Druga Strona

Status
Zamknięty.

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Okej, moja wina, nie pomyślałem to czekam do najbliższego sklepu
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
sry, późno to pisałem jak na mnie. +1 do walki bronią proszę
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ustalmy dwie rzeczy a pro po ekwipunku:

1. Na razie wszystko jest tak jak jest. Przyjmujemy, że rzeczy po prostu nosicie przy sobie albo na sobie i tyle. Jeśli ktoś kupi sobie plecak to wtedy broń podstawową i pancerz wydzieli się jako oddzielne części ekwipunku a stuff trafi do plecaka.
2. Generalnie "dużej" broni typu miecz, katana, karabin, strzelba nie da się nosić w ukryciu, więc wprowadzimy coś takiego jak ma kdVer. Będzie można sobie dokupić długi płaszcz pod którym tego typu broni nie będzie widać. Jeśli ktoś wyjdzie z mieczem na ulicę to będzie zonk, jednym słowem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sorka za straconą turę, nie szedłem do pracy a jak siedze w domu trace poczucie czasu, ile dni i nocy mija. Dziś wchodze jakby typową turę odpisać i się okazuję, że jedną kolejkę przegapiłem.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Caleb, gdybym tylko miał z 2x tyle walki bronią co mam byście nie poszli podkradać mi info :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
z tą ceną do chybajakaś pomyłka? XD pocisk porównywalny jest chyba do 12mm z tego co wiem, dane naboi dałem pełne zwiki, ale to o długość chodziło, gdyby śrendicy miało to prawie 3cm to by rękę połamało xD 20 dolców za sztukę xD?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Okej przepraszam, że odpisuje teraz ale nie zauważyłem wcześniej twojego postu. Od następnego postu będę pisał. W końcu jak wsiadłem do samochodu zaponialem napisać, że powróciłem do ludzkiej postaci. Więc trochę głupio wyszło że chodzę w postaci pół wilka po mieście

Okej przepraszam, że odpisuje teraz ale nie zauważyłem wcześniej twojego postu. Od następnego postu będę pisał. W końcu jak wsiadłem do samochodu zaponialem napisać, że powróciłem do ludzkiej postaci. Więc trochę głupio wyszło że chodzę w postaci pół wilka po mieście
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Fajnie wyszedł podwójny post...
A stoi z sesją dlatego, że Bishop masz nawał pracy czy czekamy na kogoś?(morion chyba z pasował?) Bo zdziwiłem się jak rano sprawdzałem temat, że odpowiedzi nie ma:) Ale spokojnie poczekam jeszcze, po prostu zostałem zaskoczony xD
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
A no przecież nic się nie stało:) Ja tam rozumiem jak życie goni i już prawie dyszy nam nad uchem.

Edit:
Dobra mam kilka pytań, czy pod płaszczem mieści się tylko jedna broń?(wnioskuje po wpisie w KP)
Ten posążek czy co tam zostało w samochodzie nie? Bo nie widzę nigdzie w odpisach by ten nieumarły go wziął? Amunicji do kałacha nigdzie nie dostanę?:p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
to jest szkatułka a nie posążek :) i tak ma ją chevalier

amunicje dosaniesz akurat w tych sklepach nie było

jesli masz plaszcz to mozesz nosic bron i uznajemy ze jest pod plaszczem to co masz wyszczegolnione jako bron to taka bron domyslna, ktorej uzywasz jesli bierzesz cos innego to musisz zaznaczyc
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Okej wszystko rozumiem:) Mam nadzieje, że te sklepy to nie daleko są bo amunicji jest tylko 15 naboi xD
I ok od teraz już będę jechał ze szkatułką nie wiem dlaczego cały czas narzucał się mi do głowy posążek, jak odpisywałem.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Kyriese Sanveho - Wyzwanie

Jaelle podsunęła Ci kilka wskazówek sugerując abyś sam poskładał resztę w całość. Jeśli Kyriese uda się rozgryźć zagadkę dowie się pewnych istotnych faktów i otrzyma nagrodę w postaci bonusa do atrybutów (+1 wybrany).

Wskazówek należy szukać w wypowiedzi wampirzycy oraz w wiedzy na temat oryginalnego świata "Vampire".

Decydujący nie jest test. Od gracza zależy rozwikłanie zagadki, więc żadne atrybuty nie grają tutaj roli.

Popowiedź: Jedwab pochodził z...

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie swoją odpowiedź zamieść w następnym poście (podkreśl słowo kluczowe). Wyzwanie ważne jest do 18:00 06 grudnia 2011.
 
Status
Zamknięty.
Do góry