Druga Strona

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
może off top, ale powiedz mi ktoś wreszcie, co to za koleś xd?

A poza tym już sobie rozplanowałem metody działania postaci, zmieniła mi się tylko ilość punktów, musiałem w zbędne rzeczy troche rozdać xD

odpiszę jutro rano, ledwo dziś myślę xD
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
by kontynuować potrzebuję wiedzieć - ile HP mają takie ghoule, też 10? To może być ważne przy decyzji o dalszej walce lub nie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bishop Możemy zrobić tak, że KP będę trzymać w sygnie, tak jak teraz; a zmiany podasz na bieżąco w grze (wiadomo, przedmioty/zmiana punktów zdrowia/statów)?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
by kontynuować potrzebuję wiedzieć - ile HP mają takie ghoule, też 10? To może być ważne przy decyzji o dalszej walce lub nie
Docelowo każda postać NPC ma 10. W tym przypadku ghoule też tyle mają (mieli)


Bishop Możemy zrobić tak, że KP będę trzymać w sygnie, tak jak teraz; a zmiany podasz na bieżąco w grze (wiadomo, przedmioty/zmiana punktów zdrowia/statów)?

Nie pamiętam czy o tym pisałem, ale ja się sam będę zajmowal kp. Jak ktoś chce to może trzymać w sygnie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jeszcze mam pytanko, ścisły schemat MG gracze po 1 poście - mg, czy można między postami graczom spamować, jeśli nawiązują dialog? tak kwestia formalna, bo trochę wypadłem z obiegu i nie wiem jak teraz preferujecie :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie wiem jak to w stanach wygląda - rozumiem, że wzorujemy się na polskich pociągach w sensie kilka przedziałów w wagonie + wąski korytarz po boku.

PS Drzwi są rozsuwane?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
po USA też jeżdżą wagony w takim stylu choć tam w zimę jest ogrzewanie :)

powiedzmy, że "styl" znany z naszych kolei, chodzi o układ pomieszczeń itd. kible na początku i końcu jakby coś :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
uch, dobrze, że prosta mapka, bo ja daltonista jestem i zawsze improwizowałem z tymi kropkami na mapkach :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Znalazłem ostatecznie jakiś emblemat przy ciele wampira w pociągu?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mi chodziło, żebym mógł potem pokazać zakrwawiony znaczek na dowód, że z nimi walczę. Ale to detal, już nie kombinuję.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ok, jedna uwaga z mojej strony - jeśli nie będzie odpisów do 19 (mniej więcej) to ciężko mi będzie dać odpis. Dlatego żeby utrzymać tempo dobrze by było gdybyście dali radę odpowiadać do tej godziny.

pozdrawiam
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
jedna rzecz w sprawie magii możecie jej też używać do obrony tak jak teraz nekromantka używa jej właśnie aby się bronić

przed magią można też bronić się testem spostrzegawczości (tylko vs materia) bo w swej postaci jest to czysto fizyczny atak

jeśli chcecie zniwelować całkowicie kogoś działania magiczne to tylko przez obronę magią, spostrzegawczość to tylko uniki i takie tam

jasne?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Dobra mam dwa pytania.
Pierwsze czy ataki jeśli ktoś atakuje magia materii to nie pancerze nie dają rady jej? Czy może ten atak był tak potężny że brał 5pkt a zbroja coś zatrzymała.
Drugie, czy mogę łączyć ataki magiczne razem, np umysł, materię, jasnowidzęnie + spostrzegawczosc by uniknąć ataku.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Dobra mam dwa pytania.
Pierwsze czy ataki jeśli ktoś atakuje magia materii to nie pancerze nie dają rady jej? Czy może ten atak był tak potężny że brał 5pkt a zbroja coś zatrzymała.
Drugie, czy mogę łączyć ataki magiczne razem, np umysł, materię, jasnowidzęnie + spostrzegawczosc by uniknąć ataku.
Magia materii polega na wykorzystywaniu materii cie otaczającej z pomoca sily woli. To sa w swej postaci ataki fizyczne wiec pancerz jak najbardziej spelnia swoje zadanie.

Uniknąć ataku magią materii można na dwa sposoby. Albo poprostu robiąc unik albo walcząc magią materii. Testy natomiast przeprowadzane są wedlug schematu z podrecznikia. Podstawowy atrybut plus ewnetualny bonus, czyli w najlepszym wypadku dwa atrybuty z tym ze bonusowy tylko w polowie (tak jak jest to opisane)
 
Status
Zamknięty.
Do góry