknymi, chwytającymi za serce balladami :)''Don't Cry'' .Doskonałe wyszkolenie muzyków... i jeszcze ten image :) Tylko chyba wszyscy już zapomnieli o wypowiedziach Axl'a na temat grania w Polsce...
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Mam spory sentyment do tej kapeli. Pamiętam jak na początku lat 90 dumnie paradowało się w ich koszulce, o ile oczywiście znało się skład kapeli. Dziś czasem wracam do pojedyńczych kawałków.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Dość ciekawe bo ja np. bym nigdy nie usnął przy don't cry
Tej słucham przed snem, a usypiam przy innych, niekoniecznie Guns'ów. ;p Śpię z mp3 playerem w uszach.
 

Pacyfik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Police
Pare lat temu na mtv usłyszałem knockin' on heavens door i tak mnie je...ło że zapuściłem włosy i całkowice się zmieniłem. Wg mnie nie ma lepszego zespołu. Szkoda tylko że się rozpadł. Moim największym szczęściem związanym z tym zespołem było zobaczenie na żywo Izzy'ego i Axl'a na koncercie w Warszawie. heh coś niesamowitego :)
 
Do góry