Druga Strona

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ło jejku, ale się porobiło...

aż ciężko mi się zabrać do tego posta. Zacznę może od początku tak będzie prościej.

Jak widać sesja padła tuż przed końcem. Tak długo nie mogłem się zabrać do spisania ostatniego postu, że później uznałem, iż jest to już jakby zbędne... Aż mnie to przeraża bo dopiero uzmysłowiłem sobie jak wielką wyrwę w życiu prywatnym miałem przez ostatnie (plus/minus) pół roku. Praca 16h na dobre to zły pomysł.

Teraz wypycham robotę na godziny 8-18(max 19) więc mam jako tako spokój i czas na coś co można nazwać życiem prywatnym. Stąd może porwę się na jakąś sesję w bliższym lub dalszym czasie.

Jeśli jednak chodzi o Drugą Stronę nie będę już pisał ostatnich postów. Po pierwsze już tyle czasu minęło, że to się chyba niestety mija z celem a po drugie straciłem trochę wenę.

Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złę. Zainteresowanym zdradzę, że byliście na najlepszej drodze do happy endu dla ludzi, którzy nie byłby happy endem dla Wampirów. Niestety moja koncepcja przewidywała albo znaczne ograniczenie wpływów Wampirów w świecie albo zdobycie przez nie totalnej dominacji nad światem. Ze względu na skład drużyny przewidywałem nawet, że popchnę fabułę w stronę, która zmusi Was do konfrontacji.

Jeśli ktoś miałby jakieś pytanka co do sesji to zapraszam do zadawania.

Temat w prowadzonych sesjach zgłosiłem do zamknięcia.

Ponadto zachęcam do komentowania. Chętnie przyjmę konstruktywną krytykę odnośnie sesjie bo tymczasem jedynie kdVer się wypowiedział.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Szkoda, że sesja nie doczekała się właściwego końca. Ale lepiej sobie odpuścić, niż prowadzić na siłę. Mi się grało przyjemnie, jedyne do czego bym się przyczepił to to, że część scen można było na zasadzie strzelam do czego się rusza. Wtedy przydałoby się urozmaicenie, jakaś zachęta dla gracza, by odgrywał swoją postać. W praktyce to detal, gdyż ogólnie Druga Strona stała na wysokim poziomie. Dobry MG to przede wszystkim klimat, a tego nie brakowało.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
no ja lubię strzelaniny :D

ale zgadzam się muszę troszkę z tym przystopować na przyszłość

PS: zachęcam do dodawania swoich postaci do tematu: http://www.forumowisko.pl/topic/164814-nasze-postacie-z-forumowiskowych-pbfow/

ku pamięci ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Mi się podobało, i też sądzę, że ciągniecie jej na siłę było by złym rozwiązaniem. Ogólnie nie mam zastrzeżeń poczułem klimat i nie źle się wczułem. Dzięki wielkie za prowadzenie i za wspólną grę;) Może jeszcze zagramy wspólnie w jakąś sesje prowadzoną przez Ciebie Bishop. Dzięki wielkie za ogólne wprowadzenie, ponieważ była to moja pierwsza sesja od iluś tam lat.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
bardzo miło się grało :)

kdVer już coś pisał a Morion jest niedostępny, więc chyba temat zamknięty...

dzięki wszystkim i do zobaczenia w sesji Caleba lub jakiś przyszłych (moich) sesjach :D

Pozdrawiam

PS: Nadal zachęcam do dodawania swoich postaci do tematu postaciami z forumowiskowych pbf'ów
 
Status
Zamknięty.
Do góry